AD

بهترین بازی های فوتبالی روبلاکس در سال 2022

68 937

بهترین بازی های فوتبالی روبلاکس در سال‌ 2022 را در این مقاله از سایت ایموجو معرفی کردیم تا هواداران بازی‌های موبایلی چند نفره ورزشی در پلتفرم روبلاکس، با بهترین‌های این دسته آشنا شوند. اگر شما مخاطب گرامی، سابقه و تجربه بازی‌های فوتبالی روبلاکس دارید یا شما هم طراح بازی ورزشی بودید، نظرات خود را از طریق بخش نظرات در انتهای این گفتار به اشتراک بگذارید.

 

تجربه فوتبالی FIFA WORLD

تجربه فوتبالی FIFA WORLD

پس از قطع همکاری فدراسیون بین المللی فوتبال فیفا با شرکت ELECTRONICS ARTS، بازی روبلاکسی فوتبالی فیفا ورلد اخیرا منتشر شد. این تجربه فوتبالی جالب فیفا در محیط روبلاکس، بازتاب‌های گسترده‌ای در سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی بازی انلاین داشته است.

بازی روبلاکسی FIFA WORLD نخستین بازی در این پلتفرم 160 میلیون کاربره است. این بازی برای علاقمندان 9 تا 12 سال توصیه شده و می‌توانند با دوستان خود تعامل کرده و یک فوتبال حسابی را بازی کنند. فیفا ورلد علاوه بر یک فضای اجتماعی، شماری مینی گیم داشته تا عاشقان مستطیل سبز را سرگرم کند.

بعضی معتقد هستند که نسخه روبلاکسی فیفا ورلد، شبیه فوتبال اسباب بازی است تا یک فوتبال واقعی. این بازی توسط FIFA منتشر شده است.

نکته جالب درباره این بازی آن است که ظرف 7 ماه پس از انتشار، بیش از 3 میلیون بازدید را ثبت کرد!

بازی FIFA WORLD در روبلاکس

 

بازی MPS FUTSAL

بازی MPS FUTSAL

بازی ام پی اس ولتا در لیست بهترین بازی های فوتبالی روبلاکس 2022 قرار گرفته است. بازی ام پی اس ولتا از جدیدترین بازی‌های ژانر فوتبالی –فوتسالی بوده و عنوانی شناخته شده برای اهالی مستطیل سبز محسوب می‌شود.

بازی MPS FUTSAL گزینه‌های زیادی برای بازی کردن داشته و گیمرها قادر هستند یا یک بازی فوتسالی هیجان‌انگیز را در گیم پلی دوست‌داشتنی آن، تجربه کنند.

با این حال، بازی بسیار دلنشین، لذت بخش و سرگرم کننده بوده و می‌تواند الگویی الهام بخش برای طراحان بازی فوتبالی در روبلاکس  باشد. می‌توانید در زمانی که حس و حال بازی چند نفره ندارید، با ربات ها بازی کنید. اگر قصد بازی فوتبالی در روبلاکس دارید، از این بازی شروع کنید.

برای دسترسی به بازی فوتبالی MPS FUTSAL که توسط MODERN SPORT طراحی و عرضه شد، این بازی در سال 2021 منتشر شد و تا اواخر سال 2022 بیش از 6 میلیون بازدید گرفت.

بازی MPS FUTSAL در روبلاکس

 

بازی های مشابه MPS FUTSAL

گیمرهایی که این بازی را انجام دادند، شش بازی زیر را نیز توصیه کردند:

بازی SOCCER REBORN

بازی SOCCER REBORN

بازی SOCCER REBORN در لیست بهترین بازی های فوتبالی روبلاکس در سال 2022 قرار گرفته است. بازی چند نفره و روند سریع داشته و توسط HYDROGEN تولید شد. از بازی‌های قدیمی فوتبالی پلتفرم روبلاکس بوده و سال 2018 منتشر شد و تا پایان 2022 توانست قریب به 2.4 میلیون بازدید را ثبت کند. اخیرا نسخه به روز رسانی شده این بازی نیز در دسترس هواداران فوتبالی روبلاکس قرار گرفته است.

