AD

مقایسه سلاح های بازی PUBG Mobile و Free Fire

0 498

بازی فری فایر و پابجی موبایل در سبک بتل رویال است که هر کدام دارای طرفداران مخصوص به خود است. در بازی‌های بتل رویال وجود سلاح‌های مختلف می‌تواند روند بازی را به خوبی تعیین کند. در این مقاله قصد داریم تا در مورد تفاوت سلاح های PUBG Mobile و Free Fire مقایسه جالب توجهی را برای شما عزیزان همیشه همراه سایت ایموجو قرار دهیم. دو بازی فوق به عنوان بازی‌های محبوب در سبک اکشن و آنلاین است که کاربران زیادی دارد.

هر کدام از بازی‌های پابجی موبایل و فری فایر دارای نبردهای بسیار هیجان انگیز است که بازیکنان می‌توانند در مودهای مختلف با یکدیگر به رقابت بپردازند. تفاوت‌های گوناگونی بین دو بازی فوق وجود دارد که می‌تواند جالب توجه باشد. یکی از تفاوت‌های قابل ذکر در بازی پابجی موبایل و فری فایر وجود تنوع در سلاح‌های بازی است. اگر می‌خواهید در مورد تفاوت‌های سلاح‌ های بازی پابجی موبایل و فری فایر بیشتر بدانید بهتر است تا انتها همراه رسانه بازی موبایل ایموجو باشید.

تفاوت در سلاح های PUBG Mobile و Free Fire

همان‌طور که در مقدمه به آن اشاره شد، در بین دو بازی محبوب فری فایر و پابجی موبایل تفاوت‌های مختلفی بین سلاح‌های بازی وجود دارد که این امر برای گیمرها دارای اهمیت است. در ادامه به مهم‌ترین تفاوت‌های بین دو بازی در زمینه اسلحه اشاره خواهیم داشت:

سلاح های PUBG Mobile و فری فایر: اسلحه  SMG

گروه اسلحه SMG به عنوان یک گروه از سلاح‌های قدرتمند شناخته می‌شود که در بازی‌های اکشن وجود دارد. در بازی پابجی موبایل شش اسلحه در گروه SMG تعبیه و قرار داده شده است در حالی که این تعداد در بازی فری فایر به یک عدد می‌رسد. تنها دو سلاح در بازی پابجی موبایل در گروه SMG قرار دارد که شباهت زیادی به یکدیگر دارد که شامل UMP و Thompson است. بازیکنان می‌توانند سلاح های پابجی موبایل را با یکدیگر به اشتراک بگذارند.

یکی از سلاح‌های قدرتمند در بازی فری فایر که می‌تواند با سلاح‌های گروه SMG در بازی پابجی موبایل رقابت کند اسلحه CG15 است که دارای قابلیت شارژ خودکار است. بازیکنان می‌توانند با این سلاح قدرتمند خسارت زیادی را به دشمنان وارد کنند.

سلاح های PUBG Mobile و Free Fire
سلاح های PUBG Mobile و Free Fire

سلاح های PUBG Mobile و Free Fire : اسلحه  Rifle/DMR

در بازی Free Fire اسلحه‌ای از گروه DMR وجود ندارد و بیشتر اسلحه‌های بازی در گروه AR طبقه بندی می‌شود. باید گفت که در این سبک سلاح های پابجی موبایل بسیار متنوع‌تر است که بازیکنان می‌توانند از آن استفاده کنند. چهار اسلحه در دو بازی فوق، دارای شباهت‌های زیادی نسبت به یکدیگر هستند که شامل اسلحه‌های VSS، SKS،Groza  و Scar است. سلاح AKM که در بازی پابجی موبایل وجود دارد نسخه مدرنی از AK کلاسیک است که بازیکنان می‌توانند از این سلاح برای نابودی دشمنان استفاده کنند.

سلاح های پابجی موبایل بسیار متنوع‌تر از بازی فری فایر است و بازیکنان می‌توانند با آزادی عمل بیشتری اسلحه‌های مورد نظر خود را انتخاب کنند.

