AD

آشنایی با اسلحه M249 بازی پابجی موبایل و کاربرد آن

0 220

وجود اسلحه‌های مختلف موجود در بازی پابجی موبایل این قابلیت را در اختیار بازیکنان این بازی محبوب قرار می‌دهد تا بتوانند با استفاده از شیوه‌های مختلف، اهداف و استراتژی مورد نظر خود را پیش ببرند. یکی از اسلحه‌های محبوب بازی، سلاح M249 است که خصوصیات مخصوص به خود را دارد. اسلحه M249 بازی پابجی موبایل در نقشه‌های مختلف به صورت محدود وجود داشته که این امر رقابت بین بازیکنان برای دست‌یابی به این سلاح کاربردی را افزایش می‌دهد.

اگر بخواهید از اسلحه M249 بازی پابجی موبایل در نبردهای مختلف استفاده کنید بهتر است مقاله را به صورت کامل مطالعه کنید. گفتنی است زمانی که بخواهید از هر کدام از اسلحه‌های بازی پابجی استفاده کنید، ملزم به داشتن اطلاعات مناسب از نحوه عملکرد آنها هستید. حال اگر اطلاعاتی در خصوص اسلحه M249 پابجی ندارید، کافی است این مقاله از سایت مجله بازی موبایل ایموجو را دنبال کنید.

خصوصیات اسلحه M249 پابجی

این اسلحه که تحت عنوان ماشین گان‌ها در بازی پابجی شناسایی می‌شود، از بهترین اسلحه‌های این بازی بوده که در کنار شلیک بسیار قدرتمند، درصد تخریب بالایی نیز دارد. اگر فکر می‌کنید که می‌توانید از این اسلحه استفاده کنید، حتماً آن را در بازی پیدا کرده و امتحان نمایید. در نظر بگیرید که در کل بازی پابجی فقط دو مسلسل بعنوان اسلحه وجود دارد که یکی از آنها اسلحه M249 پابجی موبایل می‌باشد.

وجود محدودیت در این اسلحه باعث شده است تا رقابت در بین بازیکنان پابجی موبایل افزایش پیدا کند. هر بازیکن در تلاش برای به دست آوردن این اسلحه سعی می‌کند تا با جستجوی محیط‌های مختلف بتواند زودتر از سایر بازیکنان به این سلاح قدرتمند دست پیدا کند.

همچنین بخوانید: آنلاک کردن اسکین اسلحه M416 در پابجی موبایل با چند گام

بررسی اسلحه M249 بازی پابجی موبایل

اسلحه M249 یکی از اسلحه‌های مسلسل گونه‌ای است که در بازی پابجی به کرات از آن استفاده می‌شود. از اصلی‌ترین مشخصه‌ی این اسلحه در این بازی این است که به ندرت می‌توانید آن را پیدا و استفاده کنید. تعداد مهمات یا گلوله‌های آن حداکثر به 99 عدد می‌رسد و به دلیل قدرت بسیار بالای آن دارای شدت آتش‌سوزی بسیار بالاست. از این اسلحه معمولاً در مقابله با وسایل نقلیه و ماشین‌های مختلف بازی استفاده می‌شود که به همین جهت به راحتی می‌توانید از این‌گونه از اسلحه‌ها برای نابودی ماشین‌های مهاجم در بازی استفاده کنید.

یکی از اشکلات مهم اسلحه M249 بازی پابجی موبایل که سبب شده است برخی از بازیکنان نسبت به آن بی تفاوت باشند، عملکرد کُند آن در پر کردن گلوله‌ است که به طور تقریبی حدود 8 ثانیه به طول می‌انجامد، پر واضح است که اگر سرعت عمل‌تان بعد از پر کردن گلوله‌ این اسلحه پایین باشد، کار از کار گذشته و از بازی به واسطه‌ی کشته شدن توسط دشمن خارج می‌شوید. با این حال می‌توان از این اسلحه در بازی‌های گروهی که از پشتیبان‌های مناسبی برخوردار است، به راحتی کنید.

بررسی اسلحه M249 بازی پابجی موبایل

شخصی‌سازی اسلحه M249 بازی پابجی موبایل

در بازی پابجی زمانی که از اسلحه M249 استفاده می‌کنید اجازه خواهید داشت با امکاناتی که در اختیار دارید، اسلحه را به صورت کامل شخصی‌سازی نمایید. در واقع می‌توانید از قابلیت‌های مختلفی مانند 3x Backlit Scope، Canted sight، 4x ACOG Scope، 2x Aimpoint Scope، Holographic Sight و 6x Scope بهره ببرید. هر کدام از این قابلیت‌ها این امکان را به بازیکن می‌دهد تا بهتر بتواند به مبارزه بپردازد.

چگونگی ردیابی اسلحه M249

با توجه به اینکه این اسلحه در بازی کمتر دیده می‌شود، بازیکنان رغبتی برای پیدا کردن و بالطبع استفاده کردن از آن را ندارند. البته شاید شما عزیزان علاقه داشته باشید که از این مسلسل استفاده کنید اما شاید تا به حال در هیج کجای نقشه آن را پیدا نکرده‌اید. ما شما را برای بدست آوردن اسلحه M249 بازی پابجی موبایل راهنمایی می‌کنیم. در واقع این اسحله معمولاً در مناطقی مانند Novorepnoye، Sosnovka Military Base و Georgopol یافت می‌شود. اگر به این مناطق در نقشه مراجعه کنید و کمی دقت به خرج دهید حتماً این اسلحه قدرتمند را خواهید یافت.

اسکین‌های اسلحه M249

در بازی پابجی، زمانی که اسلحه‌ی M249 را در اختیار داشته باشید، امکان استفاده از اسکین‌های مربوط به آن را نیز خواهید داشت. در واقع اسلحه M249 بازی پابجی موبایل دارای 2 اسکین بسیار دوست‌داشتنی است که هر گاه بتوانید به diamond tier دست پیدا کرده و آن را آنبلاک کنید، به راحتی قابل استفاده خواهند بود. این دو اسکین پرطرفدار Witherer و پاداش سیزن 10 پابجی نام دارند.

سخن پایانی

گفتنی است که بازی پابجی از زمان انتشار از استقبال بسیار خوبی برخوردار شده است، به این دلیل که برای پلتفرم‌های مختلف تهیه شده تا کاربران بیشتری بتوانند از آن استفاده کنند. همان‌طور که می‌دانید این بازی در سبک بتل رویال عرضه شده که بسیار محبوب است. تعداد 400 میلیون کاربر به صورت روزانه به این بازی سر می‌زنند چرا که پابجی هر بار از نقشه‌ها و اسلحه‌های جدید رونمایی می‌کند. اسلحه M249 بازی پابجی موبایل نیز یکی از همین آپدیت‌ها بوده است که پلیرها را متعجب کرده است.

اگر به نقد و بررسی بازی های موبایلی علاقه دارید می توانید با بخش نقد و بررسی بازی سایت ایموجو همراه باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.