AD

سونی از کاورهای PlayStation 5 Deep Earth Collection رونمایی کرد

0 362

جنگ‌های کنسول‌های مختلف چیزی فراتر از سخت افزار است. با توجه به آخرین نسخه Xbox Wireless Controller  مایکروسافت، سونی بازی خود را با مجموعه لوازم جانبی کاملا جدید برای PlayStation 5 با معرفی مجموعه چشمگیر Deep Earth تقویت می‌کند.

سونی که در ماه سپتامبر در PlayStation State of Play معرفی شد، نگاهی اجمالی به مجموعه جدید خود را به نمایش گذاشت که چیزی فراتر از یک لذت بصری است.

تمایل به مطالعه در مورد بروز رسانی جدید پلی استیشن 5 دارید

این مجموعه سه shades فلزی جدید را برای کنترلر بی سیم DualSense و روکش‌های کنسول PS5 معرفی می‌کند که شامل رنگ‌های قرمز آتشفشانی، آبی کبالت و نقره ای استرلینگ است.

ساتوشی آئویاگی یکی از مغزهای متفکر تیم طراحی سونی بیانه‌ای را در مورد مجموعه جدید پلی استیشن به اشتراک گذاشت و به طرفداران دیدی درباره نحوه مفهوم سازی این لوازم جانبی داد.

در حین ساخت این مجموعه جدید از رنگ‌های کنترلر DualSense و پوشش کنسول PS5، ما از رنگ های زیبا و قدرتمند موجود در اعمال سیاره زمین الهام گرفتیم و رنگ ها را با افزودن یک روکش فلزی برای لمس از پیچیدگی بالا بردیم.

کنترلرهای Deep Earth DualSense به زودی با قیمت 74.99 دلار به فروش می رسند، در حالی که قاب های کنسول 59.99 دلار برای شما هزینه خواهند داشت.

حال شما از مجموعه جدید Deep Earth استفاده خواهید کرد یا می خواهید یکی دیگر از محصولات سونی را انتخاب کنید؟ در بخش نظرات، نظر خود را با ما در میان بگذارید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.