AD

هر آنچه که باید درباره رویداد Katana فری فایر بدانید

1 513

فری فایر یکی از بازی های پر طرفدار در سبک بتل رویال می باشد که هر چند وقت یک بار رویدادهای مختلفی را برای بازیکن ها در نظر می گیرد، رویداد Katana فری فایر، جدیدترین رویداد این بازی می باشد که شما در آن می توانید پوسته های مختلف کاتانایی را دریافت کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این رویداد با ما در رسانه بازی موبایل ایموجو همراه باشید.

معرفی رویداد Katana فری فایر

ما در پست های قبلی در مورد رویداد Diwali فری فایر صحبت کردیم، اما امروز می خواهیم در مورد رویداد Katana فری فایر صحبت کنیم. در کل وقتی صحبت از رویدادهای فری فایر می شود، انواع مختلفی از رویدادها در بازی به ذهن می رسد. با این وجود دو راه اصلی برای دریافت پاداش از یک رویداد وجود دارد: روش اول، انجام ماموریت های درون بازی می باشد و روش دوم به شانس شما بستگی دارد. می توان گفت نوع دوم از این رویدادها مانند گردونه شانس یا بازی هایی از این قبیل می باشد، البته اگر شما ثروتمند باشید می توانید جوایز بزرگی از داخل این رویدادها بگیرید. رویداد کاتانا Free Fire شروع شده است، این رویداد در دسته دوم رویداد ها می باشد. جایزه های این رویداد فوق العاده هستند، اما همگی آن ها به شانس شما در بازی بستگی دارد.

جزئیات بیشتر در مورد رویداد کاتانا فری فایر

همان طور که در پست قبلی گفتم رویداد دیوالی فری فایر مخصوص بازیکن های هندی ساخته شده بود، اما رویداد جدید تحت عنوان رویداد Katana فری فایر برای همه ی بازیکن ها می باشد. بازیکن ها می توانند در این رویداد، پوسته های جذاب کاتانایی را که شامل پوسته Booyah Day Katana، Blood Moon Katana، Spirited Overseers Katana، Kendoka Katana و بهترین جایزه یعنی Swordsman Legends Katana را دریافت کنند. این ایونت از ۶ نوامبر شروع می شود و در روز ۱۱ نوامبر تمام می شود.

در این رویداد جدید، بازیکن ها دو نوع گزینه چرخشی دارند: چرخش عادی و چرخش فوق العاده. در حالی که الماس لازم برای تبدیل شدن به Master of Blades ایونت کاتانا فری فایر در حالت عادی ۱۹ الماس می باشد این هزینه در چرخش فوق العاده ۹۹ الماس می باشد. علاوه بر این، خرید اقلام دائمی دیگر در یک چرخش فوق العاده تضمین شده است.

جزئیات بیشتر در مورد رویداد کاتانا فری فایر

با خرید چرخش فوق العاده، شما با احتمال ۱۰۰ درصد اسکین Swordsman Legends Katana را در پنج دور اول دریافت خواهید کرد، حتی مهم نیست که پوسته های دیگر را از قبل گرفته باشید. این موضوع به این معنی است که اگر شما ۴۹۵ الماس استفاده کنید، به طور قطعی پوسته لجندری و برخی دیگر از جوایز دائمی را دریافت خواهید کرد.

اگر چه به نظر می رسد که این هزینه زیادی برای یک پوسته کاتانا می باشد، این موضوع را فراموش نکنید که یک بسته ۵۲۰ الماسی با قیمت تخفیفی وجود دارد که شما می توانید آن را تهیه کنید. در کل با شرکت در رویداد Katana و خرید این بسته ها می توانید کلکسیون خوبی از پوسته های کاتانایی ایجاد کنید.

شما برای ما از رویداد Katana فری فایر بنویسید

رویداد Katana فری فایر را در این مطلب از سایت ایموجو مورد بررسی قرار دادیم. می توانید هر گونه سوال خود را در مورد بازی های موبایلی با کارشناسان ایموجو به اشتراک بگذارید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. همچنین می توانید از طریق قسمت نظرات نظرهای خود را با ما به اشتراک بگذارید. نظرات شما میتوانید به مخاطبین سایت ایموجو کمک کند تا بهترین بازخورد را از این بازی به دست بیاورند. برای دریافت تازه ترین و جدیدترین اخبار بازی فری فایر با ما در بخش اخبار بازی سایت ایموجو همراه باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 نظر
  1. احمد از ایلام می گوید

    میخوام‌همون‌اکانت‌قویم‌باشه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.