AD

5 عنوان برتر بازی های متاکریتیک در سال 2109

0 200

در این مقاله از رسانه بازی موبایل ایموجو نگاهی به صحنه های بازی ها در سال 2019 خواهیم انداخت. اگر مایلید تا با 5 عنوان برتر بازی های متاکریتیک در سال 2109 بیشتر اشنا شوید تا انتهای این مقاله با ایموجو همراه باشید.

5 مورد از بازی های برتر متاکریتیک در سال 2019 که توسط کاربران از آن ها استقبال شده است

در این پست امروز می خواهیم خلاصه بازی های برتر متاکریتیک در سال 2019 که در دسته پر طرفدارترین بازی ها بودند را به شما معرفی کنیم. این بازی ها توسط کاربران سایت طی نظر سنجی انتخاب شده اند. پس با ما باشید تا به تحلیل این بازی ها بپردازیم.

سال ناامید کننده برای گیمرها

با وجود این که سال 2019 پر بود از نارضایتی ها، به ویژه برای گیمر های سری بازی های سه گانه، سال 2020 را میتوان به عنوان یک دوره ی جدید در طول دهه ی گذشته معرفی کرد. بازی های متاکریتیک در سال 2020 توانسته است علاوه بر ویژگی های بی شمار این گونه بازی ها از قبل داشتند ویژگی هایی را عرضه کند که تمام گیمر ها بتوانند از آن لذت ببرند.

با این حال و هوا، ما لیست بازی های متاکریتیک را برای شما آورده ایم که با هم آن ها را بررسی خواهیم کرد. نگاهی به صحنه های بازی ها در سال 2019 خواهیم انداخت. به هر حال این لیست از نظر منتقدان سایت ایجاد نشده است، بلکه از طریق کاربران این بازی و همان طور که گفته شد توسط یک نظر سنجی تهیه شده است. این لیست شامل 15 بازی است که بالاترین امتیاز را از بازیکن های خود دریافت کرده اند؛ اما به منظور صرفه‌جویی در وقت شما، ما فقط 5 بازی برتر آن را برای شما آورده ایم.

به بیان دقیق تر، بازی Sekiro: Shadows Die Twice دیگر نتوانست به بالای لیست راه یابد؛ زیرا این بار Resident Evil 2 Remake بود که توانست این صدرنشینی را دربازی های متاکریتیک 2019 به دست آورد. پس بهتر است بدون هیچ وقفه ای به بررسی ادامه جزئیات بازی ها بپردازیم.

بازی های متاکریتیک: بازی Resident Evil 2 Remake

سیستم عامل های پشتیبانی شده: PC ،PS4 ،Xbox One

همان‌طور که می دانیم بازی Resident Evil 2 Remake بازسازی شده نسخه قدیمی آن می باشد. این بازی نه تنها بهترین بازی است که در سال 2019 عرضه شد، بلکه جز بهترین بازی های بازسازی شده با یک عنوان کلاسیک و قدیمی می باشد که تا به حال داشته ایم. (البته شاید تا زمان انتشار Final Fantasy VII Remake این قضیه فرق کند.) این بازی توانسته است محبوبیت بالایی بین گیمر ها در تمام سنین پیدا کند. این محبوبیت به حدی بوده است که نام این بازی در صدها لیست مختلف دیده می شود. داشتن بهترین گیم پلی، بهترین بازی شوتر، بهترین تصویر و… از دلایلی است که این بازی به چنین محبوبیتی رسیده است.

برای اطلاعات و جزئیات بیشتر شما می توانید تریلر بازی Resident Evil 2 Remake آن را مشاهده کنید.

بازی رزیدنت اویل 2 در ابتدای سال 1998 در عرضه اولیه خود مورد استقبال چشمگیر شرکت کپکام قرار گرفت. البته بیشتر ما این اخبار را فقط از طریق بازیکن های قدیمی در مورد آن شنیده ایم؛ اکنون شرکت کپکام برای کنجکاوی گیمر های جوان و یاد آوری نوستالژی بازیکن های قدیمی شرکت کپکام عناوین مورد علاقه خودش را برای نسل جدید به ارمغان آورد؛ اما این بازی به همراه تغییرات گرافیکی خیلی زیاد است و می توان گفت که از نظر بصری بسیار پیشرفت داشته است.

استفاده بازی Resident Evil 2 Remake از فناوری جدید

با بیرون رفتن از استاندارد پیکسل ۳ به ۴، بازی Resident Evil 2 Remake از تصاویر مدرن خیره کننده و استاندارد های موتور گرافیک Unreal Engine 4 بهره می‌گیرد. می توان گفت جزئیاتی که در این بازی مشاهده می شود بسیار دقیق تر و بیشتر از تصاویری است که انتظار آن را داشتیم. بازیکن های این بازی به طور کامل یک تجربه جدید در تیراندازی به زامبی های وحشتناک دارند که این موضوع در خط داستانی نسخه قدیمی آن هم وجود داشت اما در آن جا کیفیت کمتری داشت.

