AD

بازی Division Heartland اوایل 2024 منتشر می‌شود.

بازی Division Heartland اوایل 2024 منتشر می‌شود.
0 615

تاریخ انتشار بازی Division Heartlands ممکن است توسط هیئت رتبه بندی تعیین شده باشد و ممکن است این بازی اوایل سال آینده منتشر شود.

به گفته کاربر توییتر Kurakasis، کمیته رتبه بندی بازی‌های دیجیتال تایوان در 14 نوامبر The Division Heartland را رتبه بندی کرد. Kurakasis اشاره کرد که بازی‌ها در تایوان تقریباً 2 تا 2.5 ماه از تاریخ انتشار برنامه ریزی شده رتبه بندی می‌شوند. این نشان می‌دهد که The Division Heartland به طور بالقوه می‌تواند در اوایل سال 2024، در حدود ژانویه یا فوریه وارد بازار شود.

با این حالKurakasis  اشاره کرد که این فرض همیشه دقیق نیست. سایر بازی‌های یوبی‌سافت مانند xDefiant هنوز تاریخ انتشار ندارند و برای مدت نامحدودی به تعویق افتاده‌اند.علاوه بر اینThe Division Heartland  در نوامبر 2022 توسط ESRB رتبه‌بندی شد، که در آن زمان به تاریخ انتشار احتمالی اشاره‌ای شد، اما عملی نشد. رتبه‌بندی فقط یک رتبه‌بندی است و شرکت‌ها آزادند که تاریخ انتشار خود را برای هر زمانی تعیین کنند.

The Division Heartland یک اسپین آف رایگان از سری The Division است و برای PC، PS4، PS5، Xbox One  و Xbox Series X|S عرضه شده است. یوبی‌سافت The Division 3 را نیز در دست ساخت دارد و جولیان گریتی، کارگردان بازی Star Wars Outlaws بر این فرنچایز نظارت دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.