بازی از بازی‌های فوتبالی است که شما را با انواع و اقسام استادیوم، آشنا می‌کند. تیم‌ها متنوع بوده و فضای سرگرم کننده ای را خلق می کند. گزینه‌ای برای ایجاد تیم خود هم دارد تا از انتخاب‌های تعیین شده، رها شوید. می‌توانید به سبک لیگ، بازی کرده یا مسابقات چند نفره را امتحان کنید.

بازیکنان  در این بازی فوتبالی روبلاکسی قادر هستند که قفل آیتم‌های مختلف قابل تنظیم را باز کرده و اقلامی مثل پیراهن و شال و موارد دیگر را از فروشگاه خریداری کنند. از این بازی خوش ساخت، لذت ببرید.

بازی SOCCER REBORN در روبلاکس

 

بازی LEGENDARY FOOTBALL

بازی LEGENDARY FOOTBALL

بازی لجندر فوتبال، در فهرست محبوب ترین بازی های فوتبالی روبلاکس در سال 2022 قرار گرفت. توسط COBBLER تولید شده و گیم پلی خوب و قابل قبول دارد. هدف شما  این است که امتیاز حداکثری کسب کنید. با فشردن Q، سرعت خود را و با فشار دادن Z نیز سرعت خود را کاهش می‌دهید.

گاهی اوقات از انتهای یک بازی، تجربه فوتبالی داشته و این فرصت را خواهید  داشت که با انتخاب تیم خود و اعضای آن، به کاپیتان ملحق شوید.

بازی قدیمی است و محصول سال 2016 و تا پایان 2022 میلادی بیش از 10 میلیون بازدید را ثبت کرد. برای همه گروه های سنی مناسب بوده و بازی به گونه‌ای طراحی شده تا مهارت های مربی گری و شوت زنی خود را نیز تقویت کنید. طبق اعلام طراحش، به روز رسانی های بازی از 2023 متوقف خواهد شد.

 

بازی LEGENDARY FOOTBALL در روبلاکس

 

بازی های مشابه LEGENDARY FOOTBALL در لیست بهترین بازی های فوتبالی روبلاکس

گیمرهایی که در روبلاکس این بازی را انجام دادند، بازی‌های فوتبالی زیر را توصیه کردند:

بازی TPS: STREET SOCCER

بازی TPS: STREET SOCCER

در لیست بهترین بازی های فوتبالی روبلاکس که در این بخش به شما طرفداران فوتبال توصیه می‌کنیم، بازی استریت ساکر است. بخشی از سری TPS SOCCER بوده و نسخه‌ای است که در آن گیمرها، بازی را در خیابان انجام می‌دهند. فوتبال بازی کردن در خیابان یک تجربه جالب برای بسیاری از دهه شصتی‌های ایران بود و هم‌چنان نیز در برخی محلات ایران، شاهد فوتبال خیابانی هستیم.

مکانیک و گرافیک بازی در سطح TPS: ULTIMATE SOCCER بوده و بایستی تا می‌توانید گل به ثمر رسانده اما وسط خیابان! بازیکنان محلی قوی آماده هستند تا تیم خود را تشکیل داده و در برابر تیم شما صف آرایی کنند.

بازی در سال 2015 منتشر شد  و از بازی‌های قدیمی فوتبالی منتشر شده در پلتفرم روبلاکس است. این بازی تا پایان سال 2022 بیش از 217 میلیون بازدید را ثبت کرد که نشان از میزان علاقه گسترده فوتبال دوستان روبلاکسی به این محصول حرفه‌ای و خوش ساخت چند نفره TAYFUN 7 است.

 

بازی TPS: STREET SOCCER در روبلاکس

 

بازی GOALKEEPER TRAINING

بازی GOALKEEPER TRAINING

این بازی تمرین و آموزش دروازه بانی، در لیست بهترین بازی های فوتبالی روبلاکس در 2022 بود و توجهات زیادی را به خود معطوف ساخت. این بازی برای افرادی در نظر گرفته شده است که عاشق دروازه بانی هستند.