با تلفیق همه این موارد، جای تعجب نیست که نسخه بازسازی شده بازی رزیدنت اویل 2 از دیدگاه کاربران و گیمر ها در جایگاه بازی های برتر metacritic سال 2019 قرار بگیرد.

استفاده بازی Resident Evil 2 Remake از فناوری جدید
استفاده بازی Resident Evil 2 Remake از فناوری جدید

بازی های متاکریتیک: بازی Sekiro 

سیستم عامل های پشتیبانی شده: PC، PS4، Xbox One

بدون هیچ شک و تردیدی، بازی سکیرو شدو دای توایس یکی از موفق ترین عنوان بازی های برتر metacritic در سال 2019 است. در ابتدای عرضه ی بازی، این بازی توانست قشر مخاطب خود را پیدا کند و به راحتی جای خود را در میان کاربران و گیمر ها پیدا کند. این بازی همچنان الگو های جدیدی را به بازار و طراحان بازی نشان می دهد. جدای از این تعاریف این بازی با دریافت چندین جایزه ی معتبر چه آنلاین و چه آفلاین، توانسته است جایگاه خود را تثبیت کند. بازی Sekiro به دلیل داشتن یک داستان جذاب توانست واکنش های خوبی از طرفداران افراطی بازی هایی مثل Souls را دریافت کند. بنابراین هیچ دلیلی ندارد که اسم این بازی در لیست برترین بازی های متاکریتیک قرار نگیرید.

شما می توانید تریلر بازی را تماشا کنید این کار ممکن است شما را برای بازی کردن جذب کند.

همان طور که از اسم بازی  Sekiro مشخص است، این بازی داستانی را دنبال می کند که در ژاپن قدیم جریان دارد. این محیط به صورت خیالی طراحی شده است. این محیط شبیه سازی دوران سنگوکو است، در این شبیه سازی سعی بر این بوده است که جزئیات به طور کامل نمایش داده شود. شما کنترل شینوبی را در دست خواهید گرفت، پس از یک مبارزه تراژدی و در عین حال هیجان انگیز یک اعتبار و خون اژدها را از ارباب خودتان دریافت خواهید کرد. شما می توانید با این اعتبار در شهر پرسه بزنید و از امکانات بازی برای لذت بردن استفاده کنید.

چند پایان متفاوت بازی Sekiro

این بازی دارای 4 پایان است که تقریبا همه نتایج ممکن را پوشش می‌دهد و می توانید در طول بازی تصمیم گیری کنید و پایان متناسب با آن را مشاهده کنید. یکی از مهات هایی در این بازی برای شما حیاتی است باز کردن قفل مهارت ها است. این اتفاق بعد از جنگ ها و نبرد های دشوار رخ می دهد. شما باید همواره پیگیر باز کردن مهارت های جدید باشید چرا که این مهارت ها همواره در طول بازی به کمک شما می آیند.

شما در این بازی زمانی احساس رضایت میکنید که با موجی از مهارت ها اقدام به بازی و انجام نبرد کنید این در حالی است که بین شما و سایر رقیبان رقابتی بر سر میزان مهارت یا نوع مهارت و… وجود دارد. با این توضیحات می فهمید که چرا این بازی در سال گذشته جوایز زیادی دریافت کرده است. در واقع می توان با قاطعیت گفت که این بازی باید در لیست بهترین بازی های متاکریتیگ باشد.

بازی های متاکریتیک:  بازی Death Stranding

سیستم عامل های پشتیبانی شده: PC، PS4

هیئدو کوجیما یکی از تحسین برانگیز ترین سازندگان صنعت بازی است و هر بار که بازی بعدی خودش را منتشر می کند، طرفداران افراطی مخصوص خود را پیدا میکند. بازی دث استندینگ بهترین نمونه برای اثبات این قضیه است. علت جمع کردن طرفدار زیاد برای این بازی این است که خیلی از رسانه ها و سایت ها پیش از انتشار این بازی از آن صحبت میکردند.

سیستم عامل های پشتیبانی شده: PC، PS4
سیستم عامل های پشتیبانی شده: PC، PS4

همه ما می دانیم وقتی که سال گذشته این بازی منتشر شد، در دسته عناوین برتر بازی های سال گذشته جای گرفت. این بازی توانسته قلب بسیاری از بازیکنان را به دست آورد. تلاش این بازی این است که بتواند یک جامعه ی بسیار آرمانی را پس از یک نقطه ی آخر الزمانی ترسیم میکند.

