AD

نینتندو سویچ 2 ممکن است در سال 2025 عرضه شود

0 10

جانشین نینتندو سویچ 2 ممکن است همانطور که قبلاً گزارش شده بود دیگر در سال 2024 عرضه نشود و این سیستم اکنون برای راه اندازی در سه ماهه اول 2025 مورد هدف قرار گرفته است. گزارشگر برزیلی Pedro Henrique Lutti Lippe در ابتدا گزارش داد که نینتندو این سیستم را به پنجره ژانویه تا مارس 2025 بازگردانده است.

این گزارش به توسعه دهندگان شخص ثالثی اشاره کرد که اکنون انتظار داشتند بازی‌های خود را در سه ماهه اول 2025 برای سیستم منتشر کنند. Eurogamer اضافه کرد که نشانه‌های مشابهی را از توسعه دهندگان شنیده است. و اکنون VGC نیز برای گزارش آن پیگیری کرده است، از منابعی شنیده است که می‌گویند نینتندو گفته است که عرضه این سیستم از اواخر سال 2024 به اوایل سال 2025 تغییر کرده است.

طبق گزارش‌ها در آگوست 2023، توسعه‌دهندگان قابلیت‌های جانشین سوییچ را پشت درهای بسته در Gamescom نمایش دادند. علاوه بر این، طبق گزارش‌ها، Activision Blizzard در سال 2022 با مدیران نینتندو ملاقات کرد تا در مورد چگونگی آوردن Call of Duty به پلتفرم جدید صحبت کنند.

نینتندو سوییچ را در مارس 2017 به بازار عرضه کرد و به موفقیت بزرگی دست یافت و ممکن است به نظر برسد که این شرکت در تلاش است تا دوبار این اتفاق را رقم بزند. راه اندازی در سه ماهه اول همچنین این مزیت را دارد که هنوز در سال مالی جاری نینتندو قرار دارد.

نینتندو معمولاً مجموعه‌ای از بازی‌های جذاب دارد که به زودی عرضه می‌شوند، اما سال 2024 با پورت‌های سوییچ Paper Mario: A Thousand Year Door و Luigi’s Mansion 2 کمی سبک تر از حد معمول به نظر می‌رسد. Princess Peach: Showtime در ماه مارس منتشر می‌شود و Metroid Prime 4 هنوز در حال توسعه است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.