بعد از ورود به این بازی خوش ساخت، می‌توانید کاراکتر خود را ساخته و قلمرو دروازه بانی را در محیط روبلاکس، کشف کنید. به  منظور ایجاد یک تجربه همه جانبه، مهارت‌های دروازه بانی آموزش داده شده و از کیت‌های آموزشی GOALKEEPER TRAINING ACADEMY استفاده کنید تا مهارت خود را ارتقا بخشید.

به منظور تقویت استعدادهای دروازه بانی خود، از این بازی آموزشی جذاب استفاده کرده و سرگرم شوید. بازی محصول سال 2019 بوده و صدها هزار بازدید تا به امروز ثبت کرده است.

 

بازی GOALKEEPER TRAINING در روبلاکس

 

بازی RSA SOCCER ALPHA

بازی RSA SOCCER ALPHA

این بازی محصول سال 2021 بود و بیش از 3.3 میلیون بازدید را تا پایان سال 2022 ثبت کرد. این بازی فوتبالی روبلاکسی، توسط Pyramid Productions عرضه شد.

بعد از  ورود به بازی، تیم خود را تشکیل دهید. از تیم نهایی (ultimate team) خود به منظور رقابت برای کسب مقام اول در این بازی فوتبالی روبلاکسی استفاده کنید. بسته‌ها را باز کرده تا به بازیکن برتر دسترسی پیدا کنید.

هم بازی تکی و هم بازی گروهی در این بازی امکان پذیر است. شما می‌توانید تیم فوتبال خود را تشکیل داده و از آن برای رقابت با سایر تیم‌ها استفاده کنید. قدرت و  ویژگی‌های هر بازیکن مشخص شده است و به آن دقت کنید. گیم پلی بازی شبیه بازی FIFA یا PES است. خالقان این بازی زیبا و دوست داشتنی، زحمات زیادی کشیدند تا بازی خوبی از آب درآمده و بازیکنان نیز از آن استقبال میلیونی کردند.

بازی RSA SOCCER ALPHA در روبلاکس

 

گیمرهای این بازی، بازی هایی چون: ULTIMATE SOCCER و TRS-PUBLIC PITCH را توصیه کردند تا شما هم امتحان کنید و لذت ببرید.

بازی RO EVOLUTION SOCCER

بازی RO EVOLUTION SOCCER

بازی یکی از  معروفترین و بهترین بازی های فوتبالی روبلاکس در سال 2022 بود. امروزه توسط میلیون بازیکن در سراسر جهان بازی شده و از مطرح‌ترین ها به شمار می‌رود. اگر به دنبال 5 بازی فوتبالی برتر روبلاکس هستید، حتما یکی از آنها همین بازی است.

سبک و تجربه بازی، کاملا روان است. گیم پلی دوست داشتنی و حرفه‌ای و خوش ساخت داشته و بازیکنان قادر هستند که حالت‌های مختلف بازی را انتخاب کرده و با دوستان خود یا چند نفره بازی کنند.

کنترل و مکانیک بازی روان بوده و به روز رسانی مداوم سبب شده تا باگ‌ها  برطرف شدن و تجربه لذت بخش بازی فوتبال را در اختیار داشته باشید. یکی از بهترین‌های روبلاکس را همین امروز تست کنید! امکان ریپلی و دوی سرعت در طی بازی داشته و مراقب آفساید گیری‌های حرفه‌ای هم در طول مسابقه باشید!

این بازی سال 2012 منتشر شد و تا کنون بیش از 11 میلیون بازدید داشته است.

بازی RO EVOLUTION SOCCER در روبلاکس

بازی SUPER STRIKER LEAGUE

بازی SUPER STRIKER LEAGUE

بازی سوپر استریکر لیگ، محصول سال 2019 میلادی بوده و تا پایان سال 2022، بیش از 233 بازدید را ثبت کرد که نشان از استقبال گسترده فوتبال دوستان روبلاکسی است.

