AD

Apple Vision Pro برای پشتیبانی از فیلم های سه بعدی، سرویس استریمینگ، محتوای قابل اشتراک گذاری

Apple Vision Pro برای پشتیبانی از فیلم های سه بعدی، سرویس استریمینگ، محتوای قابل اشتراک گذاری
0 579

Apple Vision Pro، هدست واقعیت ترکیبی (mixed-reality headset ) اپل در تاریخ 2 فوریه در دسترس خواهد بود.

این شرکت در یک بیانیه مطبوعاتی در روز سه شنبه (16 ژانویه) گفت که این دستگاه هر فضایی را به سالن نمایش شخصی بی نقص تبدیل می کند.

پیشنهاد سردبیر: راهنمای خرید گوشی اپل دست دوم

اپل ویژن پرو پیکسل های بیشتری نسبت به یک تلویزیون 4K  برای هر چشم دارد، بنابراین کاربران می توانند انتظار رنگ درخشان، شفافیت و تجربه بصری فراگیر را داشته باشند. علاوه بر این، دستگاه مجهز به سیستم صوتی فضایی پیشرفته است که صدایی غنی و صدای شخصی سازی شده ارائه می دهد.

از ویژگی های Apple Vision Pro می توان به visionOS اشاره کرد، سیستم عاملی که به طور یکپارچه محتوای دیجیتال را با فضای فیزیکی کاربر ترکیب می کند. کاربران می‌توانند برنامه‌ها، بازی‌ها و سایر تجربیات فضایی را در هر جایی از مکان خود قرار دهند و آنها را به اندازه‌ی عالی تغییر دهند.

visionOS همچنین محیط‌هایی را معرفی می‌کند، مناظر پویا با مناظر صوتی واقع‌گرایانه که بر اساس زمان روز، در هر نسخه تکامل می‌یابند.

طبق این انتشار، Apple Vision Pro  از چندین فناوری در اکوسیستم اپل پشتیبانی می کند. SharePlay به کاربران اجازه می دهد تا برنامه های تلویزیونی، فیلم ها را تماشا کنند و با سایر کاربران دستگاه اپل بازی کنند. این دستگاه همچنین Travel Mode  را ارائه می دهد که تصاویر تثبیت‌شده را در طول استفاده از هواپیما تضمین می‌کند وGuest User ، به کاربران این امکان را می‌دهد تا برنامه‌ها و تجربیات خاصی را با خانواده و دوستان خود به اشتراک بگذارند.

در این نسخه آمده است که ادغام برنامه Apple TV در Apple Vision Pro به کاربران امکان دسترسی به طیف گسترده ای از محتوا را می دهد. آن‌ها می‌توانند از سریال‌ها و فیلم‌های Apple TV+ و سرویس‌های استریمینگ مانند Disney+، ESPN، NBA، MLB  و غیره لذت ببرند.

برنامه Apple TV همچنین دارای Cinema Environment است که هر فضا را به یک سینمای شخصی تبدیل می‌کند و به کاربران امکان می‌دهد صندلی مورد علاقه خود را انتخاب کنند و از یک تجربه سینمایی لذت ببرند.

اپل ویژن پرو از فیلم های سه بعدی پشتیبانی می کند. با این دستگاه، کاربران می توانند بیش از 150 فیلم سه بعدی را تجربه کنند.

این دستگاه همچنین از Apple Immersive Video پشتیبانی می‌کند، فرمتی که دارای ضبط‌های 3D 8K 180-degree  با صدای فضایی است و بینندگان را به قلب یک مکان، لحظه یا داستان منتقل می‌کند.

اپل همچنین یک برنامه رایگان به نام Encounter Dinosaurs توسعه داده است که با Apple Vision Pro در طول انتشار عرضه می شود. این برنامه به کاربران اجازه می دهد تا با خزندگان غول پیکر و سه بعدی به گونه ای ارتباط برقرار کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.