AD

حذف آیتم‌های Mythic از بازی League of Legends

0 76

Riot Games اعلام کرده است که آیتم‌های Mythic در ژانویه 2024 از League of Legends حذف می‌شوند و اگرچه حذف مکانیک کلیدی بازی همیشه در جامعه بازیکنان بازخورد خوبی نداشته است، در این مورد خاص، بازیکنان از این بابت بسیار خوشحال به نظر می‌رسند.

آیتم‌های Mythic در سال 2021 به عنوان سنگ بناهایی در ساخت‌های شما همراه با افکت‌هایی که سبک بازی شما را بازی به بازی تعریف می‌کنند به League of Legends اضافه شدند. بازیکنان تنها می‌توانستند یک آیتم Mythic  را در یک زمان به کار ببرند و بر خلاف Legendries در  LoL، جلوه‌های منفعل ویژه را در خود گنجانده بودند.

اما بسیاری از بازیکنان از روشی که Mythic‌ها ساخت‌ها و سبک‌های بازی را محدود می‌کردند، راضی نبودند و اوایل امسال Riot  اعلام کرد که با بسیاری از این شکایات موافق است: ما از وضعیت فعلی آیتم‌های Mythic راضی هستیم، در مورد برخی از اهداف اولیه خود اشتباه می‌کردیم و در حال حاضر نگرش ما در مورد آیتم‌ها تکامل یافته است.

Riot گفت که در حال «ارزیابی همه گزینه‌ها» در مورد چگونگی پیشبرد آیتم‌های Mythic است و ظاهراً یکی از این گزینه‌ها حذف کامل آنها بوده است که در ژانویه 2024 اتفاق می‌افتد.

Pu Liu، کارگردان بازی، در به‌روزرسانی اخیر این بازی توضیح داد: تلاش برای پاسخگویی به نیازهای یک دسته از قهرمانان مختلف در یک کلاس با چند آیتم Mythic، واقعاً چالش‌برانگیز است و در حالی که این آیتم‌ها تقریباً برای نیمی از کاراکترهای فهرست به خوبی کار می‌کنند، نیمی دیگر با مواردی باقی می‌مانند که واقعاً برای آنها مناسب نیست.

در حال حاضر بیش از 160 کاراکتر در League of Legends وجود دارد، بنابراین نصف این کاراکترها عدد قابل توجهی است و همچنین درک چالشی را که Riot برای درست کردن این آیتم‌ها برای همه ایجاد می‌کند را آسان تر می‌کند. کارگردان بازی در ادامه گفت Mythic‌هایی که بازیکنان واقعاً دوست دارند حفظ و تنظیم می‌شوند.

در پاسخ به این خبر، برخی از بازیکنان گفته‌اند که فکر نمی‌کنند این تغییر تاثیر مادی زیادی روی بازی داشته باشد، اما به نظر می‌رسد اتفاق نظر کلی این است که این تغییر خوب و دیرهنگام است.

 redditor wagueropires نوشت: از زمانی که Mythic‌ها منتشر شدند، فکر می‌کردم خیلی احمقانه است که ساخت کاراکتر را محدود کنیم، زیرا Mythic‌ها آنقدر قدرتمند و فوق‌العاده است که مجبور می‌شوید آنها را بخرید. آن‌ها می‌گفتند که «همه کاره بودن در ساخت» یا چیزی شبیه به آن به ارمغان می‌آورد و من نمی‌توانستم بیشتر مخالفت کنم.

یکی دیگر از بازیکنان، _Aki_ نوشته است: این اولین بار در تاریخ خواهد بود که Riot یک تصمیم احمقانه را دو برابر نکرد و در عوض اعتراف کرد یک اشتباه است.

HappyChimeNoises در توییتر نوشت: خوشحالم که این آیتم‌ها می‌روند؛ زمان سرگرم کننده و در کل دوره زمانی جالبی برای بازی بود.

GarretDonath در توییتی نوشت: حذف Mythic و بازگشت Nexus Blitz تغییرات بزرگی هستند. تنها بخش غم انگیز این بود که 3 سال درخواست برای آنها طول کشید.

تاریخ مشخصی برای حذف آیتم‌های Mythic از League of Legends اعلام نشده است، اما کارگردان بازی گفت که اطلاعات کامل تغییرات آیتم‌ها و سایر اطلاعات پیش فصل به زودی ارائه می‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.