بازی توسط استودیو CINDER راه اندازی گردید. ایده ساده ای دارد: قبل از اینکه تیم حریف به شما گل بزند، توپ را وارد دروازه حریف کنید! بایستی با قدرت ها و ابزارهای گوناگون از آن ها پیشی بگیرید. اتفاقات ویژه رخ می دهد تا به موقعیت شما در طول مسابقه کمک کند یا مانع گل زدن شما شود! با یکی از بهترین بازی های ورزشی روبلاکس روبرو هستید.

هر مسابقه در این بازی، فضای عجیبی دارد. مثلا نینجاها به سمت شما تیر پرتاب می‌کنند! مومیایی‌ها از قبر بلند شده به سمت شما می‌آیند! با یک بازی فوتبالی بسیار عجیب روبرو خواهید بود که شاید تاکنون تجربه آن را نداشتید.

بازی SUPER STRIKER LEAGUE در روبلاکس

 

بازی KICK OFF

بازی KICK OFF

این بازی نیز در فهرست پربیننده‌ترین و بهترین بازی های فوتبالی روبلاکس در 2022 جای گرفت. بازی شبیه ساز فوتبال بوده و توسط گروه CM GAMES ساخته شد. بازی منحصر به فرد بوده و از بازی‌های فوتبالی که در بالا معرفی کردیم، تا حدی فرق می‌کند.

بازی از زاویه بالا انجام شده و رقابت فوتبالی در کنار بازیکنان مختلف را به یک چالش تبدیل خواهد کرد. موانع و  وظایف مختلف، رقابت فوتبالی را جذاب کرده و هواداران فوتبال آن را امتحان کنند. بازی در سال 2015 عرضه شد و تا پایان 2022 بیش از 300 میلیون بازدید را ثبت کرد.

بازی KICK OFF در روبلاکس

 

بازی ULTIME SOCCER

بازی ULTIME SOCCER

آخرین بازی فوتبالی روبلاکسی که در این گفتار معرفی می‌کنیم، ULTIMATE SOCCER است. این هم بازی قدیمی است و محصول سال 2008 که توانست ظرف 12 سال، 80 میلیون مخاطب جذب کند.

کاربران در یک مسابقه فوتبالی چهار به چهار یا حداکثر هشت به هشت شرکت می‌کنند. هر بازیکن دارای پنج ویژگی است و دروازه بان نیز شش ویژگی دارد تا با استفاده از حرکت‌های مهارتی، مسیر هوشمند را دنبال کرده و ترفندهایی برای گلزنی پیدا کنید تا پیروز رقابت شوید.

بازی ULTIME SOCCER در روبلاکس

 

حرف آخر

در این مطلب لیستی از بهترین بازی های فوتبالی روبلاکس را که در سال 2022 بعنوان پرطرفدارترین‌ها بین گیمرها شناخته شده بود معرفی کردیم. اگر شما تجربه هر یک از این بازی‌های فوتبالی روبلاکسی را دارید، نظرات و سوالات خود را از طریق بخش نظرات سایت emojo با ما به اشتراک بگذارید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

68 نظرات
 1. nima می گوید

  سلام ی پک داخل بازی روبلاکس هست که میخوام از سایت شما بخرم ولی قیمت نداره و نمیدونم باید چجوری بخرمش میشه راهنمایی کنید

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر اطلاعات ورود به بازیتون رو به همراه عکس از پک مورد نظرتون به پشتیبانی انلاین سایت ایران موجو ارسال کنید کارشناسان انلاین سایت راهنماییتون میکنند
   https://iranmojo.com/

 2. ali می گوید

  سلام چرا پشتیبانی برای من بالا نمیاد؟ هرکاری میکنم نمیتونم پیام بزارم

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر با یه تلفن دیگه امتخان کنید

 3. احمد می گوید

  چگونه در بازی روبلاکس پولدار شویم؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر افراد از طریق ایجاد بازی و فروش آیتم‌های بازی می‌توانند در بازی روبلاکس کسب درآمد کنند. سازنده‌گان بازی از هر 1 دلار خرید و فروش در بازی، 35 سنت درآمد کسب می‌کنند.