شما می توانید یک نگاه اجمالی به تریلر آن بیندازید!

بزرگ ترین اشکال در بازی Death Stranding اختصاصی بودن بازی برای پلی استیشن 4 و رایانه های شخصی می باشد. برخی مواقع نیز این بازی در راه اندازی اولیه دچار مشکل می شود. منتقدان متاکریتیک نیز بازی را به طور کلی مطلوب خواندند و خاطر نشان کردند که داستان آن بسیار کند است و تا حدی دارای پیچ وتاب است، اما به نظر می‌رسد، بازیکنان آن را بیشتر از آنجه انتظار می رود دوست دارند.

عناصر برجسته بازی Death Stranding

برجسته ترین عناصر بازی دث استندینگ مفهوم منحصر به فرد یک دنیای گسسته می باشد. همچنین دث استندینگ فناوری بسیار پیشرفته ای را دارد که بشر را مجبور می‌کند با آن کنار بیاید. جدای از این، بازی همچنین به خاطر داشتن تصاویر فوق العاده، موسیقی متن و صداپیشگی عالی که به طور کلی بازیکنان را به وجد می آورد، مورد ستایش قرار می گیرد. این موارد دلایلی که این بازی در لیست بهترین بازی های متاکریتیک سال 2019 قرار گرفته است.

اگر به دنبال بازی با داستانی آرام و در حال توسعه هستید تا بتوانید از تصاویر زیبا و گیم پلی منحصر به فرد آن لذت ببرید. Death Stranding را در نسخه PC Q2 / Q3 2020 از دست ندهید. این بازی نسبت به بازی sekiro ضعیف تر می باشد، البته همان طور که می بینید رتبه سوم را به خود اختصاص داده است.

بازی های متاکریتیک: بازی Fire Emblem: Three Houses

سیستم عامل های پشتیبانی شده: نینتندو سوییچ

بازی Fire Emblem: Three Houses هم در همان مسیر بازی دث استندینگ قدم گذاشته است، بنابراین به دلیل انحصاری بودن سوئیچ بازی نتوانسته است به تعداد بالای بازیکن دسترسی داشته باشد. البته باید به این نکته هم اشاره کرد که یک بازی RPG که دارای یک گیم پلی خارق العاده باشد همواره می تواند مخاطبان خود را به دست بیاورد. شاید به دلیل همین ویژگی ها باشد که این بازی در لیست بهترین بازی های برتر metacritic در سال 2019 قرار گرفته است.

اگر شما نینتندو سویچ دارید، بهتر است این بازی را روی دستگاه خود انجام بدهید. شاید بهتر باشد قبل از دیدن تریلر این بازی را انجام بدهید. زیرا در این صورت چیز های بیشتری را از تریلر این بازی تجربه خواهید کرد.

این بازی در سرزمین Fodlan اتفاق می افتد که به سه منطقه قدرتمند تقسیم شده است. با در اختیار داشتن شخصیت اصلی، که مزدور سابق یعنی بیلهث می باشد، به طور پیش فرض شما باید زندگی جدید خودتان را در صومعه مستقر گارگر ماچ از سر بگیرید و تلاش کنید تا تمام 3 منطقه را به تصرف خود درببیاورید.

داستان پیچیده تر بازی Fire Emblem: Three Houses

داستان بازی Fire Emblems: Three Houses چیز های زیادی برای کشف کردن دارد. این نکته از آن جا نشات میگیرد که زندگی در موقعیت کارکتر بسیار دشوار است. مطمئنا خودتان هم به این نتیج میرسید که چه سختی هایی را مد نظر داریم. گاهی اوقات ممکن است تمرکزتان را بیشتر روی مبارزات تاکتیکی سرمایه گذاری کنید که آن هم به نوبه ی خود ارزشمند است.  این مبارزات تاکتیکی جایی که شما به یک استراتژیست واقعی تبدیل میشوید.

شما کنترل کاملی بر نیروهای خود دارید که می تونید از آن ها استفاده کنید. حملات عادی، سحر و جادو، عقب نشینی و بسیاری اقدامات دیگر وجود دارد که با تصاویر زیبا و جذاب به یک دنیای فانتزی تزئین و به یکی از جلوه های خارق العاده ی بازی تبدیل شده است. شاید با خواندن این مطلب بتوانید علت قرار گرفتن این بازی در رتبه چهارم لیست بهترین بازی های متاکریتیک 2019  را دریابید.

اگر می توانستم آن را در دستگاه های دیگر نیز امتحان می کردم اما متاسفانه به دلیل این که این بازی فقط روی سوییچ وجود دارد این امکان ناپذیر می باشد.

