AD

ما عاشق Katamari REROLL + Royal Reverie نریخ فریم و وضوح جزئیات آن هستیم!

ما عاشق Katamari REROLL + Royal Reverie نریخ فریم و وضوح جزئیات آن هستیم
0 114

Katamari REROLL + Royal Reverie

اگر در YouTube نینتندو لایف مشترک شده باشید حتما اعلان غافلگیرکننده آن را دیده‌اید! یکی از اعلان‌های غیرمنتظره نینتندو دایرکت فوریه (February Nintendo Direct) در اوایل سال جاری، خبری بود با این مضمون که بازی We Love Katamari REROLL + Royal Reverie در ژوئن امسال برای سوییچ عرضه می‌شود!

در یک به‌روزرسانی، وب سایت رسمی ژاپنی این بازی اکنون مشخصات سوییچ را ارائه کرده است که عملکرد و وضوح بازی را در حالت‌های docked و handheld آشکار می‌کند. در Docked، بازیکنان می‌توانند انتظار 1080p را داشته باشند و حالت دستی 720p است. در هر دو حالت، بازی با سرعت 30 فریم بر ثانیه در سوییچ اجرا می‌شود، در حالی که سایر پلتفرم‌ها از سرعت 60 فریم در ثانیه پشتیبانی می‌کنند.

این خبر به دنبال انتشار سوییچ Katamari Damacy REROLL که در سال 2018 بر روی پلتفرم منتشر شد معرفی شده است. متن دقیق آن در وبسایت نینتندو به این صورت است: ” ما عاشق We Love Katamari Damacy، دومین عنوان از سری Katamari  هستیم. این بازی در سال 2005 منتشر شده و بازسازی شده است. بازسازی این بازی به‌صورت گرافیک کاملا بازطراحی شده است، و رابط کاربری درون بازی برای آسان‌تر کردن بازی بهبود یافته است… ویژگی‌های اضافی جدید مانند Royal Reverie نیز در دسترس هستند! پادشاه در جوانی از پدرش، شاه بزرگ، تعلیمات سختگیرانه‌ای دریافت کرد. چالش‌های جدیدی اضافه شده‌اند که در آن می‌توانید به عنوان پادشاه در دوران کودکی‌اش بچرخید!»

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.