AD

معرفی اسلحه های مناسب اسکوپ 6 بازی پابجی موبایل

0 347

بازی پابجی موبایل به دلیل داشتن تجهیزات متنوع دارای شخصی سازی‌های گوناگون است. بازیکنان بازی پابجی موبایل می‌توانند از ابزارهای مختلف برای افزایش شانس موفقیت خود در بازی استفاده کنند. یکی از تجهیزات بازی پابجی موبایل، اسکوپ 6 است که برای شخصی سازی اسلحه استفاده می‌شود. در بین سلاح‌های بازی برخی از اسلحه‌ها مناسب دریافت اسکوپ 6 هستند. در این مقاله قصد داریم تا به معرفی اسلحه های اسکوپ 6 پابجی موبایل بپردازیم.

بازیکنان حرفه بازی پابجی موبایل همواره به دنبال سلاح‌هایی هستند که بتوانند شخصی سازی مناسبی بر روی آن اعمال کنند. اگر بتوانید شناخت خود را نسبت به سلاح‌های بازی افزایش دهید قطعاً می‌توانید شانس موفقیت خود را بالا ببرید. اگر از بازیکنان بازی پابجی موبایل هستید بهتر است با شناخت اسلحه ‌های مناسب اسکوپ 6 بازی پابجی موبایل با ما در سایت ایموجو همراه باشید.

اسلحه ‌های مناسب اسکوپ 6 پابجی موبایل

در بین سلاح‌های بازی، برخی از اسلحه‌ها برای دریافت اسکوپ 6 مناسب‌تر است. بازیکنان اگر بتوانند این اسلحه‌ها را شناسایی کنند و با نقاط قوت و ضعف آن آشنا شوند قطعاً قادر خواهند بود تا در هنگام بازی، انتخاب مناسب‌تری داشته باشند. لیست اسلحه ‌های مناسب اسکوپ 6 بازی پابجی موبایل به شرح زیر است:

اسلحه های اسکوپ 6 پابجی موبایل: اسلحه  DP-28

یکی از اسلحه‌های بازی که مورد استفاده بسیاری از بازیکنان قرار دارد اسلحه DP-28 است. بازیکنان می‌توانند با شخصی سازی این اسلحه و نصب اسکوپ 6 بر روی آن قدرت تهاجمی اسلحه را افزایش دهند. مدت زمان بازیابی اسلحه DP-28 کوتاه بوده و به عنوان یک مسلسل دوربرد شناخته می‌شود. اگر بخواهید با گلوله‌های سنگین دشمنان را نابود کنید استفاده از سلاح فوق مناسب است. قرارگیری اسکوپ 6 بر روی سلاح مذکور می‌تواند دقت کار کردن با اسلحه را افزایش دهد.

اسلحه های اسکوپ 6 PUBG Mobile: اسلحه  M416

یکی از اسلحه ‌های مناسب اسکوپ 6 بازی پابجی موبایل اسلحه M416 است که به عنوان یک اسلحه تهاجمی در بین بازیکنان بازی پابجی موبایل شناخته می‌شود. اگر بخواهید برای رقابت‌های طولانی یک سلاح منحصر به فرد داشته باشید می‌توانید از سلاح فوق استفاده کنید. سرعت اولیه گلوله این سلاح 880 متر بر ثانیه است که برای نابودی دشمنان بسیار کاربردی است.

اسلحه های اسکوپ 6 پابجی موبایل
اسلحه های اسکوپ 6 پابجی موبایل

اسلحه های اسکوپ 6 پابجی موبایل: اسلحه  AWM

یکی از سلاح‌های مناسب برای نصب اسکوپ 6، اسلحه AWM است که به عنوان یکی از قدرتمندترین سلاح‌های تک تیرانداز در بازی پابجی موبایل محسوب می‌شود. این اسلحه دارای گلوله قدرتمند برای نابودی دشمنان است. اگر بخواهید کلاه‌های ایمنی دشمنان را نابود کنید و اجازه پیشروی را از آنان بگیرید قطعاً استفاده از اسلحه فوق پیشنهاد می‌شود. شناخت اسلحه ‌های مناسب اسکوپ 6 بازی پابجی موبایل به بازیکنان این امکان را می‌دهد که بتوانند با دقت مناسب دشمنان را رصد کنند و در صورت نیاز آنان را به نابودی بکشانند.

اسلحه های اسکوپ 6 PUBG Mobile: اسلحه  SKS

سرعت گلوله اسلحه SKS 800 متر بر ثانیه است و با توجه به شخصی سازی‌های مختلف، می‌توان اسکوپ 6 را برای افزایش دقت و قدرت اسحله بر روی آن نصب کرد. اسلحه SKS سازگاری مناسبی با نصب اسکوپ 6 داشته که می‌تواند برای افزایش شانس موفقیت بازیکنان در بازی مؤثر باشد. اگر بخواهید از راه دور دشمن را نابود کنید بهتر است نگاهی به اسلحه فوق داشته باشید.

همچنین بخوانید: اصطلاحات عامیانه پابجی موبایل برای حرفه ای ها

سخن پایانی

در بین سلاح‌های مختلف بازی پابجی موبایل برخی از اسلحه‌ها دارای قابلیت شخصی سازی مختلف است که به بازیکنان این امکان را می‌دهد که بتوانند با افزایش دقت و قدرت سلاح، شانس موفقیت خود را در بازی افزایش دهند. ما در این مقاله سعی کرده‌ایم تا شما را با اسلحه ‌های مناسب اسکوپ 6 بازی پابجی موبایل آشنا کنیم. اگر از علاقه‌مندان به نبردهای دوربرد هستید و می‌خواهید با دقت بالا دشمنان را به ورطه نابودی بکشانید بهتر است بر روی سلاح‌های گفته شده تمرکز کنید. 4 سلاح بیان شده دارای سازگاری مناسبی با اسکوپ 6 است.

بازی پابجی موبایل به دلیل داشتن ابزار و آیتم‌های مختلف این شانس را در اختیار گیمرها قرار می‌دهد که بتوانند با استفاده از آیتم‌های بازی، شانس موفقیت خود را در نبردهای مختلف افزایش دهند. اگر می‌خواهید بازی پابجی موبایل را به صورت حرفه‌ای انجام دهید و در نبردها به پیروزی دست پیدا کنید بهتر است آموزش‌های مختلف ارائه شده در سایت ایموجو را به خوبی مطالعه کنید. بازی پابجی موبایل یک بازی آنلاین در سبک اکشن است که در مدت زمان کوتاهی توانسته است کاربران زیادی را به خود جذب کند. برای آموزش بازی پابجی موبایل با بخش آموزش بازی سایت ایموجو همراه باشید.

شما برای ما از اسلحه های اسکوپ 6 پابجی موبایل بنویسید

در این مطلب از سایت ایموجو شما را با اسلحه های اسکوپ 6 پابجی موبایل آشنا کردیم. شما می توانید هر گونه سوال خود را در مورد بازی های موبایلی با کارشناسان ایموجو به اشتراک بگذارید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. همچنین می توانید از طریق قسمت نظرات نظرهای خود را با ما به اشتراک بگذارید. نظرات شما میتوانید به مخاطبین سایت ایموجو کمک کند تا بهترین بازخورد را از این بازی به دست بیاورند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.