AD

سیزن 7 Mobile Legends MPL SG

سیزن 7 Mobile Legends MPL SG
2 25

سیزن 7 Mobile Legends MPL SG: تیم‌ها، فرمت، جوایز و موارد دیگر را در این مطلب از سایت ایموجو می توانید بررسی کنید.

Mobile Legends: Bang Bang Professional League Singapore (MPL SG) به زودی فصل 7 خود را برگزار می کند. از ماه می 2024، این رویداد معتبر ورزش های الکترونیکی با حضور 8 تیم برتر از کشور آغاز می شود. یک جایزه بزرگ  100,000 SGD (تقریباً 75000 دلار) به همراه یک اسلات مستقیم در MSC 2024 انگیزه اصلی همه تیم ها برای مبارزه با سایرین در این رویداد خواهد بود. محل این رویداد آفلاین که توسط  MOONTON Games و Zenway Productions برگزار می‌شود، در سنگاپور است.

 

سیزن 7 Mobile Legends MPL SG: زمانبندی و فرمت

مشابه سایر رویدادهای MPL، رویداد Mobile Legends MPL SG Season 7  نیز در دو مرحله برگزار خواهد شد. Regular Season در 4 می 2024 آغاز خواهد شد. همه مسابقات در BO3 برگزار می شود و پس از آن یک فرمت نوبت گردشی تک برگزار می شود. در هر مسابقه یک تیم می تواند به اندازه 3 امتیاز کسب کند در حالی که یک مسابقه نیز می تواند صفر امتیاز برای تیم داشته باشد. 6 تیم برتر پس از پایان این مرحله در 25 می به مرحله بعد راه خواهند یافت.

مسابقات پلی آف از 14 ژوئن آغاز می شود. در یک براکت دو حذفی، 4 تیم برتر این مرحله را در براکت بالایی و دو تیم باقی‌مانده از پایین‌تر شروع می‌کنند. فینال از هر دو براکت از جمله نیمه براکت پایین شاهد مسابقات BO5 خواهد بود. از طرفی فینال بزرگ BO3  است. به جز همه اینها، بقیه مسابقات BO3 هستند. پس از مشخص شدن قهرمان، این رویداد در 16 ژوئن تمام می شود. تیم قهرمان جواز حضور در MSC 2024 را کسب خواهد کرد.

 

سیزن 7 Mobile Legends MPL SG: تیم های شرکت کننده

این یک رویداد 8 تیمی است. تنها دو تیم از مسابقات مقدماتی آزاد که در 27 مارس به پایان می رسد، انتخاب خواهند شد. بقیه 6 تیم مربوط به دوره قبلی این رویداد،MPL SG  فصل 6 هستند. لیست تیم های شرکت کننده در زیر آورده شده است:

 • تیم Team Flash
 • تیم RSG Singapore
 • تیم Evil
 • تیم Vanguard Esports
 • تیم Bleed Esports
 • تیم HomeBois SG
 • تیم TBD
 • تیم TBD

 

جوایز سیزن 7 Mobile Legends MPL SG

Mobile Legends MPL SG Season 7 قرار است100,1000 SGD  (تقریباً 75,000 دلار) برای تیم ها به عنوان جایزه خرج کند. تیم قهرمان بیشترین سهم را خواهد گرفت. هر هفته پاداش مشارکت 525 دلاری برای تیم ها وجود خواهد داشت. علاوه بر آن، بهترین بازیکنان در چند دسته جوایز فردی نیز دریافت خواهند کرد. اکنون، بیایید مبلغی را که هر تیم پس از پایان این رویداد دریافت می کند، تقسیم کنیم.

رتبه بندی تیم جایزه
قهرمان 30000 دلار
نفر دوم 15000 دلار
نفر سوم 5000 دلار
نفر چهارم 4000 دلار
نفرات پنجم تا ششم 2500 دلار
نفرات هفتم و هشتم 1500 دلار

 

کجا می توان سیزن 7 Mobile Legends MPL SG را مشاهده کرد؟

در میان رویدادهای رده بالای ورزشی MLBB، تیم‌هایی از منطقه SEA بر این رشته تسلط دارند. سنگاپور که بخش انحصاری آن است، دارای بالاترین سطح تیم هایی است که کل جهان MOBA به خوبی می شناسد. طرفدارانی که قادر به حضور فیزیکی نیستند، می توانند این رویداد را به صورت زنده در کانال رسمی یوتیوب Mobile Legends: Bang Bang  تماشا کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 نظرات
 1. Khashi می گوید

  عالیییییی

  1. ادمین سایت می گوید

   🙏🙏

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.