همچنین بخوانید: مقایسه بازی های پابجی موبایل و فری فایر ؛ دو بازی محبوب

سلاح های پابجی موبایل و Free Fire: اسلحه اسنایپر

مقایسه انجام گرفته شده بین بازی پابجی موبایل و Free Fire نشان می‌دهد که تنوع اسلحه‌های اسنایپر در بازی پابجی موبایل بیشتر است. تنوع اسلحه اسنایپر در بازی پابجی موبایل چهار عدد بوده که این تعداد در بازی فری فایر به سه عدد می‌رسد. در آخرین به‌روزرسانی انجام شده در بازی فری فایر سه اسلحه AWM2،SR  و Kar98K به بازی فری فایر اضافه شده است که شباهت زیادی به سلاح های پابجی موبایل دارد.

وجود قابلیت Higher HP Total در بازی فری فایر به گونه‌ای است که میزان آسیب پذیری اسلحه‌های اسنایپر بازی پابجی موبایل را ندارد. بازیکنان برای نابودی دشمنان با اسلحه‌های اسنایپر باید به خط هجوم دشمن حمله ببرند که این امر می‌تواند شانس نابودی آنان را افزایش دهد.

تفاوت های دیگر سلاح‌ های بازی PUBG Mobile و Free Fire

به صورت کلی باید بیان کرد که اسلحه‌های بازی فری فایر از جمله سلاح‌های نمادین است که می‌تواند مورد استفاده بازیکنان قرار بگیرد. تنوع در سلاح های PUBG Mobile بسیار بیشتر بوده و آزادی عمل بهتری به بازیکنان این بازی می‌دهد. ناگفته نماند که بازی فری فایر در داشتن سلاح‌های Futuristic بسیار عالی عمل کرده است که از این سلاح‌ها می‌توان به Hand Cannon و Treatment Gun اشاره کرد.

از دیگر ویژگی‌های کلیدی سلاح‌های بازی فری فایر می‌توان به وجود اسلحه Gatling اشاره کرد که دارای مهارت بسیار زیادی برای نبردهای مختلف است. در بازی فری فایر وجود بخش‌های مختلف نظیر لانچرزها باعث تنوع بیشتر در بازی شده است که می‌تواند رقابت را به اوج خود برساند.

سلاح های PUBG Mobile و Free Fire
سلاح های PUBG Mobile و Free Fire

جمع بندی درباره سلاح های PUBG Mobile و Free Fire

بازی فری فایر و پابجی موبایل، دو بازی هیجان انگیز در سبک بتل رویال است که بازیکنان می‌توانند با استفاده از تاکتیک‌های مختلف شانس پیروزی خود را در بازی افزایش دهند. در این مقاله از سایت ایموجو سعی شده است تا تفاوت سلاح های PUBG Mobile و Free Fire به زبان ساده بیان شود.

همان‌طور که در مقاله ذکر شده است تنوع سلاح های پابجی موبایل نسبت به بازی فری فایر بیشتر است که بازیکنان می‌توانند از آزادی عمل بیشتری در رقابت با دشمنان برخوردار باشند. وجود بخش‌های متنوع در بازی فری فایر نیز به عنوان یک نقطه قوت در این بازی محبوب و هیجان انگیز محسوب می‌شود.

شما برای ما از سلاح های PUBG Mobile و Free Fire بنویسید

سلاح های PUBG Mobile و Free Fire را در این مطلب از سایت ایموجو مورد بررسی قرار دادیم. می توانید هر گونه سوال خود را در مورد بازی های موبایلی با کارشناسان ایموجو به اشتراک بگذارید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. از شما ممنونیم که پست سلاح های PUBG Mobile و Free Fire را مطالعه کردید و اگر دوست داشتید می توانید نظرات خود را در زیر برای ما بنویسید. برای آموزش های بیشتر بازی های موبایلی با ما در بخش آموزش بازی سایت ایموجو همراه باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.