معرفی سلاح های کم دقت در بازی فری فایر

معرفی سلاح های کم دقت در بازی فری فایر

در این مقاله از مجله بازی موبایل ایموجو برای شما می خواهیم لیستی از سلاح های کم دقت در بازی فری فایر را جمع کنیم  تا بتوانید آن ها را بشناسید و در هنگام بازی تا حد امکان از آن ها استفاده نکنید. زیرا انتخاب سلاح یکی از مهم ترین ترفندهای بازی می باشد و در صورتی که انتخاب شما بد باشد، شما شکست خواهید خورد. پس در ادامه با ما همراه باشید.

۵ مورد از سلاح های کم دقت در بازی فری فایر

در پست قبل در مورد بهترین ماشین های بازی فری فایر صحبت کردیم، اما امروز می خواهیم در مورد ۵ مورد از سلاح های کم دقت در بازی فری فایر صحبت کنیم. سلاح های Free Fire با هم برابر نیستند، بعضی از آن ها عملکرد بسیار ضعیف تری نسبت به دیگر سلاح ها دارند. دقت یکی از مهم ترین آمار برای یک سلاح در Free Fire است. سلاح های کم دقت در بازی فری فایر علاوه بر ضعیف بودن، لگد شلیک بسیار زیاد دارند که این باعث می شود کنترل آن ها بسیار دشوار تر شود.

سلاح های کم دقت در بازی Free Fire: سلاح های PARA FAL  و P90

بازی فری فایر احتمالا سعی کرده اسلحه های تازه اضافه شده در بازی فری فایر مانند PARA FAL و P90 را با آمار دقت بسیار کم ارائه دهد و در عوض آسیبی که وارد می کنند بیشتر می باشد. PARA FAL دارای ضعف های بساری زیادی می باشد.

از طرف دیگر، سلاح P90 یک سلاح با تعداد تیر بالا می تواند مسئله ی کم بودن دقت خود را جبران کند.

سلاح های کم دقت در بازی Free Fire: سلاح UMP

سلاح UMP چهارمین سلاح در میان سلاح های کم دقت در بازی Free Fire می باشد و در عین حال آسیب رسانی ترین SMG  بازی فری فایر است. این SMG می تواند به شما در اخر بازی بسیار کمک کند. قدرت نفوذ به زره این سلاح ۶۳ می باشد، شما می توانید با استفاده از UMP دشمنانی که جلقیه سظح سه دارد را به راحتی شکست دهید.

سلاح های کم دقت در بازی فری فایر: سلاح UMP

سلاح های کم دقت در بازی فری فایر: سلاح AUG

مورد دیگر از اسلحه های کم دقت در بازی Free Fire ، اسلحه AUG است که فقط امتیاز شلیک اش ۳۵ است، کمترین AR است. به طور کلی، این سلاح ارزش انتخاب در برابر سایر گزینه های ایمن مانند M4A1 یا AK  را ندارد.

سلاح های کم دقت در بازی فری فایر: سلاح AUG

سلاح های کم دقت در بازی Free Fire: سلاح MP40

سلاح MP40، سریع ترین اسلحه در بازی فری فایر می باشد، فقط مشکل این سلاح محدوده شلیک آن می باشد این سلاح با برد ۲۲ در دسته سلاح های برد کم قرار گرفته است. سریع بودن این سلاح دلیلی است که MP40 علی رغم آمار ضعیفش، هنوز هم مورد علاقه ی طرفدارانش است.

سلاح های کم دقت در بازی Free Fire: سلاح MP40

سلاح های کم دقت در بازی Free Fire: سلاح های M500  و M1873

یک دلیل وجود دارد که هیچکس از تپانچه ها استفاده نمی کند. آمار این سلاح ها به طور معمول بسیار بدتر از سلاح های معمولی است. M500 و M1873 فقط در نبرد های نزدیک قابل استفاده می باشند. دلیل آن هم این است که با دقت ۱۰، به طور تقریبی همه چیز را در تیراندازی های برد طولانی از دست خواهید داد.

برای دریافت تازه ترین و جدیدترین اخبار بازی فری فایر به بخش اخبار بازی سایت ایموجو مراجعه کنید.

2 دیدگاه دربارهٔ «معرفی سلاح های کم دقت در بازی فری فایر»

  1. blank

    از بین این تفنگ ها تفنگ GROZAرو به بقیه ترجیح میدم خیلی قوی هستش و قیافی خفنیم داره پیشنهاد میدم اینو به کار ببرید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا