AD

سری Tomb Raider نتفلیکس بر Survivor Era لارا تمرکز خواهد کرد

0 106

اولین تریلر از سری بازی ویدئویی Tomb Raider نتفلیکس فاش کرد که بر روی لارا کرافت (Lara Croft) در دوره Survivor تمرکز خواهد کرد و یک بار دیگر “ظهور نمادین” او را به نمایش می گذارد.

نتفلیکس در حال حاضر در اواسط نمایش Drop 01 است، ویترینی برای برخی از انیمیشن های بزرگ آینده خود از جمله Scott Pilgrim Takes Off، فصل سوم  Sonic Primeو در کمال تعجب، اقتباسی از انیمیشن Devil May Cry  از استودیو Mir و Adi Shankar.

شاید علاقه مند به آشنایی با بازی موبایل Tomb Raider Reloaded

این سری که Tomb Raider: The Legend of Lara Croft نام دارد، حول محور “ظهور نمادین لارا کرافت” است، که به نظر می رسد که قرار است بر دورهSurvivor  ریبوت شده این کاراکتر تمرکز کند. تریلر با نشان دادن لارا با یک تیر در کمان، قبل از پریدن او به داخل غار، کشف گنج، برخاستن از شعله‌های خرابه و مواجهه با نوعی انرژی عرفانی شروع می‌شود.

سپس تریلر نشان می‌دهد که لارا در حال گردگیری تصویر قدیمی خود با خدمه Enduranceاز جمله جونا، راث، سم و ریس است. به نظر می رسد این بدان معناست که وقایع این انیمه پس از راه اندازی مجدد در سال 2013 رخ می دهند. به نظر می رسد که خیلی از بازی 2013 نمی توان دور بود، زیرا لارا لباس بسیار مشابهی بر تن دارد (اگرچه این لباس نیز شبیه لباسی است که در Shadow of the Tomb Raider  پوشیده بود).

نتفلیکس در طول رویداد Drop 01 مجدداً تأیید کرد که این سری در نظر دارد در سال 2024 اکران شود، اگرچه برنامه دقیق تری برای اکران ارائه نکرده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.