AD

به روز رسانی Counter-Strike: Globnal Offensive در راه است

0 93

Counter-Strike 2 مدتی است که در حال توسعه است و Valve در مورد تاریخ انتشار احتمالی صحبت کرده است. اعلامیه مرتبط از طریق صفحه رسمی توییتر Counter-Strike 2 منتشر شد، که یک تریلر نوستالژیک دوست داشتنی را به اشتراک گذاشت که نشان می دهد این سری از زمان شروع آن تا چه حد پیشرفت کرده است. اگر می‌خواهید آن را بررسی کنید، می‌توانید به صفحه Steam  بازی بروید.

Counter-Strike 2 از نظر فنی یک به‌روزرسانی رایگان گسترده برای Counter-Strike: Globnal Offensive است، بنابراین هشدار داده می‌شود که اگر می‌خواهید فوراً آن را داشته باشید ممکن است با مشکلاتی روبرو شوید. بنابراین مطمئن شوید که Steam را مجدداً ریستارت کرده اید و قبل از اقدام به دانلود، همه چیز را به خوبی رفرش کنید.

شاید بخوانید: جذاب‌ترین بازی های رایگان استیم در سال ۲۰۲۲

اگر می‌پرسید که Counter-Strike 2 چه چیزی نسبت به نسخه‌های قبلی خود داردValve  این به‌روزرسانی را «بزرگ‌ترین جهش فنی» نامیده است که این سری تا به حال به خود دیده است و شامل ویژگی‌های جدیدی مانند رتبه‌بندی CS، تابلوهای امتیازات جهانی و منطقه‌ای، نقشه‌های ارتقا یافته، جلوه‌های بصری بازطراحی‌شده و کلی چیزهای دیگر است. به‌علاوه، اگر regular player بازی Counter-Strike: Global Offensive  هستید تمام آیتم‌هایی که در طول بازی به دست آورده‌اید، به صورت رایگان و بدون دردسر روی Counter-Strike 2 منتقل می‌شوند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.