AD

کدام قهرمان ها در بازی marvel midnight suns هستند؟

0 460

قهرمان های بازی marvel midnight suns تمام ویژگی‌های اصلی این بازی مهیج را تشکیل می‌دهند. ۱۰ شخصیت Midnight Suns در بازی وجود دارند که هر کدام دارای توانایی‌ها و جذابیت های مختص به خود می‌باشد. گیمرها می‌توانند با تمامی این شخصیت‌ها از طریق پاتوق‌ها و کمپین‌های گروهی ارتباط برقرار کرده و بهترین دوست خود را از میان شخصیت‌ها پیدا کنند. اجرای بازی به گونه‌ای است که برای انتخاب کاراکترها کمی با سردرگمی‌هایی مواجه می‌شوید. در‌واقع شما باید بتوانید از میان کاراکترها، ۳ قهرمان اصلی را گزینش کنید، تا از این طریق بتوانید Hydra را شکست دهید. در نتیجه گیمرها باید از میان قهرمان های بازی marvel midnight suns، ابرقهرمانان ویژه‌ای را برای انجام چندین ماموریت انتخاب کنند. با انتخاب قهرمانان قادر خواهید بود برخی از کارت های قفل شده را باز کرده و حتی ارتقاء دهید.

 

در این میان برخی از کاراکترها بهتر از شخصیت‌های دیگر ایفای نقش می‌کنند. تعداد ماموریت ها و نوع آن را می‌توانید با توجه به توانایی‌ها و مهارت‌های شخصیت‌های انتخابی، تعیین کنید. در این بخش از مقاله ایموجو قصد داریم تا به شما ۱۰ شخصیت برجسته را از میان قهرمان های بازی marvel midnight suns معرفی کنیم. برای آشنایی با این کاراکترهای جذاب و هیجان انگیز تا انتها ما را دنبال کنید.

 

معرفی و آشنایی با قهرمان های بازی marvel midnight suns

 

شخصیت Hunter

هانتر یا شکارچی یکی از اصلی‌ترین قهرمان های بازی marvel midnight suns است. طراحی کاراکتر هانتر کاملاً یونیک و جدید است. شخصیت هانتر از آن دسته کاراکترهایی است که در ابتدای تریلر بازی به تصویر کشیده می‌شود. هانتر ابرقهرمانی است که به مبارزه با شیاطین لیلیث می‌رود. گفتنی است که هانتر دختر شیطان بزرگ یعنی لیلیث است و همین سبب جذابیت بیشتر این کاراکتر شده است. می‌توان گفت هانتر یک شخصیت انعطاف پذیر و سازگار است اما روحیات خشن و مبارزه طلبانه را داراست. از جمله ویژگی‌های این شخصیت افسانه‌ای می‌توان به توانایی‌های منحصر به فرد و قدرتمند آن اشاره کرد. علاوه بر آن این شخصیت دارای قدرت شفا بخش است که می‌تواند هم تیمی‌های خود را درمان کند.

 

شخصیت Nico Minoru

از دیگر جذاب ترین قهرمان های بازی marvel midnight suns می‌توان به شخصیت نیکو اشاره کرد. البته استفاده از این شخصیت در بازی ریسک بالایی را به همراه دارد. با استفاده از این شخصیت زره پوش در مبارزه‌های جنگجویانه می‌توانید به خوبی دوام بیاورید اما این ماندگاری به معنای پیروزی کامل نیست.

 

شخصیت Iron Man

شخصیت Iron Man

مرد آهنی یا Iron Man، شخصیت محبوب اغلب گیمرهای حرفه‌ای است. می‌توان گفت در میان  شخصیتهای بازی marvel midnight suns، مرد آهنی از ثبات توانایی‌های بیشتری برخوردار است. مرد آهنی در تمامی مراحل بازی به نوعی همه کاره است. توانایی‌های سریع او در ضربات کوبنده و مبارزه‌های ضربتی بی‌نظیر است. اما در حین بازی بایستی روحیات خودخواهانه او را در نظر داشته باشید. مرد آهنی توانایی‌های مختص به خود را داراست و با هیچ یک از شخصیت‌های بازی قابل مقایسه نیست. او به راحتی می‌تواند با ضربه‌های آهنین دشمن را از پای درآورد و او را نابود کند. ضربه‌های کوبنده و سریع از جمله ویژگی‌های بارز این کاراکتر دوست‌داشتنی و مبارز است.

 

شخصیت Captain America

شخصیت Captain America

کاپیتان آمریکایی از دیگر  قهرمان های بازی marvel midnight suns به شمار می‌آید. از حالا بگوییم که روی این کاراکتر می‌توانید حساب جداگانه‌ای باز کنید. این شخصیت تمام‌عیار است. کاپیتان آمریکایی دارای شخصیتی خونگرم، پر تلاش و مقاوم است. او می‌تواند با ویرانگران به خوبی مقابله کند. اما معمولاً یک شخصیت حمایتی را هم دارد. شما می‌توانید در تمامی مبارزه ها او را با خود همراه داشته باشید تا به عنوان یک حمایتگر مطمئن از آن استفاده کنید.