 4. مجید می گوید

  سلام چرا نمیشه از داخل بازی خرید انجام داد؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر به دلیل تحریم های ایران متاسفانه قرارداد بازار با سوپرسل لغو شد.البته که د رتلاش هستیم تا بتونیم دوباره باهاشون قرارداد ببندیم و امکان پرداخت رسمی بازار رو داشته باشیم اما در حال حاضر خرید داخل بازی غیرفعال شده

 5. ALI می گوید

  آیا بازی روبلاکس، رایگان است؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقتتون بخیر بازی رایگانه بله ولی برای خرید داخلی بازی نیاز به روباکس دارید که باید تهیه این سکه هزینه کنید

 6. MMD..K می گوید

  چگونه در بازی روبلاکس پولدار شویم؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر افراد از طریق ایجاد بازی و فروش آیتم‌های بازی می‌توانند در بازی روبلاکس کسب درآمد کنند. سازنده‌گان بازی از هر 1 دلار خرید و فروش در بازی، 35 سنت درآمد کسب می‌کنند.

 7. سیما می گوید

  سلام وقت شما بخیر ویژگی‌های بازی روبلاکس
  را توضیح میدین ؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر این بازی کاملا متفاوت از آن چیزی است که تا به حال دیده‌ایدکاربران بازی‌های ویدیویی مخصوصی را در بازی می‌سازند و کاربران دیگر می‌توانند در این بازی‌ها شرکت کرده و به رقابت با سایرین بپردازند.این بازی یکی از راه‌های کسب درآمد از طریق ارز دیجیتال است. بعد از ورود به بازی می‌توانید شخصیت مد نظرتان را انتخاب کرده و آن را به شکل دلخواه خود در بیاورید. اگر حساب کاربری دائم روبلاکس را هم داشته باشید، این امکان برایتان فراهم است که برخی از لباس‌ها و تجهیزاتتان را نیز به فروش بگذارید و از این راه کسب درآمد کنید.

 8. علی می گوید

  سلام خسته نباشین میخاستم روبلاکس نصب کنم قبلش اگه میشه راهنمایی کنید چه مزیت خاصی داره ؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر این بازی کاملا متفاوت از آن چیزی است که تا به حال دیده‌ایدکاربران بازی‌های ویدیویی مخصوصی را در بازی می‌سازند و کاربران دیگر می‌توانند در این بازی‌ها شرکت کرده و به رقابت با سایرین بپردازند.این بازی یکی از راه‌های کسب درآمد از طریق ارز دیجیتال است. بعد از ورود به بازی می‌توانید شخصیت مد نظرتان را انتخاب کرده و آن را به شکل دلخواه خود در بیاورید. اگر حساب کاربری دائم روبلاکس را هم داشته باشید، این امکان برایتان فراهم است که برخی از لباس‌ها و تجهیزاتتان را نیز به فروش بگذارید و از این راه کسب درآمد کنید.

 9. سعید می گوید

  سلام وقت بخیر پول رایج تو بازی اسمش چی هستش لطفا بگید ممنون ؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر پول رایج این بازی روباکس نام دارد که با هر بار موفقیت در بازی و رقابت می‌توانید آن را به دست بیاورید. البته امکان خرید آن از طریق فروشگاه نیز فراهم شده است. اما نکته مهم آن است که این پول را به راحتی خرج نکنید و از دست ندهید.

 10. مسلم می گوید

  سلام سلطان میگم چه جوری پول در میارن از روبلاکس ؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر پول رایج این بازی روباکس نام دارد که با هر بار موفقیت در بازی و رقابت می‌توانید آن را به دست بیاورید. البته امکان خرید آن از طریق فروشگاه نیز فراهم شده است. اما نکته مهم آن است که این پول را به راحتی خرج نکنید و از دست ندهید.

