AD

پچ جدید Mortal Kombat 1 دوباره برای کنسول Nintendo Switch ارائه نشد

0 188

کنسول Nintendo Switch، عرضه کننده بازی Mortal Kombat 1 که به عنوان بدترین کنسول برای این بازی در نظر گرفته می‌شود، بار دیگر توسط یک پچ رسمی نادیده گرفته شد. این پچ تقریباً سه هفته از زمانی که این پورت بحث‌برانگیز هیچ گونه اصلاحی دریافت نکرده است، ارائه شده است.

در حال حاضر، PC، ایکس باکس و پلی استیشن هر کدام سه پچ دریافت کرده‌اند که آخرین به روز رسانی در هر سه پلتفرم به طور همزمان منتشر شده است. این باعث می‌شود کوتاهی در مورد کنسول بازی Switch بیش از پیش دیده شود به خصوص که در این کنسول این بازی به وضوح در بدترین حالت قرار دارد و بیشتر نیاز به توجه دارد.

شاید بخوانید: MortalCombat 1  در زمان عرضه قابلیت Cross Play نخواهد داشت

این پچ در حال حاضر به صورت لایو منتشر شده است و در حال حاضر هیچ صحبتی در مورد زمان عرضه آن به نینتندو سوییچ وجود ندارد. این بدان معناست که بازیکنان در Switch تغییرات کلیدی مانند بالانس کردن کاراکترها را از دست خواهند داد.

این پچ برخی از عملکردها را نیز بهبود می‌بخشد و به چند باگ که بازیکنان در هفته‌های اخیر از آنها شکایت کرده‌اند، رسیدگی می‌کند.

با توجه به اینکه Ed Boon اعتراف کرده است که نسخه سوییچ به کار بسیار بیشتری نیاز دارد؛ این موضوع باعث شد تا بسیاری از طرفداران این سوال را مطرح کنند که چرا در وهله اول روی این پلتفرم راه اندازی شد، به خصوص با توجه به اینکه پورت سوئیچ Mortal Kombat 11 که مورد انتقاد طرفداران نیز قرار گرفت.

بدتر از همه، به نظر می‌رسد که در تریلر Switch این بازی فوتیج گیم‌پلی روی PC استفاده شده است که این کار دقیقا نشان می‌دهد اعتمادی به این پورت نیست. اکنون، طرفداران این نظر را دارند که این نسخه از بازی باید ارزان‌تر از نسخه‌های دیگر می‌بود، یا حتی اگر سوییچ نمی‌توانست آن را مدیریت کند، به‌طور کلی این نسخه از بازی لغو می‌شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.