AD

preload بازی Starfield اکنون در Steam فعال هستند

0 80

Starfield اکنون برای پیش بارگذاری (preload) در Steam در دسترس است و دانلود آن 116 گیگابایت است. اگر قبل از انتشار نیمه رسمی RPG  در 1 سپتامبر، پیش‌خرید کرده‌اید و گزینه پیش‌بارگذاری نشان داده نمی‌شود، فقط کافی است برنامه Steam را ریبوت کنید.

پیش بارگذاری برای مدتی در PC Game Pass در دسترس بوده است، بنابراین اگر شما اشتراک دارید و این بازی را در آنجا بازی می‌کنید، می‌توانید همین الان آن را نصب کنید. این یک دانلود سنگین است، بنابراین توصیه می‌شود این کار را انجام دهید.

زمان‌های عرضه جهانی Starfield بسته به میزان پرداختی شما برای سفر جدید Bethesda متفاوت است. اگر نسخه Premium را خریداری کنید، از 31 آگوست به آن دسترسی خواهید داشت. اگر می‌خواهید با نسخه استاندارد به آن دسترسی داشته باشید یا آن را در PC Game Pass بازی کنید، در اوایل 5 سپتامبر عرضه می‌شود.

این احساس وجود دارد که که مایکروسافت می‌خواهد با استارفیلد کمی پول به دست آورد. نسخه Premium در روزهای آینده باعث FOMO  یعنی ترس بازیکنان از جاماندن از خرید و خریدهای ناگهانی زیادی همراه خواهد شد. نه تنها این، بلکه نسخه آزمایشی PC Game Pass  یک دلاری در روزهای پیش از انتشار Starfield به راحتی ناپدید شد. شاید این به اندازه کافی منصفانه باشد: محصولات شخص اول (first-party) مایکروسافت به مدت سال‌ها چندان عالی نبوده است و Starfield باید این وضعیت را جبران کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.