AD

توسعه بازی Black Panther تک نفره تایید شد

0 94

بازی Black Panther به عنوان یک بازی سوم شخص در دست ساخت است که توسط استودیوی جدید EA یعنی Cliffhanger Games هدایت می شود. این بازی، تک نفره و داستان محور خواهد بود و Marvel Studios بر آن نظارت دارد.

بازی Black Panther از بازی قبلی اعلام شده استودیو Marvel که در دهه 1940 با بازی Captain America و Black Panther ساخته شده است، متفاوت است. این بازی بر قهرمان Wakandan متمرکز شده است و هدف آن ایجاد یک “دنیای گسترده و انفعالی” است که بازیکنان باید به عنوان بخشی از بازی Black Panther از آن محافظت کنند.

Developer Cliffhanger یک استودیوی کاملاً جدید است و Black Panther اولین پروژه آن است. این تیم از طراحان و کارکنان بااستعداد بازی هایی مانند  Halo Infinite، God of War، Call of Duty  و Middle-earth: Shadow of Mordor  تشکیل شده است.

کوین استفنز(Kevin Stephens)، رئیس Cliffhanger Games می‌گوید: ما در بازی Black Panther به طرفداران اختیار و کنترل بیشتری نسبت به آنچه که در یک بازی ویدیویی داستان محور تجربه کرده‌اند، می‌دهیم. Wakanda یک جعبه شنی غنی از SuperHero  است و ماموریت ما ایجاد یک دنیای حماسی برای بازیکنانی است که عاشق Black Panther هستند و می‌خواهند به اندازه ما دنیای Wakanda را کشف کنند.

هیچ اطلاعاتی در مورد پلتفرم هایی که بازی Black Panther بر روی آنها عرضه می شود، یا اینکه چه زمانی می توانیم انتظار داشته باشیم چیزی مانند اسکرین شات یا تریلری از این بازی ببینیم، وجود ندارد. قطعاً به نظر می رسد که این بازی در مراحل اولیه تولید است.

باید منتظر بمانیم و ببینیم چه زمانی اخبار بیشتری از بازی Black Panther دریافت می کنیم.

جدیدترین اخبار دنیای بازی و سرگرمی در رسانه ایموجو

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.