 

شخصیت Spider-Man

شخصیت Spider-Man

اسپایدرمن از جمله تماشایی‌ترین قهرمان های بازی marvel midnight suns است. اگر دنبال یک شخصیت مطمئن و همه حریف هستید، بدون شک اسپایدرمن یکی از آنهاست. این شخصیت ترکیبی از چندین هدف متعادل است. ضربات برگشتی و متعادل و همچنین نگه داشتن شرایط مبارزه‌ای از جمله ویژگی‌های خاص اسپایدرمن است. اما فاقد توانایی تمام کردن مبارزه‌های سنگین است. ترجیحاً برای مبارزه‌های سبک و نتایج زودهنگام از این شخصیت بهره ببرید. ناگفته نماند که اسپایدرمن بسیار فرصت طلب است و حملات محیطی را به خوبی اداره می‌کند.

 

شخصیت Captain Marvel

شخصیت Captain Marvel

تمامی قهرمان های بازی marvel midnight suns بی‌نظیر و درجه یک هستند اما بنا بر شرایط و موقعیت‌های مختلف بازی بایستی از هر کدام در جای درست خود استفاده کرد. از جمله مزایای شخصیت کاپیتان مارول می‌توان به خودکفایی و قابلیت‌های بسیار بهینه او در بازی اشاره کرد.  کاپیتان مارول از جمله شخصیت‌های جسور و قدرتمند بازی به شمار می‌آید. در هر صورت نمی‌توان این کاراکتر را در جریان بازی نادیده گرفت.

 

شخصیت Blade

شخصیت Blade

از دیگر قهرمان های بازی marvel midnight suns که بسیار هدفمند و معقولانه عمل می‌کند، Blade است. توانایی‌های او به بهترین وجه ممکن با ترتیب خاصی اجرا می‌شوند که به راحتی دشمنان را از میان برمی‌دارد. پایداری عالی و آسیب‌های سنگین به صورت تک هدف از جمله ویژگی‌های بارز این شخصیت داستانی است.

 

شخصیت Doctor Strange

شخصیت Doctor Strange

دکتر استرنج از دیگر شخصیت‌های جذابی است که به عنوان یک شخصیت فانتزی در میان سایر قهرمان های بازی marvel midnight suns خودنمایی می‌کند. او به طرز شگفت انگیزی همه کاره است. به راحتی می‌تواند آسیب های وارد شده را خنثی کند. همچنین او سبب می‌شود که به کل تیم نیروی تازه‌ای دهد.

 

شخصیت Magik

شخصیت Magik

شخصیت جادو همانطور که از نامش پیداست، قدرت خاصی در میان سایر قهرمان های بازی marvel midnight suns دارد. شما می‌توانید از مجیک برای سرگرم شدن دشمنان استفاده کنید. همچنین زمانی که سایر شخصیت‌های قهرمانی از نفوذ چندانی برخوردار نیستند، می‌توانید از مجیک استفاده کنید. در هر صورت اگرچه مجیک در تمام طول فرایند بازی به کارتان نمی‌آید اما در مواقع خاص کاملاً برایتان مانند یک برگ برنده عمل می‌کند.

 

شخصیت Ghost Rider

شخصیت Ghost Rider

از دیگر شخصیت‌های ابرقهرمانی و نیرومند که بیشتر برای آسیب رساندن و حملات سنگین مناسب است. شما می‌توانید از طریق این کاراکتر پیشروی خوبی در روند بازی داشته باشید.  پیشنهاد می‌شود که از Ghost Rider به عنوان یکی از اصلی‌ترین قهرمان های بازی marvel midnight suns بهره ببرید.

 

شخصیت Wolverine

شخصیت Wolverine

آخرین شخصیت جذاب از قهرمان های بازی marvel midnight suns می‌توان به کاراکتر Wolverine اشاره کرد. از جمله ویژگی‌های این کاراکتر می‌توان از توانایی‌های زنجیره‌ای و مستمر او نام برد. همچنین او به عنوان یک مدافع بسیار مؤثر عمل می‌کند. زمانی که سقوط می‌کند به خوبی می‌تواند خود را احیا کند. او یک تسخیر کننده به تمام معناست.

 

طرفدار کدامیک از قهرمان های بازی marvel midnight suns هستید؟

بازی برجسته marvel midnight suns از جمله جدیدترین بازی‌هایی است که در صنعت بازی‌های دیجیتالی معرفی شد. قهرمان های بازی marvel midnight suns برگرفته از شخصیت‌های ابرقهرمانی مورد علاقه تمامی گیمرها است. اگرچه این بازی دارای شخصیت‌های منفی بسیار جذابی مانند لیلیث است. اما ما در این مطلب تنها به توضیح شخصیت‌های ابرقهرمانی پرداختیم. اگر چنانچه لذت این بازی چشمگیر را تجربه کردید، حتماً تجربه‌های خود را در قسمت نظرات emojo با ما به اشتراک بگذارید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.