آموزش ساخت کلن (Clan) در پابجی موبایل

آموزش ساخت کلن (Clan) در پابجی موبایل

با ساخت کلن در پابجی موبایل، شما می توانید سایر بازیکنان را برای پیوستن به آن دعوت کنید. همچنین شما می توانید یک کلن پیدا کنید و به آن بپیوندید. برای ساخت کلن در PUBG Mobile ، شما باید حداقل ۵۰،۰۰۰ طلا داشته باشید. هر کلن تعداد اعضای مختلفی خواهد داشت که این تعداد به سطح آن کلن بستگی دارد. در این بخش از مجموعه مقالات آموزش بازی سایت ایموجو قصد داریم آموزش ساخت کلن (Clan) در پابجی موبایل را در اختیار شما قرار دهیم. پس با ما همراه باشید.

نحوه ساخت کلن در پابجی موبایل

مانند هر بازی در سبک تیراندازی، بازیکنان PUBG Mobile می توانند Clan ایجاد کنند یا به Clan ایجاد شده توسط بازیکنان دیگر، بپیوندند.

Clan چیست؟

برای کسانی که نمی دانند Clan چیست، لازم است بگوئیم که Clan گروهی است که توسط یک بازیکن ایجاد شده است تا سایر بازیکنان را برای ورود به آن دعوت کند. یک Clan حداکثر ۵۰ بازیکن خواهد داشت. کلن، مانند گروه در بازی های شمشیربازی است. علاوه بر جمع آوری اعضا، Clan به بازیکنان این امکان را می دهد تا وسایل فروشگاه آن را نیز خریداری کنند. از جمله لباس، کارت های دوتایی و …

شما می توانید یک Clan پیدا کنید و به آن بپیوندید، یا یک Clan ایجاد و سایر بازیکنان را برای پیوستن به آن دعوت کنید. برای ساخت Clan در PUBG Mobile، مراحل زیر را انجام دهید‌.

نحوه ساخت کلن در پابجی موبایل

اگر نخواستید که عضو هیچ کلنی شوید، می توانید یک کلن ایجاد کنید. شرط ایجاد یک Clan در PUBG Mobile این است که شما باید حداقل ۵۰،۰۰۰ طلا داشته باشید، این تنها شرط شروع کار Clan است.

بر روی ایجاد Clan کلیک و شروع به ایجاد Clan کنید. سپس نام Clan خود را در بخش Name بنویسید و کشور Clan را در بخش منطقه انتخاب کنید.

اگر می خواهید نماد Clan را تغییر دهید، در زیر نماد پیش فرض گزینه Change را بزنید. سپس نماد دیگری برای Clan خود انتخاب کنید، Enter Insignia Name نامی تحت عنوان نماد Clan خواهد بود. پس از انتخاب، بر روی OK کلیک کنید تا نماد Clan تکمیل شود. همه چیز را تمام و سپس بر روی ایجاد Clan کلیک کنید.

از طریق مراحل فوق می توانید در PUBG Mobile ،Clan پیدا کرده و به آن بپیوندید، هر کلن تعداد اعضای مختلفی خواهد داشت که این تعداد به سطح آن کلن بستگی دارد. سپس می توانید آیتم های خاصی را در فروشگاه Clan Shop خریداری کرده و موارد جالب دیگری از فعالیت های کلن خود دریافت کنید.

نحوه ساخت کلن در PUBG Mobile

نحوه یافتن و پیوستن به Clan در PUBG Mobile

برای پیوستن به Clan در بازی اکشن PUBG Mobile، مراحل زیر را انجام دهید‌.

مرحله ۱: بر اساس سیستم عامل گوشی خود باید PUBG Mobile را برای iOS یا برای Android دانلود کنید. همچنین می توانید PUBG Mobile را برای ویندوز نیز دانلود نمایید.

مرحله ۲: PUBG Mobile را اجرا و از منوی پایین صفحه روی Clan کلیک کنید.

مرحله ۳: پس از انتخاب Clan در لیست، بر روی درخواست پیوستن، کلیک کنید. کلنی که اعضای آن بیشتر است را انتخاب کنید.

لیست نمایش های کلن شامل نام و نماد کلن، نقطه فعالیت، رهبر کلن و تعداد اعضای موجود می باشد.

اگر می خواهید کلنی را که توسط دوستانتان معرفی شده است، پیدا کنید، روی نماد جستجو در قسمت Clan name کلیک کنید. اگر دوستان شما در این کلن باشند، در ابتدا به جای خط Activity یک نماد نارنجی مشاهده خواهید کرد.

پس از یافتن کلنی که می خواهید به آن بپیوندید، روی درخواست کلیک کنید تا درخواست پیوستن به کلن مورد نظرتان ارسال شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا