AD

معرفی قوی‌ترین سلاح در بازی فری فایر

0 1,758

بازی Free Fire از آن دسته از بازی‌های آنلاین است که اگر از طرفداران پروپاقرص آن باشید به دنبال هر بار پیشرفته‌تر کردن امکانات و اسکین‌های آن خواهید بود. این بازی آنلاین همانطور که می‌دانید برای دو سیستم عامل اندروید و ios طراحی شده است و از این جهت کاملا در دسترس خواهد بود. در این مقاله نیز قصد داریم تا در این مقاله راجع به قوی‌ترین سلاح در بازی فری فایر صحبت کنیم. مطمئنا بهترین سلاح در این بازی پیشرفته‌ترین سلاح در آن خواهد بود. پس در ادامه با ایموجو همراه باشید تا با بهترین و قوی‌ترین سلاح در فری فایر صحبت کنیم.

این مطلب آموزشی هم برای شما مفید خواهد بود: آموزش مرحله به مرحله خرید تفنگ در بازی فری فایر

قوی‌ترین سلاح‌ در فری فایر

همانطور که می‌دانید نقش سلاح در موفقیت شما نقش بسزایی خواهد داشت. از این رو قوی‌ترین سلاح در فری فایر آنچنان معنی ندارد و به نوعی همه سلاح‌های موجود در فری فایر کاربردی و قوی هستند. همه سلاح‌های موجود در فری فایر برای مواقع خاصی قابل مصرف است.

برای هر بازیکن در فری فایر تعداد خاصی سلاح قابل حمل است و همه سلاح‌ها را نمی‌توان برای مبارزه حمل کند. در این مواقع است که حمل قوی‌ترین سلاح از بین سلاح‌های قوی اهمیت پیدا می‌کند.

یکی از موارد که کمک می‌کند تا یک سلاح قوی را پیدا کنیم این است که با قوانین فری فایر آشنا کنیم. بازی فری فایر یک بازی سرتاسر هیجان است که تا به محیط بازی وارد نشوید و دشمنانتان را نکشید، نمی‌توانید مهمات بازی را تشخیص دهید. در این بازی شما باید به مساحت‌های مختلفی از بازی بروید.

قوی‌ترین سلاح‌ در فری فایر

اهمیت داشتن سلاح در فری فایر

فری فایر یک بازی با مساحت کم و جمعیت نسبتا بالا است که از این نظر شناسایی سلاح یکی از پر اهمیت‌ترین موارد در این بازی است. پس دقت کنید که کمترین و مفیدترین زمان را برای از بین بردن دشمنانتان به کار بگیرید.

البته موضوعی که باید به آن اشاره کرد این است که نباید به مدت زیاد در یک محیط ثابت بمانید زیرا دشمنان به راحتی شما را تحت نظر قرار خواهند داد و در نهایت از بین خواهند برد. از جهت دیگر نیز این موضوع باعث می‌شود تا قوی‎ترین سلاح را در بازی به دست آورید. با این اوصاف اما تفنگ‌هایی که شتاب بالا و سنگین هستند را در دسترس خود قرار دهید.

به طور کلی بازی فری فایر به سبب محبوبیت بالایی که دارد، تفنگ و سلاح‌های متفاوتی را در خود جای می‌دهد. از این رو تفنگ‌ها و اسلحه‌ها در رده‌های مختلفی قرار می‌گیرند که از بهترین آن‌ها می‌توان به

 • تفنگ های نزدیک زن
 • اسلحه هایی با شتاب بالا
 • استفاده از تفنگ هایی با گلوله های ارکار
 • شاهکار بازی فری فایر یعنی، شاتگان یا MP40

البته این موضوع به تجربه و تعداد دفعات بازی کردن شما نیز بستگی دارد.

مهمترین سلاح ها در فری فایر

اما قوی‌ترین سلاحی که در فری فایر وجود دارد می‌توان به MP40 اشاره کرد. در کنار این اسلحه، GROZA-M249 نیز یکی دیگر از سلاح‌ها با آپشن بالا و قدرتمند است که بسیاری از گیمرها از آن استفاده می‌کنند.

