AD

انتشار زود هنگام بازی LOST Guardians of Alicia برای اندروید

انتشار زود هنگام بازی LOST Guardians of Alicia برای اندروید
0 105

بازی LOST Guardians of Alicia برای اندروید یک تایتل RPG جدید است که توسط Playbest Limited برای شما تدارک دیده شده است. بازی LOST Guardians of Alicia  برای سیستم عامل اندروید در بریتانیا و رومانی دسترسی زود هنگام دریافت کرده است. این بازی از طریق گوگل پلی قابل دسترسی است.

 

داستان بازی LOST Guardians of Alicia

بازی LOST Guardians of Alicia، شما را با یک تجربه نقش آفرینی فانتزی قرون وسطایی در سفری مرموز در سراسر قاره آلیسیا به گذشته می‌برد. در این بازی، شما این آزادی را خواهید داشت که قهرمانان خود را از بین فهرستی از قهرمانان مختلف انتخاب کنید. در این بازی، شما باید قاره را نجات دهید، اسرار باستانی را کشف کنید، با قبیله‌های مختلف اتحاد تشکیل دهید و در نبردها برای تسلط نهایی، خود را ارتقا دهید.

این قاره اسرار خود را دارد و شما می‌توانید آنها را کشف کنید. در هر اکتشاف، با الف‌ها، اورک‌ها، شیاطین، اژدها و موارد دیگر (بیش از 10 نژاد مختلف) را ملاقات کنید. جدا از خط داستانی اصلی، انواع مختلفی از بازی‌های جانبی روی نقشه وجود دارد که با کشف آن‌ها می‌توانند تجربیات مختلفی را کسب کنید که برای پیشرفت بیشتر در بازی ضروری است.

مبارزه در بازی به صورت نوبتی است و از این رو مستلزم تخصیص استراتژیک قهرمانان در میدان جنگ است. با ساخت تجهیزات، ترکیب سنگ‌های ستاره‌ای، به دست آوردن مصنوعات، مهارت‌های قهرمانان خود را تقویت و ارتقا دهید. هر چه قهرمان شما قوی تر باشد شانس شما برای موفقیت بیشتر است.

داستان بازی LOST Guardians of Alicia

 

پلتفرم های بازی LOST Guardians of Alicia

بازی LOST Guardians of Alicia همانطور که قبلا گفته شد اکنون برای اندروید در دسترس است. اگر در مناطق انتخاب شده، ساکن هستید، می‌توانید از طریق Google Play به این بازی دسترسی داشته باشید. هنوز هیچ اطلاعاتی در مورد نسخه iOS وجود ندارد و باید منتظر باشیم.

گیم پلی بازی LOST Guardians of Alicia

دانلود بازی LOST Guardians of Alicia

 

دانلود بازی LOST Guardians of Alicia برای اندروید از گوگل پلی

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.