AD

+25 مپ معروف در بازی کالاف دیوتی موبایل

14 4,293

برای موفقیت در یکی از محبوب‌ترین شوترهای تاریخ بازی‌های موبایل، نیاز به آشنایی کامل نقشه‌ها و مپ های بازی کالاف دیوتی داریم. در این مقاله از رسانه بازی موبایل ایموجو به شماری از بهترین مپ های کالاف دیوتی موبایل اشاره می‌کنیم. پس با ما همراه باشید.

بهترین مپ های کالاف دیوتی موبایل؛ عنصر مهم بازی

نقشه های زیادی در بازی کالاف دیوتی موجود است. دلیل بالا بودن تعداد نقشه های call of duty mobile این است که همه این نقشه ها به طور مستقیم از بازی های عادی کال اف دیوتی بر روی رایانه برداشته شده است. در این مقاله، ما بیشتر از 25 مورد از بهترین مپ های کالاف دیوتی موبایل که در حال حاضر وجود دارد را معرفی می کنیم.

همچنین بخوانید: نگاهی کامل به بازی CALL OF DUTY MODERN WARFARE 2

 

 

مپ COASTAL

مپ COASTAL در کالاف دیوتی

این مپ جدید بوده و شما را به اسپانیا می برد. باید سراغ حالت SEARCH & DESTROY بروید. پرسه زدن در خیابان‌های یک شهر اروپایی برای نبرد با دشمن، فضای جالبی برای گیمرها تداعی می‌کند. 

مپ CRASH

مپ CRASH در کالاف دیوتی

 نمادی‌ترین نقشه بازی بوده و در بازی CALL OF DUTY 4: MODERN WARFARE شاهد بودیم. نقشه محبوبی است. برای نبردهای نزدیک و اسنایپ دشمنان، نقشه خوبی است. شما می‌توانید این نقشه را در حالت‌های: FRONTLINE, TEAM DEATHMATCH, SEARCH & DESTROY, DOMINATION, FREE FOR ALL, KILL HARDPOINT بازی کنید. 

مپ CROSSFIRE

مپ CROSSFIRE

 شما را به خیابان جنگ زده می‌برد. برای نبردی هیجان‌انگیز میان اسنایپرهای دو تیم، توصیه می‌شود. ساختمان‌های 2 طبقه در دو گوشه خیابان در دسترس است و پنجره‌های زیادی برای هدف گیری دارد. جان‌پناه کافی هم دارد. در حالت‌های: HARDPOINT, FRONTLINE, TEAM DEATHMATCH, SEARCH & DESTROY, DOMINATION, FREE-FOR-ALL قابل بازی است. 

مپ DOCKS

مپ DOCKS در کالاف دیوتی

 به بندری در شهر لندن می‌روید. فقط در حالت GUNFIGHT قابل بازی است. از نقشه‌های سری جدید بازی کالاف دیوتی بوده و در مدرن وارفار رونمایی شد. کوچک است و برای نبردهای 2 به 2 مناسب است. ساختار متقارن دارد. سازه‌های آجری را به دقت نگاه کنید. 

مپ DOME

مپ DOME

 نقشه ای کوچک که شما را با سازه‌های گنبدی شکل آشنا می‌کند. برای نبردهای نزدیک مناسب بوده و اگر عاشق گیم‌پلی سرعت بالا و اکشن‌های خیره‌کننده هستید، از این نقشه استفاده کنید. در حالت KILL CONFIRMED, TEAM DEATHMATCH, SEARCH & DESTROY, DOMINATION در دسترس است. 

مپ FIRING RANGE

مپ FIRING RANGE

 از بهترین مپ های کالاف دیوتی موبایل بوده و فضایی شبیه مقرهای نظامی ارتش آمریکا را تداعی می‌کند. یک محدوده تمرین تیراندازی بوده و چند ساختمان در گوشه و کنار جای دارد که پناهگاه است. برتری ارتفاعی را در برج ساعت در این نقشه مهیج تجربه کنید. این نقشه در حالت‌های: HARDPOINT, TEAM DEATHMATCH, SEARCH & DESTROY, DOMINATION, FREE-FOR-ALL در دسترس است. 