بازی های متاکریتیک
بازی های متاکریتیک

بازی های متاکریتیک:  بازی Star Wars Jedi نسخه  Fallen Order

سیستم عامل های پشتیبانی شده: PC، PS4، Xbox One

به نظر می‌رسد سال 2019 سال خوبی برای جنگ ستارگان بود. از این رو این حرف را میزنیم که این بازی و تریلر آن بسیار مورد توجه قرار گرفت و بازدید های بسیاری خورد. شاید بتوان گفت که اوضاع برای Star Wars: The Rise of Skywalker کاملاً نا خوشانید بود. با این حال نسخه Fallen Order بازی Star Wars Jedi به معنای واقعی کلمه یک موفقیت تجاری بود. این بازی نه تنها به خاطر اقدامات پرشکوه خود منجر به افزایش محبوبیت بین طرفدارانش شد بلکه این نقطه قوتی برای بازی بود تا بتواند در لیست بهترین بازی های متاکریتیک 2019 قرار بگیرد.

این بازی مانند گذشته چندان بازی خارق العاده ای نیست، Star Wars Jedi: Fallen Order با این وجود توانسته است به مراسم های جوایز مختلف خود را برساند و در لیست بهترین ها قرار بگیرد. می توانید نحوه انتخاب شدن در تریلر بازی در زیر مشاهده کنید.

بازی و تریلر یا حتی فیلم های جنگ ستارگان همیشه بین مردم طرفداران خود را داشته است و دارد. در نسخه ی آخر این بازی این قضیه کاملا مشهود و ملموس است. داستان این نسخه از بازی بسیار جدی است و داستان جدیدی را دنبال میکند که شخصیتی به نام Cal Kestis کارکتر اصلی بازی است. این کارکتر در حال فرار از شکار گروه های خواهران دوم و نهم است.

شروع داستان بازی Star Wars Jedi نسخه  Fallen Order

در ابتدای داستان با کمک یک سری از افراد امکان فرار کاراکتر بازی مهیا می شود. شاید بتوان گفت که یکی از کلیدی ترین کمک هایی که به شما می شود یک پهباد بدون سرنشین کوچک است. کمکی که شما از این پهباد دریافت میکنید یکی از حیاتی ترین موضوعات در نبرد های جدی پیش روی شماست.

اقدامات hack-n-slash با استفاده از سیگنال چراغ روشنایی شما به طرز باورنکردنی برای شما رضایت بخش خواهد بود، زیرا به طور تقریبی شما می توانید همه کار ها را می توانید با آن انجام دهید. به طور خاص، شما می توانید خیلی چیز ها را خرد کنید، یا تکه تکه کنید و چیز هایی را به سمت دشمنان خود پرتاب کنید. مطمئناً شما می توانید تصاویر خیره کننده ای در مورد آینده را در قالب تصویر بازی ویدیویی، مشاهده کنید. به شما پیشنهاد میکنیم که این تصاویر را از دست ندهید. این بازی آخرین عنوان از لیست برترین بازی های متاکریتیک 2019 بود.

همچنین بخوانید: معرفی بهترین نقشه های کال اف دیوتی موبایل

نتیجه گیری بازی های برتر metacritic

این معرفی ما در مورد پنج مورد از بازی بازی های متاکریتیک بود که توسط کارابران و طی نظر سنجی ها انتخاب شده بودند بنابراین. اگر به دنبال پنج بازی برتر هستید که ارزش امتحان کردن را حداقل برای یک بار داشته باشد؛ ما به شما بازی های Devil May Cry 5، Control، Pokemon Sword / Shield و Disco Elysium را پیشنهاد میدهیم.

نتیجه گیری بازی های برتر metacritic
نتیجه گیری بازی های برتر metacritic

ما در پست های خود تصمیم داریم با ارائه کردن لیست های متفاوت بازی ها برای شما در کمترین زمان بازی ها را معرفی کنیم تا بدون هیچ گونه اتلاف وقتی بتوانید آن ها را امتحان کنید، بازی Resident Evil 2 Remake در رتبه اول بازی هایی می باشد که ارزش امتحان کردن را دارند.

شما برای ما از بازی های متاکریتیک بنویسید

بازی های متاکریتیک را در این مطلب از سایت ایموجو مورد بررسی قرار دادیم. می توانید هر گونه سوال خود را در مورد بازی های موبایلی با کارشناسان ایموجو به اشتراک بگذارید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. همچنین می توانید از طریق قسمت نظرات نظرهای خود را با ما به اشتراک بگذارید. برای دریافت تازه ترین اخبار بازی های روز در دنیا در بخش اخبار بازی سایت ایموجو با ما همراه باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.