AD

آیا فونت جدید Rockstar Newswire به ریمستر Red Dead Redemption اشاره می‌کند؟

0 98

به نظر می‌رسد که شایعه‌های طولانی‌مدت در مورد یک ریمیک یا ریمستر Red Dead Redemption قریب‌الوقوع باشد، زیرا فونتی در Rockstar Newswire کشف شده است که ظاهراً برای رونمایی از آن استفاده خواهد شد.

از زمانی که Red Dead Redemption 2 دارای محتوای بازنگری شده زیادی از بازی اصلی بود، مانند کل مناطق از نقشه اصلی و مدل‌های کاراکترهای به روز شده برای شخصیت‌هایی مانند  John، Uncle  و Bonnieشایعه شده است که Rockstar ممکن است Red Dead Redemption را ریمیک یا ریمستر کند. در طول چند ماه گذشته، این شایعات به شدت افزایش یافته است و هر روز مدارک جدیدی دیده می‌شود که نشان می‌دهد چیزی به وقوع این شایعات نمانده است.

بزرگترین مدرک برای اعلام این خبر در اوایل این هفته به اشتراک گذاشته شد، یک لوگوی به روز شده برای بازی در وب سایت Rockstar  مشاهده شد که عنوان بازی را به Rockstar Games Presents Red Dead Redemption تغییر داده شد. این امر به وضوح نشان می‌دهد که اتفاقی در حال رخ دادن است، اما اکنون شواهد بیشتری در Rockstar Newswire  پیدا شده است.

توسط کاربر توییتر videotechx اشاره شد، وب‌سایت Rockstar Newswire  اواخر شب گذشته به‌روزرسانی شد تا فونت Red Dead Redemption جدیدی را اضافه کند که می‌تواند برای عناوین پست‌های خبری استفاده شود. این فونت RDRUltraHeadline نامیده می‌شود و می‌توان از آن برای تنظیم پست‌های نمونه با استفاده از عنصر inspect استفاده کرد.

اگرچه این فونت واقعاً چیز زیادی را به ارمغان نمی‌آورد، اما این واقعیت که Rockstar Newswire به طور خاص برای افزودن این فونت به روز شده است نشان می‌دهد که در آینده نزدیک از آن استفاده خواهد شد. شایعات مبنی بر اینکه نسخه ریمیک Red Dead Redemption  در آینده نزدیک معرفی خواهد شد، اعتبار بسیار بیشتری دارد.

پس از به اشتراک گذاشتن فونت، کاربرvideotechx  خاطرنشان کرد که اگرچه با هر مدرک جدیدی که ظاهر می‌شود، قطعاً به یک رونمایی نزدیک‌تر می‌شویم، اما این بدان معنا نیست که حتما این کار خیلی زود اتفاق می‌افتد. برخی پیش بینی می‌کنند که قرار است قبل از فراخوان درآمد Take-Two اعلام شود، اما باید منتظر ماند و دید چه اتفاقی می‌افتد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.