AD

معرفی خطرناک ترین مکان های بازی Among Us

0 519

در این مقاله از مجله بازی موبایل ایموجو، می خواهیم سه مورد از خطرناک ترین مکان های بازی Among Us  را به شما معرفی کنیم تا شما راجب مرگ آور ترین مکان های بازی امونگ اس بیشتر بدانید. در هنگام بازی بتوانید از کشته شدن خودتان جلوگیری کنید، با این شیوه شما می توانید از دست ایمپاستر ها به راحتی فرار کنید و آن را شناسایی کنید. اگر دوست دارید در این بازی موفق شوید تا انتهای این مطلب با ایموجو همراه باشید.

خطرناک ترین مکان های بازی Among Us  

در پست قبلی در مورد آموزش رفع مشکل قطع اتصال Among Us صحبت کردیم، اما امروز می خواهیم در مورد مکان های خطرناک امانگ آس که یکی از بازی های جدید است که طرفداران بسیاری را به سمت خود جذب کرده است، صحبت کنیم. این یک بازی معمایی است که در آن تعدادی از خدمه باید هویت یک شیاد مخفی که در میان آن ها است را کشف کنند.

خدمه در سراسر کشتی پراکنده می شوند تا وظایفی را انجام دهند در حالی که Impostor سعی می کند آن ها را بکشند اما اگر کشتن آن ها توسط کسی دیده شود از بازی خارج می شوند. در این مقاله سه مورد از مکان های خطرناک آمانگ آُس را برای شما لیست کرده ایم.

چه چیزی مکان های خطرناک در بازیAmong Us  را تشکیل می دهند؟

حمله کردن Impostors در این مکان ها بسیار معمول است. ویژگی های مشترک آن ها عبارت اند از: استفاده کمتر از این مسیر ها، داشتن مسیر فرار آسان و آسان بودن در اثبات این که بی گناه باشند. خارج از سه نقطه ذکر شده در این پست، قطعا نقاط خطرناک دیگری نیز وجود دارند.

بهتر است از رفتن به این مکان ها خودداری کنید، یک یا دو نفر را نیز با خود بیاورید یا کار های داخل آن را زود انجام دهید.

خطرناک ترین مکان های بازی Among Us
خطرناک ترین مکان های بازی Among Us

 Skeld خطرناک ترین مکان های بازی Among Us

نقشه ی Skeld اولین و محبوب ترین مکان مورد نظر Imposter ها می باشد و در مقابل یکی از مکان های مرگ آور در بازی Among Us می باشد که محبوبیت بالای این مکان  دلیل ضعف آن شده است، مکان های مرگبار این نقشه تا به الان به خوبی شناسایی شده اند. اتاق الکتریکی واقع در پایین نقشه آسان ترین نقطه برای مرگ شماست. اگر یک دستگاه نصب کننده شما را به سمت مکان Skeld ببرد تقریبا فرار از آن نقطه غیر ممکن است.

بدترین قسمت این است که ورودی بر روی دورببین امنیتی نشان داده نمی شود. ایمپاستر ها می تواند فقط در را ببندد و بازیکنان را قفل کند و پس از قتل، او فقط می تواند از طریق دریچه گوشه سمت چپ فرار کند. پس اگر ایمپاستر باشید، این مکان یکی از قتل گاه های فوق العاده می باشد.

 Mira HQ یکی دیگر از خطرناک ترین مکان های بازی Among Us

Mira HQ تنها با داشتن 12 اتاق کوچک ترین نقشه در بازی است. با این حال، طرح پایه آن با دالان های طولانی بسیار پیچیده تر است. اقامت در کنار یکدیگر برای Crewmates در این مکان از نقشه بسیار خوب می باشد.

کشنده ترین نقاط بر روی این نقشه، راهروی ضد عفونی است که می تواند به طور موقت بسته شود. اگر با یک Impostor درون قفس بیوفتید فرار از دست آن غیر ممکن است. علاوه بر این در این مکان یک دریچه وجود دارد تا شما بتوانید پس از کشتن کسی از طریق آن فرار کنید.

خطرناک ترین مکان های بازی Among Us
خطرناک ترین مکان های بازی Among Us

Polus یکی دیگر از خطرناک ترین مکان های بازی امانگ آس

پولوس با 15 اتاق بزرگترین نقشه بازی است. به دلیل بزرگی، حرکت در اطراف این مکان برای انجام کار ها بسیار چالش بر انگیز است. بسیاری از نقاط خطرناک در این نقشه وجود دارد، اما خطرناک ترین مکان احتمالا O2 می باشد، زیرا یک اتاق کوچک با سوراخ است که منجر به مکانی می شود که توسط دوربین پوشانده نمی شود.

شما برای ما از خطرناک ترین مکان های بازی Among Us بنویسید

خطرناک ترین مکان های بازی Among Us را در این مطلب از سایت ایموجو انجام دادیم. می توانید هر گونه سوال خود را در مورد بازی های موبایلی با کارشناسان ایموجو به اشتراک بگذارید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. همچنین می توانید از طریق قسمت نظرات نظرهای خود را با ما به اشتراک بگذارید. برای کسب اطلاع از تازه ترین و جدیدترین اخبار بازی های روز در جهان با ما در بخش اخبار بازی سایت ایموجو همراه باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.