AD

Mortal Kombat 1 در زمان عرضه قابلیت Cross-Play نخواهد داشت

0 43

امروزه تقریباً انتظار می‌رود که اکثر بازی‌های مبارزه‌ای بزرگ از نوعی پشتیبانی کراس پلی (crossplay) برخوردار باشند.Street Fighter 6  همانند Tekken 8 در زمان عرضه دارای قابلیت کراس پلی بود، اما به نظر می‌رسد که طرفداران Mortal Kombat 1  برای داشتن این قابلیت باید کمی صبر کنند.

حدس زده می‌شد که Mortal Kombat 1 در زمان عرضه به دلیل عدم ذکر این ویژگی در صفحه پرسش‌های متداول بازی در وب‌سایت رسمی آن، از پشتیبانی کراس پلی برخوردار نخواهد بود و این موضوع اکنون توسط NetherRealm  تأیید شده است. در یک توییت اخیر از طریق حساب توییتر Mortal Kombat 1 توضیح داده شده است که این تیم در حال حاضر سخت مشغول کار روی این ویژگی است و در مقطعی پس از عرضه این بازی ارائه خواهد شد.

قابلیت-cross-play-در-مورتال-کمبت-1

عرضه Mortal Kombat 1 چندان دور نیست، زیرا کسانی که Mortal Kombat 1 Premium Edition یا Mortal Kombat 1 Kollector’s Edition  را خریداری کرده‌اند، می‌توانند در اواخر این هفته در 14 سپتامبر بازی را انجام دهند. برای بقیه Mortal Kombat 1  در تاریخ 19 سپتامبر برای خرید و دانلود در دسترس خواهد بود.

شرکتNetherRealm  برای جشن انتشار بازی، در تریلر جدید خود نگاهی به کاراکتر Reiko داشته است که اولین حضور کامل خود را در یک بازی MK بعد از Mortal Kombat: Armageddon در سال 2006 انجام داد. تریلر همچنین نگاهی دیگر به کاراکتر Nitara  داشت. این بار مگان فاکس صداپیشگی این کاراکتر را بر عهده خواهد داشت و همچنین اسکین ژان کلود ون دام (Jean-Claude Van Damme) برای جانی کیج، که طرفداران از زمانی که برای اولین بار در هفته گذشته به نمایش درآمد، سعی در اصلاح آن داشتند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.