AD

رفع مشکل sign in نشدن در ایکس باکس با چند کلیک!

0 449

تحریم های آمریکا مشکلات متعددی برای کاربر های ایرانی فراهم کرده است. اما نگران نباشید ما در این مقاله از سایت مجله بازی موبایل ایموجو تصمیم داریم روشی را به شما ارائه کنیم تا با آن شاهد حل مشکل sign in در ایکس باکس باشید و به سادگی بتوانید به اکانت خود وصل شوید و از امکانات آن استفاده کنید.

این مطلب هم می تواند برای شما مفید باشد: ترفندهای رفع مشکل اجرا نشدن بازی در ویندوز ۷

نحوه رفع مشکل sign in در ایکس باکس

در این پست می خواهیم، آموزش رفع مشکل sign in نشدن ایکس باکس را ارائه کنیم، این روز ها خیلی سوال در مورد این مشکل مطرح شده است. همان طور که همه می دانید به دلیل تحریم های آمریکا بازیکن های ایرانی تحت تاثیر قرار گرفته اند. اما نگران نباشید همیشه روش هایی برای دور زدن این مشکل ها وجود دارد و شما با یاد گیری حل مشکل sign in در ایکس باکس به راحتی می توانید در اکانت خود ساین این شوید.

برای حل مشکل sign in به خاطر تحریم آی پی های ایرانی، در ورود به اکانت می توانید از روش تعویض DNS استفاده کنید و مشکلی که به خاطر تحریم آمریکا پیش آمده را حل کنید.

در اولین قدم شما باید به بخش تنظیمات روی network بروید و سپس وارد تنظیمات network بروید. در قدم دوم شما باید به وای فای یا مودم وصل شوید و سپس به بخش تنظیمات پیشرفته بروید و وارد بخش تنظیمات DNS شوید. در این صفحه شما باید روی قسمت manual رفته و در کادری که باز می شود، 178.22.122.100 را وارد کنید.

قسمت دیگری وجود دارد که وارد کردن DNS در آن اختیاری می باشد، شما می توانید در آن قسمت آی پی 185.51.200.2 را وارد کنید، در مرحله آخر شما می توانید با اکانت خود وارد شوید و از امکانات بازی استفاده کنید.

این مرحله ها موفقیت آمیز می باشند و دی ان اس های جدیدی نیز برای این کار وجود دارد که به ترتیب 185.55.226.26 و 185.55.225.25 می باشد.

نحوه رفع مشکل sign in در ایکس باکس

جمع بندی

با یکی دیگر از مجموعه مقالات سایت ایموجو در خدمت شما بودیم. امیدواریم که این مقاله نیز مورد توجه شما قرار گرفته باشد. اگر مدام در هنگام بازی کردن با ارور و خطاهایی مواجه می شوید شما می توانید با مراجعه به دسته مشکل بازی در سایت این مشل را برطرف نمایید و از بازی کردن لذت ببرید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.