AD

یکمین سالگرد بازی Rush Arena بازی دفاع از برج

سالگرد بازی Rush Arena
0 613

MY.GAMES اولین سالگرد بازی Rush Arena را به موقع جشن می‌گیرد و یک نقطه عطف حماسی را رقم می‌زند. این بازی دفاعی برج موبایلی از زمان عرضه اولیه به تازگی از 2 میلیون نصب فراتر رفته است. این بازی که در دنیای محبوب Rush Royale اتفاق می‌افتد، از آن زمان تاکنون 50 میلیون مسابقه را در سراسر جهان راه‌اندازی کرده است، با 13 به‌روزرسانی در یک بازه زمانی 1 ساله و 524 ویژگی مختلف.

Rush Arena همچنین دارای 4 رویداد گذشته است که از زمان پخش زنده بازی منتشر شده است، به همراه آخرین مورد با عنوان Mirror Workshop  که مهارت‌های بازیکنان را با deck‌های یکسان انتخاب شده به طور تصادفی قبل از هر مسابقه آزمایش می‌کند.

آلکسی موشکوویچ (Aleksey Moshkovich)، مدیر پروژه راش آرنا، می‌گوید: محبوبیت سری Rush Royale ما همچنان در حال افزایش است و با Rush Arena تجربه بازی متنوع‌تری را در اختیار کاربران قرار می‌دهیم و راه‌های جدیدی را برای تعامل با قالب دفاعی برج ارائه می‌کنیم. تیم ما سخت تلاش می‌کند تا ترندهای داغ را شناسایی کند و ایده‌های تازه مانند ویژگی‌ها یا رویدادهای جدید را پیاده سازی کند تا تجربیات جدید ارائه دهد و کاربران را به روش‌های مختلف به چالش بکشد. این روح نوآوری پشت موفقیت همه عناوین MY.GAMES است و سنگ بنای رشد ما است.

اگر به به‌روزرسانی‌های جدید و جشن‌های سالگرد علاقمند هستید، می‌توانید Rush Arena را در فروشگاه برنامه iOS و در فروشگاه Google Play برای دستگاه‌های اندرویدی دانلود کنید. این یک بازی رایگان با خریدهای درون برنامه‌ای است. همچنین می‌توانید از وب‌سایت رسمی این بازی دیدن کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.