AD

اسکرین شات لو رفته از نقشه GTA6

اسکرین شات لو رفته از نقشه GTA6
0 17

اسکرین شات لو رفته از نقشه GTA6 و با توجه به افشای اطلاعات دیگر بنظر میرسد نه تنها فلوریدار بلکه ایالت های دیگر نیز در پوشش این نقشه باشد.ادامه این مطلب را حتما بخوانید.

با توجه به اینکه Rockstar Games سرانجام اولین تریلر Grand Theft Auto 6 را در دسامبر گذشته در اختیار ما قرار داد، طرفداران در حال حاضر خواستار کسب اطلاعات بیشتر در مورد این تایتل هستند. تا آن زمان، این بر عهده طرفداران است که تریلر کوتاه را تجزیه و تحلیل کنند و سعی کنند هر اطلاعاتی که می توانند از این تریلر پیدا کنند.

شایعه شده است که Grand Theft Auto 6 بزرگتر و بهتر از تایتل های قبلی Rockstar است، از جمله Grand Theft Auto 5 و Red Dead Redemption 2. از آنجایی که قسمت ششم قرار است عمدتاً در Vice الهام گرفته از میامی انجام شود، این شهر تنها مکانی نخواهد بود که ما خواهیم دید.

در نتیجه‌ی صدها افشای اطلاعات در سال‌های اخیر، به نظر می‌رسد که GTA 6 نه تنها منطقه فلوریدا، بلکه ایالت‌های اطراف مانند جورجیا را نیز پوشش خواهد داد. نقشه الهام گرفته شده از Flordian، شهر Vice City  (میامی) و همچنین نقاط دیدنی اطراف آن از جمله Gator Keys، مناطق کوهستانی، دریاچه ها، بنادر و سایر شهرهای بی نام را نشان می‌دهد.

اگر این شایعات درست باشند، GTA 6 قرار است یکی از بزرگترین عناوین جهان باز تمام دوران باشد.

این نشان می‌دهد که این نقشه چقدر گسترده خواهد بود. اگر به پس‌زمینه نگاه کنید، شهر گمنام Vice City را می‌بینید که بسیار دور است و فقط ایده‌ای از این نقشه گسترده را به ما می‌دهد.

در یکی از نظرات می‌خوانیم: من نمی‌توانم صبر کنم تا روی این نقشه با موتورسیکلت دور بزنم.

یکی دیگر گفته است: طرفداران این بازی چقدر در تشخیص جزئیات کوچک خوب هستند. من به معنای واقعی کلمه تریلر را 15 بار تماشا کردم، فریم به فریم تریلر را متوقف کردم تا همه چیز را تجزیه و تحلیل کنم، و سپس به اینجا آمدم و یک سری جزئیات را می‌بینم که اصلاً ندیده بودم.

ممکن است مدتی طول بکشد تا نقشه رسمی کامل را ببینیم، اما با این همه انتظار، اجازه دهید امیدوار باشیم که این نقشه مطابق با این نظرات باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.