AD

عرضه بازی Red Dead Redemption برای نینتندو سوییچ و پلی استیشن

0 200

شرکت راک استار (Rockstar) بالاخره پورت شایعه شده Red Dead Redemption را تایید کرد. قرار است این بازی در 17 آگوست برای PS4 و Nintendo Switch عرضه شود و در 13 اکتبر عرضه فیزیکی صورت بگیرد.

قبل از معرفی سه‌گانه  GTA، افشاگران ادعا می‌کردند که صحبت‌هایی درباره ریمیک/ریمستر Red Dead Redemption در Rockstar  صورت گرفته است، اما ظاهراً به دلیل استقبال ضعیف از سه‌گانه  GTAبرای تمرکز بر روی GTA 6، صحبت‌های مربوط به Red Dead Redemption متوقف شد. شایعات دوباره در 28 ژوئن اوج گرفت زیرا RDR دوباره در هیئت رتبه بندی کره جنوبی ثبت شد. این موضوع با به‌روزرسانی‌های متعدد وب‌سایت، از جمله پیشوند جدید بازیRockstar Presents  افزایش یافت. به نظر می‌رسد همه اینها به پورت‌های Nintendo Switch  و PS4 ختم می‌شوند و چون این یک ریمستر یا ریمیک نیست وب سایت نسخه اصلی Xbox سازگار با نسخه قبلی را برای خرید در کنار دو نسخه جدید فهرست می‌کند.

بازی Red Dead Redemption فقط به صورت “Announced” در صفحه فروشگاه پلی استیشن ظاهر می‌شود، اما یک لیست دیجیتالی در فروشگاه اینترنتی نینتندو دارد که نشان می‌دهد این بازی 49.99 دلار است. در Xbox 360  (از طریق Xbox One و Series X/S ) می‌توانید آن را با قیمت 29.99 دلار خریداری کنید و پک Undead Nightmare به اندازه 9.99 دلار قیمت دارد. این در مجموع 39.98 دلار است. با این حال، پورت‌های PS4 و Switch شامل بونس از نسخه Game of the Year» هستند.

پورت‌های PS4 و Switch همراه با DLC Undead Nightmare هستند؛ در این DLC زامبی‌ها شهرها و پاسگاه‌های مرزی آمریکا را تسخیر کرده‌اند.کاراکتر اصلی بازی جان مارستون استکه خانواده‌اش به زامبی تبدیل شده‌اند و شما وظیفه دارید خانواده او را با یافتن درمانی نجات دهید، اما باید به اندازه کافی زامبی‌های غربی را دفع کنید تا این کار را انجام دهید.

در بازی پایه نیز شما نقش جان مارستون را دارید، یک قانون شکن سابق که خانواده‌اش توسط ماموران فدرال (حداقل بهتر از زامبی ها) تهدید می‌شوند. بنابراین اگر این مجموعه را در سال 2018 انتخاب کردید، آماده بازی خواهید بود. شما همچنین می‌توانید هفت تیر اصلی Red Dead را همین حالا در فروشگاه پلی استیشن با قیمت 7.19 پوند خریداری کنید. این پیشنهاد در 16 آگوست، درست یک روز قبل از راه اندازی پورت Red Dead Redemption به پایان می‌رسد.

با اینکه می‌دانیم این بازی یک ریمیک یا ریمستر نیست، حداقل اکنون می‌توانیم Red Dead Redemption را روی کنسول‌های مدرن بازی کنیم. با این حال، هنوز بازیکنان PC منتظر هستند. شما می‌توانید دنباله آن را در Steam بازی کنید، اما تا کنون خبری در مورد پورت شدن نسخه اصلی وجود ندارد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.