 11. عبدالله می گوید

  سلام شنیدم میشه بازی روچن لحظه متوقف کرد ینی چی قضیش چیه؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر برای لذت بیشتر در این بازی، برخی قابلیت‌های خاص در آن قرار داده شده است. یکی از این قابلیت‌ها امکان فریز کردن و متوقف کردن همه چیز است. برای مدتی همه چیز را فریز کنید و سپس به حالت عادی برگردانید!

 12. علی چمران می گوید

  سلام میشه کمک کنید چه جوری از چت صوتی استفاده کنممممم؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر برای این کار / را فشار داده و متن خودتان را بنویسید و سپس آن را برای رقبایتان ارسال کنید. البته لازم است بگوییم که در نوشتار خود دقت کافی را داشته باشید که حسابتان از طریق بازی دچار مشکل نشود.

 13. ملورین می گوید

  سلام برادر میخام شخصیت داخل بازیم حرکتای مختلف انجام بده باید چیکار کنم ؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر انواع حرکات موزون برای روبلاکس در فروشگاه بازی موجود است که کاربران قادر هستند از آن‌ها استفاده کنند. با خرید و انتخاب این حرکات، روبلاکس را وادار کنید که حرکات جالبی از خود به نمایش بگذارد!

 14. علی سرابی می گوید

  سلام داداش چه جوری از تجهیزات شناور داخل بازیم استفاده کنم؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر برای درست کردن این موارد می‌توانید از راه‌های گفته شده در این بخش استفاده کنید. به قسمت model بروید و دقت کنید که گزینه snap to grid for move فعال باشد و حالت را روی stud 4 قرار دهید. برای این که عکس و تصویر دقیقی به دست بیاورید، نمای بالا را انتخاب کنید و برای حرکت اشیا از فلش‌ها استفاده کنید.

 15. ساسان عباسی می گوید

  سلاااااام چه جوری توی روبلاکس عکس شخصیتم روتغییر بدم ؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر از قسمت پروفایل میتونید عکس شخصیتتون رو تغییر بدید و دوتا فیس رایگان داره و بقیشو باید با روبلاکس خریداری کنید

 16. امین هومن زاده می گوید

  سلام جناب وقت بخیر ویژگی های بازی روبلاکس چیست؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر استفاده از یک محیط گرافیکی 3D.خرید و فروش آیتم‌های درون بازی.امکان ساخت بازی‌های متنوع.داشتن یک محیط جذاب و مفرح.اجرای صدها بازی متنوع.امکان ساخت کاراکترهای منحصر به فرد.

 17. محمد می گوید

  سلام وقت بخیر ارز دیجیتال روبلاکس ینی چه؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلامن وقت بخیر پلتفرم روبلاکس یک راه کسب درآمدی در حوضه ارزهای دیجیتال است؛ چرا که در این بازی کاربران می‌توانند با فروش آیتم‌ها و بخش‌های مختلف بازی خود به سود چشمگیری دست یابند. توکن روبلاکس، روباکس(Robux) نام دارد و در حال حاظر ارزش قیمتی هر صد روباکس معادل حدودا 1 دلار است که حدود 35 سنت از این سود به خالق بازی تعلق می‌گیرد. با مطالعه مقاله اموزش هک ارز دیجیتال می‌توانید با راه‌های کلاه‌برداری و جلوگیری از آن آشنا بشوید.

 18. امیر می گوید

  سلام وقت بخیر من تازه میخام روبلاکس نصب کنم از کجا دانلود کنم ؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر برای دانلود بازی روبلاکس به وبسایت بازی روبلاکس بروید و سپس وارد حساب کاربری خود شوید. پس از وارد شدن به حساب خود هر کدام از بازی‌های موجود در پلتفرم روبلاکس که به نظر جالب می‌آید را نصب و اجرا کنید.