البته این موضوع به معنی این نیست که سلاح‌های دیگری که در فری فایر وجود دارند بد و ضعیف باشند، اما به طور کلی در هنگام انتخاب سلاح در این بازی بهتر است که این دو تفنگ را مورد بررسی و در لیست سلاح‌های خود قرار دهید.

در ادامه این مقاله به روش خرید تفنگ خواهیم پرداخت.

چگونه در فری فایر تفنگ بخریم؟

بازی فری فایر به دلیل اینکه به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می‌گیرد از این رو اسکین‌های محبوب و برنامه‌های درون برنامه‌ای قوی را برای کاربران ارائه می‌دهد. در منوی این بازی قطعا به واژه Skin برخوردید. در واقع اسکین در این بازی همان امکانات موجود و درون برنامه‌ای است که گاه رایگان و گاه هم با پرداخت‌های فروشگاهی تامین می‌شود.

هرکدام از این Skinهای موجود در منوی بازی جذابیت و قابلیت‌های مخصوص خودش را دارد که از این رو می‌توان به

 • اسکین های تفنگ و اسلحه
 • اسکین بالن
 • اسکین اسکیت
 • اسکین شکل ظاهری مانند لباس

اشاره کرد. اسکین‌هایی درون بازی وجود دارد که به صورت رایگان نیز می‌تواند در اختیار افراد قرار گیرد. تجهیزات و امکاناتی که در این بازی به صورت رایگان در اختیار گیمرها قرار می‌گیرد باعث شده تا دسته‌های مختلفی از این موارد را در کنار یکدیگر قرار دهند.

مراحل خرید تفنگ فری فایر

برای اینکه بتوانید در بازی فری فایر رایگان تفنگ بخرید، باید مراحل زیر را با استفاده از سیستم عامل اندروید و یا ios طی کنید:

 1. در ابتدا باید برنامه Lulubax را از گوگل پلی دانلود کنید و آن را اجرا کنید.
 2. بازی مورد نظرتان که در اینجا فری فایر است را ران کنید.
 3. گزینه Lunch را انتخاب کنید.

در کنار این موضوع برخی از ترفندها نیز به شما کمک می‌کند تا در کمترین و بهترین زمان به سلاح‌های قوی دست پیدا کنید.

مراحل خرید تفنگ فری فایر

هد زدن برابر با سلاح قوی در فری فایر

این موضوع بی ربط با بدست آوردن قوی‌ترین سلاح در فری فایر نیست و از همین جهت بهتر است که به هد زدن در بازی فری فایر هم اشاره کنیم. هرچه در بازی سعی کنید که نشانه گیری‌های درست‌تر و بهتری داشته باشید در نتیجه امتیازات شما بالاتر خواهد رفت.

 این موضوع باعث خواهد شد که بتوانید سلاح قوی را خریداری کنید. تجربیات بازیکنان دیگر نیز می‌تواند در این راه بسیار کارساز باشد.

در این بازی گروهی هر کسی که زودتر و بیشتر هدشات کند می‌تواند امتیاز بیشتری هم کسب کند. هد زدن در این بازی یکی از ویژگی‌هایی است که باعث می‌شود به مهمات و اسلحه‌های خوبی دسترسی پیدا کنید. پس حتما برای بدست آوردن قوی‌ترین سلاح در فری فایر این موضوع را هم در نظر بگیرید تا بهترین نتیجه را در این بازی آنلاین گروهی دریافت کنید.

جمع بندی

بازی فری فایر یک بازی آنلاین است که توانسته کاربران زیادی را به سمت خود جذب کند. یکی از دلایل این موضوع هم داشتن توانایی و اسکین‌های بالای آن است. داشتن سلاح‌های قوی در فری فایر از مهم‌ترین موضوعات این مقاله بود که سعی کردیم به آن بپردازیم. برای اطلاع از تازه ترین اخبار بازی های موبایلی می توانید به دسته اخبار بازی در سایت مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.