AD

آموزش ساخت کلن (Clan) در پابجی موبایل

0 2,807

با ساخت کلن در پابجی موبایل، شما می توانید سایر بازیکنان را برای پیوستن به آن دعوت کنید. همچنین شما می توانید یک کلن پیدا کنید و به آن بپیوندید. برای ساخت کلن در PUBG Mobile ، شما باید حداقل 50،000 طلا داشته باشید. هر کلن تعداد اعضای مختلفی خواهد داشت که این تعداد به سطح آن کلن بستگی دارد. در این بخش از مجموعه مقالات آموزش بازی سایت ایموجو قصد داریم آموزش ساخت کلن (Clan) در پابجی موبایل را در اختیار شما قرار دهیم. با خواندن این مطلب بدون هیچ دغدغه ای می توانید دوستان خود را به این بازی مهیج و زیبا دعوت نمایید. با ما همراه باشید.

آموزش ساخت کلن در پابجی موبایل

ساخت کلن در پابجی موبایل بسیار آسان و ضروری است. مانند هر بازی در سبک تیراندازی، بازیکنان PUBG Mobile می توانند Clan ایجاد کنند یا به Clan ایجاد شده توسط بازیکنان دیگر، بپیوندند.

Clan چیست؟

برای کسانی که نمی دانند Clan چیست، لازم است بگوئیم که Clan گروهی است که توسط یک بازیکن ایجاد شده است تا سایر بازیکنان را برای ورود به آن دعوت کند. یک Clan حداکثر 50 بازیکن خواهد داشت. کلن، مانند گروه در بازی های شمشیربازی است. علاوه بر جمع آوری اعضا، Clan به بازیکنان این امکان را می دهد تا وسایل فروشگاه آن را نیز خریداری کنند. از جمله لباس، کارت های دوتایی و غیره. شما می توانید یک Clan پیدا کنید و به آن بپیوندید، یا یک Clan ایجاد و سایر بازیکنان را برای پیوستن به آن دعوت کنید. برای ساخت Clan در PUBG Mobile، مراحل زیر را انجام دهید‌.

نحوه ساخت کلن در پابجی موبایل

اگر نخواستید که عضو هیچ کلنی شوید، می توانید یک کلن ایجاد کنید. ساخت کلن در پابجی موبایل یک شرط دارد! شرط ایجاد یک Clan در PUBG Mobile این است که شما باید حداقل 50،000 طلا داشته باشید، این تنها شرط شروع کار Clan است. بر روی ایجاد Clan کلیک و شروع به ایجاد Clan کنید. سپس نام Clan خود را در بخش Name بنویسید و کشور Clan را در بخش منطقه انتخاب کنید. اگر می خواهید نماد Clan را تغییر دهید، در زیر نماد پیش فرض گزینه Change را بزنید. سپس نماد دیگری برای Clan خود انتخاب کنید، Enter Insignia Name نامی تحت عنوان نماد Clan خواهد بود. پس از انتخاب، بر روی OK کلیک کنید تا نماد Clan تکمیل شود. همه چیز را تمام و سپس بر روی ایجاد Clan کلیک کنید.

از طریق مراحل فوق می توانید در PUBG Mobile ،Clan پیدا کرده و به آن بپیوندید، هر کلن تعداد اعضای مختلفی خواهد داشت که این تعداد به سطح آن کلن بستگی دارد. سپس می توانید آیتم های خاصی را در فروشگاه Clan Shop خریداری کرده و موارد جالب دیگری از فعالیت های کلن خود دریافت کنید.

ساخت کلن در پابجی موبایل

نحوه یافتن و پیوستن به Clan در PUBG Mobile

بعد از یادگیری ساخت کلن در پابجی موبایل حال نوبت آموزش نحوه یافتن و پیوستن به کلن است. برای پیوستن به Clan در بازی اکشن PUBG Mobile، مراحل زیر را انجام دهید‌.

مرحله ۱: بر اساس سیستم عامل گوشی خود باید PUBG Mobile را برای iOS یا برای Android دانلود کنید. همچنین می توانید PUBG Mobile را برای ویندوز نیز دانلود نمایید.

مرحله ۲: PUBG Mobile را اجرا و از منوی پایین صفحه روی Clan کلیک کنید.

مرحله ۳: پس از انتخاب Clan در لیست، بر روی درخواست پیوستن، کلیک کنید. کلنی که اعضای آن بیشتر است را انتخاب کنید.

لیست نمایش های کلن شامل نام و نماد کلن، نقطه فعالیت، رهبر کلن و تعداد اعضای موجود می باشد.

اگر می خواهید کلنی را که توسط دوستانتان معرفی شده است، پیدا کنید، روی نماد جستجو در قسمت Clan name کلیک کنید. اگر دوستان شما در این کلن باشند، در ابتدا به جای خط Activity یک نماد نارنجی مشاهده خواهید کرد.

پس از یافتن کلنی که می خواهید به آن بپیوندید، روی درخواست کلیک کنید تا درخواست پیوستن به کلن مورد نظرتان ارسال شود.

شما برای ما از ساخت کلن در پابجی موبایل بنویسید

در این مطلب از سایت ایموجو شما را با ساخت کلن در پابجی موبایل آشنا کردیم. اگر از طرفداران بازی های اکشن به خصوص پابجی موبایل هستید، برای دریافت جدیدترین اخبار بازی می توانید به  مجله بازی موبایل ایموجو مراجعه کنید. با آموزش بازی پابجی موبایل شما می توانید به تمامی مراحل این بازی تسلط پیدا کنید و از بازی کردن لذت ببرید. همچنین می توانید از طریق قسمت نظرات نظرهای خود را با ما به اشتراک بگذارید. نظرات شما میتوانید به مخاطبین سایت ایموجو کمک کند تا بهترین بازخورد را از این بازی به دست بیاورند

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.