 19. مسترتستر می گوید

  اقاااااا من گوشیم سامسونگه میتونم روبلاکس نصب کنم ؟حله ؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر بله بهترین روش برای دانلود و تهیه بازی روبلاکس، سایت روبلاکس است. در حال حاضر پلتفرم روبلاکس برای سیستم عامل‌های Android, ios, windows و Xbox ارائه شده است که کاربران می‌توانند با مراجعه به سایت روبلاکس آن‌ را دانلود کنند. همچنین می‌توانید برای دانلود روبلاکس از گوگل پلی از این لینک استفاده کنید. در نظر داشته باشید که دانلود روبلاکس از گوگل پلی با دانلود روبلاکس از سایت روبلاکس تفاوتی ندارد. در ادامه مقاله بازی روبلاکس چیست به نحوه نصب بازی روبلاکس و بخش‌های مختلف آن خواهیم پرداخت.

 20. کاظم می گوید

  سلام سیستم پیشنهادی بازی روبلاکس چیست؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر برای نصب بازی‌های روبلاکس نیاز به داشتن یک سیستم قوی نیست، شما با یک سیستم ساده هم می‌توانید شروع به بازی کنید.

 21. کامرانم می گوید

  سلام مشتی خسته نباشی داش میگم از بازی روبلاکس زیاد تعریف میکنن میخام دانلود کنم از کجا دانلود کنم بهتره ؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر بهترین روش برای دانلود و تهیه بازی روبلاکس، سایت روبلاکس است. در حال حاضر پلتفرم روبلاکس برای سیستم عامل‌های Android, ios, windows و Xbox ارائه شده است که کاربران می‌توانند با مراجعه به سایت روبلاکس آن‌ را دانلود کنند. همچنین می‌توانید برای دانلود روبلاکس از گوگل پلی از این لینک استفاده کنید. در نظر داشته باشید که دانلود روبلاکس از گوگل پلی با دانلود روبلاکس از سایت روبلاکس تفاوتی ندارد.

 22. علی اقا می گوید

  سلام داداش تو بازی روبلاکس چیزی به نام ارز دیجیتال هست ؟ چی هست این ؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر پلتفرم روبلاکس یک راه کسب درآمدی در حوضه ارزهای دیجیتال است؛ چرا که در این بازی کاربران می‌توانند با فروش آیتم‌ها و بخش‌های مختلف بازی خود به سود چشمگیری دست یابند. توکن روبلاکس، روباکس(Robux) نام دارد و در حال حاظر ارزش قیمتی هر صد روباکس معادل حدودا 1 دلار است که حدود 35 سنت از این سود به خالق بازی تعلق می‌گیرد. با مطالعه مقاله اموزش هک ارز دیجیتال می‌توانید با راه‌های کلاه‌برداری و جلوگیری از آن آشنا بشوید.

 23. فاطمه حیدری پور می گوید

  سلام وقت بخیر ببخشید من میخاستم عکس کاراکترم در روبلاکس را تغییر بدم باید چیکار کنمراهنمایی کنید ؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر آخر هر پارت یه سری عدد و حروف هست اوناهرو حذف کنید و سپس تست نمایید

 24. پریماه می گوید

  سلام وقت بخیر خسته نباشید دوست عزیز میخام از تجهیزات شناور بازیم استفاده کنم چه جوری هست لطفا راهنمایی کنید ؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر برای درست کردن این موارد می‌توانید از راه‌های گفته شده در این بخش استفاده کنید. به قسمت model بروید و دقت کنید که گزینه snap to grid for move فعال باشد و حالت را روی stud 4 قرار دهید. برای این که عکس و تصویر دقیقی به دست بیاورید، نمای بالا را انتخاب کنید و برای حرکت اشیا از فلش‌ها استفاده کنید.

 25. امیرحسین لشکری می گوید

  سلام مشتی چت صوتی چه جوری کار میکنه ؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر برای این کار / را فشار داده و متن خودتان را بنویسید و سپس آن را برای رقبایتان ارسال کنید. البته لازم است بگوییم که در نوشتار خود دقت کافی را داشته باشید که حسابتان از طریق بازی دچار مشکل نشود.