مپ HACKNEY YARD

مپ HACKNEY YARD

 این نقشه یکی از بهترین مپ های کالاف دیوتی موبایل است که شما را به شهر لندن می‌برد. پایگاه گروه تروریستی القتاله است. شما را به قسمتی متروکه از پایتخت انگلیس برده و در وسط فضاهایی مثل: انبار و کانتینر و لاستیک فروشی، قرار می‌گیرید. در حالت: HARDPOINT, TEAM DEATHMATCH, SEARCH & DESTROY, DOMINATION, KILL CONFIRMED در دسترس است. 

مپ HIJACKED

مپ HIJACKED

 با یک ابر کشتی تفریحی لوکس مواجه هستیم که محبوبیت بالایی از بازی BLACK OPS2 کسب کرد و در کالاف دیوتی موبایل هم نقش‌آفرین شده است. مپ کوچکی است که می‌توان مبارزات نزدیک را در این کشتی دو طبقه تجربه کرد. در حالت: FRONTLINE, TEAM DEATHMATCH, FREE-FOR-ALL, KILL CONFIRMED, HARDPOINT در دسترس است. 

مپ HIGHRISE

مپ HIGHRISE

 اندازه متوسطی دارد و گیمرها را به طبقات بالای یک آسمان‌خراش در حال احداث می‌برد که با ساختمان‌های اداری، احاطه شده است. بخش مرکزی های رایز، محیط بازی است که باند هلیکوپتر هم دارد که محبوب اسنایپرها بوده و از یک ساختمان مرتفع می توانند ساختمان دیگری را هدف بگیرند. این نقشه در حالت: KILL CONFIRMED, TEAM DEATHMATCH, SEARCH & DESTROY, DOMINATION, FREE-FOR-ALL در دسترس است. 

مپ KILLHOUSE

مپ KILLHOUSE

 انباری کوچک است و همه وسایل، نزدیک شما قرار دارد. دشمنان از جاهایی ظاهر می‌شوند که حتی فکرش هم نمی‌کنید. با یک نقشه عالی برای سلاح‌هایی مثل: شاتگان و سلاح نیمه اتوماتیک روبرو خواهید بود برای یک کشتار عالی! در حالت: GUNFIGHT, FRONTLINE, TEAM DEATHMATCH, FREE-FOR-ALL, KILL CONFIRMED قابل بازی است. 

مپ MELTDOWN

مپ MELTDOWN

 از نقشه‌های خاص بازی بوده که شما را به تاسیسات هسته‌ای پاکستان می‌برد. در محیط خطرناکی که راکتور اتمی در آن قرار دارد، باید مبارزه کنید. ساختار مپ چند مسیری بوده و برای حالات: FREE-FOR-ALL, TEAM DEATHMATCH, SEARCH & DESTROY, DOMINATION قابلیت بازی دارد. 

مپ MONSTERY

مپ MONSTERY

این نقشه یکی از بهترین مپ های کالاف دیوتی موبایل است که شما را به یونان می برد. گزینه خوبی برای نبردها در فواصل دور و نزدیک است و فقط در حالت TEAM DEATHMATCH و FRONTLINE قابلیت بازی دارد. 

مپ NUKETOWN

مپ NUKETOWN

 با تاسیسات آزمایش موشک‌های هسته‌ای آشنا می‌شوید. به شکل خیابان‌های آمریکا دهه پنجاه قرن بیستم میلادی طراحی شده و کوچک است و زنده ماندن در این نقشه خیلی سخت است. برای حالت‌های»: HARDPOINT, FRONTLINE, TEAM DEATHMATCH, DOMINATION, FREE-FOR-ALL  می توان از این نقشه استفاده کرد. 

مپ OASIS

مپ OASIS

با این نقشه به هتلی لوکس در دبی می‌روید. در حالت FRONTLINE قابل بازی است و سابقه‌اش به بازی CALL OF DUTY: MODERRN  WARFARE 3 باز می‌گردد. این نقشه یکی از بهترین مپ های کالاف دیوتی موبایل است .

مپ RAID

مپ RAID

 به عمارتی بزرگ در هالیوود خواهید رفت. گزینه خوبی برای اسنایپرها بوده چون مسیرهای دراز با پستی و بلندی دارد. برای سلاح‌های دوربرد، لوکیشن خوبی است. وقتی وارد فضای عمارت می‌شوید، تمرکز بازی  روی مبارزات رو در رو و نفس‌گیر است. حالت‌های قابل بازی هم: TEAM DEATHMATCH, SEARCH & DESTROY, DOMINATION, FREE-FOR-ALL, KILL CONFIRMED است. 

