AD

آموزش شروع پابجی موبایل

0 1,436

پابجی موبایل (PUBG Mobile) از محبوب ترین بازی های اکشن و خارق العاده در دنیا می باشد که هر روز به پرطفداران این بازی اضافه می شود. اگر در پابجی موبایل تازه وارد، هستید یا می خواهید مهارت بازی را تمرین کنید، آموزش نحوه ورود و شروع  بازی پابجی موبایل در این مقاله آموزشی آورده شده است. پس در ادامه با ما همراه باشید

نحوه شروع پابجی موبایل

بازی پابجی، یک بازی تیراندازی، در زمان واقعی است که توسط شرکت PUBG و بازی های Tencent در چین آغاز شد. این بازی بر اساس بازی PlayerUnkown Ghost Hotel Battle Royal ساخته شده است و شامل کنترل ها و فعالیت های بسیار زیادی از جمله فرود آمدن از چتر نجات، جمع آوری اسلحه و زره و همچنین کشتار دشمنان و زنده ماندن از دست آن ها است. اگر در PUBG MOBILE تازه وارد، هستید یا می خواهید مهارت بازی را تمرین کنید، در ادامه با ما همراه باشید تا به شما نحوه ورد و شروع بازی پابجی موبایل را آموزش دهیم.

مراحل شروع بازی پابجی موبایل

برای ورود بازی PUBG MOBILE کافی است که مراحل زیر را دنبال کنید:

می توانید با کلیک بر روی نماد مثلثی در گوشه سمت راست لابی، آموزش را مرور کرده و لیست آموزش را در لیست پاپ آپ انتخاب کنید.

می توانید با کلیک بر روی حالت انتخاب، به پس زمینه تمرین بروید. هنگام دسترسی به رابط کاربری انتخاب حالت، می توانید نماد هدف را در گوشه سمت چپ رابط مشاهده کنید.

بازی را اجرا کنید -> به لابی بروید -> نوع حالت را انتخاب کرده Squad ،Duo ،Solo)-> PLaY) در نهایت شما به طور خودکار وارد بازی می شوید.

حالت های بازی پابجی موبایل

همانطور که اشاره شد برای شروع بازی پابجی موبایل باید حالت بازی را مشخص نمایید. در ادامه حالت های مختلف بازی پابجی را به شما معرفی خواهیم کرد.

1) Solo : در حالت Solo یا انفرادی، با 99 بازیکن دیگر مبارزه کنید تا آخرین نفر شوید.

2) Duo: حالت Duo در دو حالت جداگانه اول شخص و سوم شخص در دسترس است. در این حالت با یک دوست یا بازیکنی دیگر به صورت تصادفی و تیمی دو نفره، هم گروه می شوید و به مبارزه با سایر بازیکنان می پردازید و به آخرین دوئل یا تنها بازمانده ی بازی تبدیل شوید. در این حالت، زنده ماندن هم تیمی هایتان هم اهمیت دارد.

3) Squad: در این حالت شما با حداکثر سه نفر دیگر یا یک شخص تصادفی گروه بندی می شوید. این تیم می تواند، یک گروه دو یا چهار نفره باشد و با تیم های دیگر مبارزه کند تا آخرین تیم یا آخرین بازمانده ی بازی باشد.

FPP (دیدگاه اول شخص): در این حالت بازی، امکان تغییر به حالت سوم شخص وجود ندارد.

TPP (دیدگاه سوم شخص): اجرای بازی از دیدگاه سوم شخص، به شما امکان می دهد که از پشت شخصیت، کل بازی را ببینید. با فشردن V می توان به دیدگاه اول شخص دست یافت.

به روزرسانی PUBG

به روز رسانی PUBG، سیستم رتبه بندی جدیدی را برای شما به ارمغان می آورد. سیستم رتبه بندی جدید PUBG با هشت سطح مختلف یعنی برنزی، نقره ای، طلایی، پلاتینیوم، الماس، الیت، مستر و گرند مستر همراه است. در این سیستم رتبه بندی، گرند مستر بالاترین سطح و برنزی کمترین رتبه را دارد.

نحوه شروع پابجی موبایل

نحوه شروع پابجی موبایل در کامپیوتر شخصی

آموزش شروع بازی پابجی موبایل در کامپیوتر شخصی به شرح زیر است:

۱- لینک زیر را در کامپیوتر شخصی خود باز کنید.

https://syzs.qq.com/en

۲- بر روی دکمه “دانلود” کلیک کنید و منتظر بمانید تا بارگیری تمام شود.

۳- نصب کننده (installet) را اجرا و آن را روی رایانه شخصی خود نصب کنید.

۴- پس از اتمام نصب، دکمه “start” را بزنید.

۵- اکنون، Gaming buddy به طور خودکار بازی را بارگیری می کند.

۶- پس از بارگیری بازی، بر روی دکمه play بزنید و بازی را شروع کنید.

در این مقاله آموزشی از سایت ایموجو به آموزش نحوه شروع بازی پابجی موبایل پرداختیم. امیدوریم که این مقاله نیز مورد توجه شما قرار گرفته باشد. برای آموزش دیگر بازی های موبایلی روز در دنیا کافی است که به بخش آموزش بازی در سایت مجله بازی ایموجو مراجعه فرمایید تا به صورت کامل با بازی های و مراحل انجام ان ها آشنا شوید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.