 26. مرصاد می گوید

  سلام ببخشید یه سوال داشتم اینکه میگن توی بازی روبلاکس میشه همه چیزومتوقف کرد ینی چی؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر برای لذت بیشتر در این بازی، برخی قابلیت‌های خاص در آن قرار داده شده است. یکی از این قابلیت‌ها امکان فریز کردن و متوقف کردن همه چیز است. برای مدتی همه چیز را فریز کنید و سپس به حالت عادی برگردانید!

 27. عادل می گوید

  سلام داداش اسم این پوله چی بود تو بازی روبلاکس هوم؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام توکن بازی روبلاکس، روباکس است که هر صد روباکس تقریبا معادل یک دلار است.

 28. غلام رضا می گوید

  سلام داداش توکن بازی روبلاکس چیه لطفا راهنمایی کن/؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر توکن بازی روبلاکس، روباکس است که هر صد روباکس تقریبا معادل یک دلار است.

 29. علیرضا بلوچ می گوید

  سلام دوستان سوالی داشتم از شما چرا روبلاکس بالا نمیاد؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر ابتدا بازی روبلاکس را دانلود کنیدفایل APK را نصب کنید(در صورت پر بودن حافظه گوشی، مقداری از حافظه را خالی کنید تا بازی به درستی نصب شود)
   یک حساب کاربری ایجاد کنید(نام کاربری و رمز عبور خود را فراموش نکنید)
   از وصل بودن گوشی به اینترنت مطمئن شوید سپس وارد بازی شوید

 30. کمیل حسنی می گوید

  سلام دوستان آموزش دانلود بازی روبلاکس چگونه است؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر برای دانلود بازی روبلاکس به وبسایت بازی روبلاکس بروید و سپس وارد حساب کاربری خود شوید. پس از وارد شدن به حساب خود هر کدام از بازی‌های موجود در پلتفرم روبلاکس که به نظر جالب می‌آید را نصب و اجرا کنید.

 31. سید حمید عباسی می گوید

  سلام خسته نباشید چگونه در بازی روبلاکس پولدار شویم؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر افراد از طریق ایجاد بازی و فروش آیتم‌های بازی می‌توانند در بازی روبلاکس کسب درآمد کنند. سازنده‌گان بازی از هر 1 دلار خرید و فروش در بازی، 35 سنت درآمد کسب می‌کنند.

 32. سعید می گوید

  سلام ببخشید. من روبلاکس رو روی گوشی زدم و بازی میکنم ولی مشکلی دارم که نتونستم حلش کنم
  اونم اینکه وارد هر سروری (مپ یا همون بازی ساخته شده ای) میشم به شکل مهمان و گوست وارد میشه و بعد از اینکه از اون بازی میام بیرون و دوباره ه وارد میشم چون به شکل مهمان وارد شده بودم ذخیره نشده و از اول میاره لطفا اگر بتوانید کمک کنید ممنون میشم ^_^
  با کامپیوتر هم وارد روبلاکس شاه ام و آنجا هم همین مشکل را داشتم

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر زمانی که به عنوان gust وارد بازی میشید در واقع بازی شما را به عنوان مهمان میشناسه و واسه رفع این مشکل باید ثبت نام کنید و با حساب کاربری خودتون وارد بازی شید

 33. رامین می گوید

  سلام داداش برای ورود به بازی روبلاکس با نام کاربری هم میشه وارد شد؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر بله میتونید با یوزر نیم و پسورد وارد بازیتون بشید

 34. علی می گوید

  دوست عزیز من ی پک داخل بازی روبلاکسمو میخوام که نمیدونم قیمتش چنده چجوری باید بخرمش؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر هر پکی که میخواین میتونین در کمترین زمان خرید کنید وارد سایت زیر بشید و ثبت سفارش کنید برای اطلاعات بیشتر به پشتیبانی سایت ایران موجو پیام بدید .
   https://iranmojo.com/product-category/roblox/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.