مپ RUST

مپ RUST

 از نقشه‌های معروف کالاف دیوتی موبایل است. در بازی مدرن وارفار 2 رونمایی شد. کوچک‌ترین نقشه بازی بوده و شما را به محوطه یک دکل نفتی در افغانستان می‌برد. در مرکز خود، سازه‌ای شبیه یک برج داشته و اطرافش مملو از فضا برای کشتن دشمن! برای مبارزات گان فایت تن به تن توصیه می‌شود. در حالت‌های: TEAM DEATHMATCH, FREE-FOR-ALL, DOMINATION, KILL CONFIRMED, HARDPOINT قابل بازی است. 

مپ SCRAP YARD

مپ SCRAP YARD

 به قبرستان هواپیماها خوش آمدید! نقشه با ابعاد کوچک بوده و قطعات هواپیما روی زمین پخش شده  است. برای نبردهای نزدیک مناسب است. در حالت‌های: HARDPOINT, FRONTLINE, TEAM DEATHMATCH,  SEARCH & DESTROY, DOMINATION توصیه می‌شود. 

مپ SHIPMENT

مپ SHIPMENT

 به آشوب‌زده‌ترین نقشه کالاف دیوتی موبایل روبرو هستیم. کارخانه کشتی سازی کوچکی دیده می‌شود که گیمرها باید در میان شمار زیادی از کانتینرها حرکت کرده و درب چند کانتینر برای حفظ جان باز است. برای مبارزات پر زد و خورد مناسب خواهد بود. SPAWN  و مردن مکرر! در حالت‌های: GUNFIGHT, TEAM DEATHMATCH, FREE-FOR-ALL, DOMINATION, KILL  CONFIRMED, HARDPOINT در دسترس است. 

مپ SHOOT HOUSE

مپ SHOOT HOUSE

 این نقشه مثل FRING RANGE، شما را به یک تاسیسات نظامی می برد برای اموزش سرباز می‌برد. نقشه به نسبت کوچکی است و ساختار سه مسیره دارد. محبوب اسنایپرها بوده و  نبردهای نزدیک. در حالت های: HARDPOINT, TEAM DEATHMATCH, DOMINATION, KILL CONFIRMED در دسترس است. 

مپ SLUMS

مپ SLUMS

 یکی دیگر از بهترین مپ های کالاف دیوتی موبایل شما را به محله‌های زاغه‌نشین در پاناما می‌برد. محیط‌های باز مثل پارک و آب‌نما داریم و ساختمان‌های زیاد در اطراف. مناسب مبارزات با سبک‌های مختلف. در حالت‌های: TEAM DEATHMATCH, SEARCH & DESTROY, DOMINATION, FREE-FOR-ALL, KILL CONFIRMED قابل بازی است. 

مپ STANDOFF

مپ STANDOFF

 به مرز چین و قرقیزستان می‌رویم. مرزی کوچک است و خیابان اصلی شهر، مملو از فروشگاه و خانه و گیمرها بایستی وسط خیابان با یکدیگر مبارزه کنند. طبقه دوم خانه‌ها هم مکان خوبی برای اسنایپرها است. در حالت های: HARDPOINT, TEAM DEATHMATCH, SEARCH & DESTROY, DOMINATION قابل بازی است. 

مپ SUDAL HARBOR

مپ SUDAL HARBOR

 به بندری در کشور پادشاهی نروژ می‌روید. شهر سوندال، نقشه عجیبی دارد. کانتینر و انبار و بازار در شهر دیده می‌شود.  مبارزه در  این فضا دشوار است. در حالت های: HARDPOINT, TEAM DEATHMATCH, SEARCH & DESTROY, DOMINATION قابل بازی  است.  

مپ SUMMIT

مپ SUMMIT

میراثی از بازی CALL OF DUTY: BLACK OPS 1 است. به کوه یامان تائو می‌روید. فضای ساختمانی کافی برای پناه گرفتن و مبارزه نزدیک را در این  نقشه باحال، شاهد هستیم. حالت های: HARDPOINT, FRONTLINE, TEAM  DEATHMATCH,  SEARCH & DESTROY, DOMINATION, FREE-FOR-ALL قابل بازی این  نقشه است. 

مپ TAKEOFF

مپ TAKEOFF

با یکی دیگر از بهترین مپ های کالاف دیوتی موبایل به یک استادیوم هاکی می‌روید که مقر شلیک موشک یک شرکت فعال در حوزه گردشگری فضایی است. مکانش نامشخص است. اما در اقیانوس آرام است. گیمرها قادر هستند که ترکیبی از فضای باز و بسته را برای نبردهای دوربرد خود تجربه کنند. حالت‌های: HARDPOINT, TEAM DEATHMATCH, SEARCH & DESTROY و DOMINATION و FREE-FOR-ALL قابل بازی در این نقشه است. 

