AD

بازی شاهزاده ایرانی The Rogue داستان کاملا جدید دارد

بازی شاهزاده ایرانی The Rogue داستان کاملا جدید دارد
0 1,955

بازی شاهزاده ایرانی The Rogue با داستانی کاملا جدید و بدون ارتباط با سری‌های قبلی منتشر خواهد شد و بازیکنان یک تجربه جدید و مستقل را خواهند داشت.

Evil Empire تایید کرده است که بازی شاهزاده ایرانی The Rogue هیچ ربطی به سری‌های قبلی ندارد و یک بازی مستقل است، اگرچه به مرور زمان به بازی‌های دیگر اشاره می‌کند.

سال 2024 خاطره انگیزترین سال برای بازی شاهزاده ایرانی در بیش از یک دهه گذشته بوده است و در شرف بهتر شدن نیز است. اخیرا یک بازی شاهزاده ایرانی به سبک روگ لایک به نام بازی شاهزاده ایرانی The Rogue در نمایشگاه Triple-i Initiative معرفی شد.

از زمان معرفی اولیه، چندین پیش‌نمایش و مصاحبه در مورد برداشت Evil Empire از سری Prince of Persia منتشر شده است که به ما نگاه بهتری به آنچه که شاهزاده ایرانی The Rogue را از بقیه سری‌ها متمایز می‌کند، می‌دهد. یک نکته قابل توجه این است که بازی شاهزاده ایرانی The Rogue هیچ ارتباطی با سری‌های قبلی نخواهد داشت، زیرا این یک تجربه مستقل در دنیای جدید به حساب می‌آید.

بازی شاهزاده ایرانی The Rogue به بازی‌های دیگر متصل نیست

این موضوع توسط سایت خبری Game Informer اعلام شده است، که اخیراً این شانس را داشته است که با توسعه دهنده آن یعنی، Evil Empire  صحبت کند. در حین گفتگو با Dylan Eurlings کارگردان هنری این بازی، Game Informer پرسیده است که آیا ارتباطی بین بازی شاهزاده ایرانی The Rogue و سایر بازی‌های این مجموعه وجود دارد یا خیر.

در پاسخ، Eurlings اعلام کرده است که این یک داستان کاملاً جدید و ورود به یک جهان جدید است و به هیچ وجه ارتباطی با داستان های قبلی ندارد و مرتبط نیست. به نظر می‌رسد در حال حاضر تعداد زیادی ارجاع به بازی‌های قبلی شاهزاده ایرانی  در  بازی شاهزاده ایرانی The Rogue وجود ندارد، اگرچه Lucie Dewagnier کارگردان این بازی می‌گوید ممکن است ارجاعاتی در جریان دسترسی زود هنگام بازی رخ دهد.

منبع: thegame

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.