AD

آموزش هک پابجی در شبیه ساز

0 976

هک پابجی در شبیه ساز به ما اجازه می دهد تا تقلب کنیم. در این حالت به قابلیت هایی دست پیدا می کنید که دیگر بازیکنان آن ها را ندارند. PUBG Hack، دارای ویژگی های بسیاری است مانند Aimbot، Wallhack، Speed ​​Hack. داشتن این ویژگی ها می تواند شما را نسبت به سایر رقبا متمایز کند. اگر دوست دارید متمایز بودن در بازی پابجی را تجربه کنید، در این مطلب با سایت ایموجو همراه باشید.

نحوه هک پابجی در شبیه ساز

هک پابجی در شبیه ساز  (PUBG Emulator Hack)چیست؟  PUBG Hackیا PUBG Aimbot، برنامه ای است که به ما اجازه می دهد تا در شبیه ساز پابجی موبایل (PUBG Mobile Emulator) تقلب کنیم. با دستکاری و تقلب در بازی پانجی به قابلیت هایی دست پیدا می کنید که دیگر بازیکنان آن ها را ندارند.

چگونه می توان PUBG را توسط شبیه ساز کامپیوتر هک کنیم؟

اموزش هک پابجی در کامپیوتر را در ادامه برایتان بازگو خواهیم کرد. اول از همه، شما باید PUBG Emulator Aimbot hack را برای کامپیوتر خود دانلود کنید.

سپس، شما باید قبل از اجرای شبیه ساز حلقه بازی پابجی موبایل، هک شبیه ساز حلقه بازی پابجی موبایل را اجرا کنید. بعد از این چرخه بازی را روشن و PUBG Mobile را شروع کنید.

سپس به لینک زیر بروید.

https://vnhax.expertvn.com

و صفحاتی که مربوط به کلید فعال سازی هک شبیه ساز PUBG Mobile است را رد کنید.

کلید فعال سازی را برای  PUBG Aimbot esp hack کپی و هک را فعال کرده و از آن لذت ببرید.

 ویژگی های هک پابجی در شبیه ساز (PUBG Emulator Hack)

PUBG Hack، دارای ویژگی های بسیاری مانند پرش زیاد، پرواز ماشین، هک سرعت (Speed ​​Hack) ، هک سوخت (Fuel Hack) ، هک دیوار (Wallhack) ، ربات هدف (Aimbot) و غیره است.

هک پابجی در شبیه ساز

Aimbot:

ربات هایی هستند که اگر دکمه ای را نگه دارید، به طور خودکار نشانگر تیراندازی روی هدف شما شلیک می شود. اگرچه ممکن است این کار، ساده به نظر برسد، اما یکی از پیشرفته ترین و قدرتمندترین هک های موجود برای PUBG Mobile می باشد.

Wallhack:

استفاده از هک دیواری به بازیکن، این امکان را می دهد تا دشمنان، اتومبیل ها و سایر موارد مهم بازی را از طریق دیوارها ببینند. هک دیواری به بازیکنان این اجازه را می دهد تا راحت تر غارت کنند، بازیکنان را پیدا و یا از آن ها دوری کنند و به طور کلی مدت زمان بیشتری زنده بمانند.

به طور کلی، wallhacks، سرگرم کننده ترین هک مورد استفاده در بازی ویدیویی پابجی موبایل است، زیرا باعث می شود بازی سرگرم کننده تر و چالش برانگیز باشد و همچنین بازیکنان دیگر نیز اذیت نشوند.

Speed ​​Hack:

Speed ​​Hack در PUBG Mobile به بازیکن اجازه می دهد که سریعتر از حالت عادی حرکت کند و برای رفتن به داخل منطقه به راحتی و بدون آسیب دیدگی، مفید است. این امر به دویدن سریع و نرم تر نیز کمک می کند.

آیا استفاده از PUBG Emulator Aimbot ESP Hack بی خطر است؟

خیر، استفاده از PUBG Emulator Aimbot ESP Hack ایمن نیست زیرا PUBG یک بازی چند نفره آنلاین است و همه بازیکنان در حال هک کردن نیستند و ممکن است شما را گزارش کنند. در این صورت شما 10 سال ممنوعیت استفاده از شبیه ساز پابجی موبایل را دریافت خواهید کرد.

شما برای ما از خرید UC پابجی بنویسید

در این مطلب از سایت ایموجو شما را با هک پابجی در شبیه ساز آشنا کردیم. با استفاده از این ترفندها به آسانی هرچه تمام تر می توانید خود را از سایر بازیکنان پابجی متمایز کنید. اگر از طرفداران بازی های اکشن به خصوص پابجی موبایل هستید، برای دریافت جدیدترین اخبار بازی می توانید به  مجله بازی موبایل ایموجو مراجعه کنید. همچنین می توانید از طریق قسمت نظرات نظرهای خود را با ما به اشتراک بگذارید. نظرات شما میتوانید به مخاطبین سایت ایموجو کمک کند تا بهترین بازخورد را از این بازی به دست بیاورند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.