مپ TERMINAL

مپ TERMINAL

 نقشه‌ای متوسط بوده و به یک فرودگاه بزرگ با کلکسیونی از فضای داخلی و خارجی می‌رویم. هواپیمایی در کنار ساختمان اصلی توقف کرده و می‌توان داخلش رفت. حالت‌های: HARDPOINT, SEARCH & DESTROY, DOMINATION, FREE-FOR-ALL قابلیت بازی در این نقشه را دارد.

مپ TUNISIA

مپ TUNISIA

یکی دیگر از بهترین مپ های کالاف دیوتی موبایل  شما را به کشور تونس می‌‌برد و در خیابان‌های این کشور آفریقایی زیبا، بایستی نبرد کنید. فقط در حالت SEARCH & DESTROY در دسترس است.

مپ BLACKOUT

مپ BLACKOUT

 ترکیبی از نقشه‌های جذاب بوده و همه فضاها، نقشه‌های قبلی سری BLACK OPS هستند که در نقاط  مختلف پخش شده‌اند. فقط در حالت BATTLE ROYALE قابل بازی  است. اولین نقشه بتل رویالی کال آو دیوتی است. اگر به دنبال بهترین مپ های کالاف دیوتی موبایل هستید، همین مپ را توصیه می‌کنیم.

 

انتخاب شما بین بهترین مپ های کالاف دیوتی موبایل کدام است؟

بهترین مپ های کالاف دیوتی موبایل را در این مطلب از سایت ایموجو مورد بررسی قرار دادیم. می توانید هر گونه سوال خود را در مورد بازی های موبایلی با کارشناسان ایموجو به اشتراک بگذارید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. از شما ممنونیم که پست نقشه های کال اف دیوتی موبایل را مطالعه کردید و اگر دوست داشتید می توانید نظرات خود را در انتهای این نوشته از سایت emojo برای ما بنویسید.

 

لینک های دانلود کالاف دیوتی

نسخه اندروید 

نسخه ios

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 نظرات
 1. لیلا نوری می گوید

  سلام می‌خوام کیفیت بالاتر بازی کلااف رو امتحان کنم ولی تا مدیوم برام گذاشته راهی برای انتخاب کیفیت های بالاتر نیست ؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر گوشیتون چیه؟ بر اساس قدرت سخت افزاری لیمیت کرده گرافیک رو

 2. خلیل می گوید

  سلام ببخشید توی کالاف ی ارور میاد واسم system error occurred. login failed دلیلش چیه؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر اینترنتتتون مشکل داره لطفا با قیلترشکن تست کنید

 3. امیرعلی می گوید

  سلام من از طریق گوگل پلی وارد بازیم میشم
  چجوری بفهمم روی چی سیوه؟اکتیویژنه یا فیسبوک

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر بازیتون سیو نیست لطفا بازیتونو روی اکتیویژن و یا فیسبوک ذخیره کنید .
   https://www.aparat.com/v/z9eRm

 4. بهرام می گوید

  چرا وقتی میخوام از طریق کامپیوتر وارد بازی کالاف بشم ارورمیده ولی با گوشیم ک وارد میشم اوکیه؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر با سیستم نباید وارد بازی کالاف دیوتی بشین چون برخلاف قوانین کالاف دیوتی هست و امکان بن شدن اکانتتون زیاد است

 5. ارمین ارمی می گوید

  سلام خسته نباشید من میخوام برای اولین بار بازی کالاف نصب کنم ولی نمیشه چرا؟شرایظ خاصی داره؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر برای نصب بازی باید حافظه کافی داشته باشید ممکنه بخاطر کمبود حافظه باشه .

 6. امین می گوید

  چرا اسکین کاراکتر کال اف دیوتی نمایش نمیده واسم؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر دیتای داخلی بازی را کامل دانلود کنید

 7. فریده می گوید

  سلام منهرکاری میکنم کالاف واسم چند روزع باز نمیشع تا صفحه اول میره و میپره بیرون چرا؟ مشکل چیه میدونید؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر مشکل از نتتون هست با فیلترشکن تست کنید ببینید میتونید وارد بازیتون بشید یا خیر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.