AD

RACE: Rocket Arena Car Extreme به 50 میلیون دانلود در گوگل پلی رسید

RACE: Rocket Arena Car Extreme به 50 میلیون دانلود در گوگل پلی رسید
0 655

استودیو بازی سازی SMOKOKO اعلام کرده است که بازی مسابقه ای RACE: Rocket Arena Car Extreme به 50 میلیون دانلود در گوگل پلی رسیده است. از زمان انتشار این بازی در سال 2021، SMOKOKO  به گسترش این بازی مسابقه ای با به روز رسانی های منظم ادامه داده است. این بازی در حال حاضر دارای امتیاز متوسط 4.5 در گوگل پلی است.

پیشنهاد سردبیر: بهترین بازی‌های ماشینی اندروید

RACE: Rocket Arena Car Extreme یک بازی اکشن پسا آخرالزمانی است که در آن با سایر کامیون های هیولا مسابقه خواهید داد. شما همچنین در نبردهای حماسی پر از انفجار و تخریب شرکت خواهید کرد. در حالی که در میدان ها مسابقه می دهید، دشمنان را با تله های آتش، اره برقی، morgensternهای غول پیکر و سایر موانع مرگبار به دام می اندازید.

به دشمنان خود موشک شلیک کنید و از سپرهای محافظ برای جلوگیری از حملات دشمن استفاده کنید. از نیترو برای رسیدن به سرعت نهایی استفاده کنید و دشمنان خود را در گرد و غبار رها کنید. هیچ قانونی در این عرصه مسابقه وجود ندارد، بنابراین هر کاری را برای موفق بودن انجام دهید.

RACE دارای چهار مود بازی است که می توانید آنها را امتحان کنید. در مسابقات سبک بتل رویال در Battle Arena  یا کمپین Race career در مود Career شرکت کنید. همچنین مود Battle Racing وTournaments  وجود دارد که می توانید بهترین جوایز را بگیرید.

SMOKOKO که در سال 2010 تأسیس شد، در سال 2014 از توسعه بازی های رایانه شخصی به ساخت بازی های موبایلی منتقل شد. اولین عنوان موبایل آن، Car Eats Car، در سال 2015 منتشر شد. این سازنده همچنین اخیراً اعلام کرد که در حال حاضر روی دو تایتل جدید کار می کند: Hot Wheels سبک بازی مسابقه ای و یک ARPG.

SMOKOKO همچنین اعلام کرده است که کیت توسعه دهنده Nintendo Switch را دریافت کرده است که از آن برای توسعه نسخه Switch RACE: Rocket Arena Car Extreme استفاده می کند. این  سازنده اعلام کرده است که قبل از عرضه این بازی به کنسول های دیگر، روی توسعه نسخه نینتندو سوییچ تمرکز خواهد کرد.

دانلود بازی RACE: Rocket Arena Car Extreme از گوگل پلی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.