AD

اخبار رویداد Diwali سال ۲۰۲۰ بازی فری فایر

0 360

همان طور که می دانید جشن های هالووین و دیوالی نزدیک می باشند، دیوالی یکی از جشن های داخل هند می باشد که به خاطر این جشن، بازیکن ها شاهد رویداد Diwali سال ۲۰۲۰ فری فایر می باشند. در این رویداد شما می توانید جوایز فوق العاده ای به دست بیاورید. با ما در رسانه بازی موبایل ایموجو همراه باشید تا اخبار دقیق این رویداد را دریافت کنید.

رویداد Diwali سال ۲۰۲۰ فری فایر: چگونه می توان رویداد Light Up Bermuda را تکمیل کرد و مکعب جادویی را به صورت رایگان برد؟

در پست قبلی به تفاوت فری فایر Max در مقایسه با نسخه اصلی پرداختیم، در این پست نیز به صورت تخصصی تر می خواهیم رویداد Diwali سال ۲۰۲۰ فری فایر را بررسی کنیم. ایونت Diwali سال ۲۰۲۰ فری فایر که یکی از مورد انتظارترین رویدادهای آخر سال ۲۰۲۰ بود، از ۳۰ اکتبر روی بازی در دسترس قرار گرفته است. در این ایونت شانس زیادی برای به دست آوردن مکعب جادویی وجود دارد. در این پست همه مواردی که باید درباره این رویداد بدانید آمده است. شما مطمئن باشید با این اطلاعات هیچ جایزه ای را از دست نخواهید داد.

جزئیات رویداد Diwali فری فایر در سال ۲۰۲۰

این رویداد که به عنوان جشنواره نور نیز شناخته می شود، یکی از تعطیلات هند است که در سراسر کشور و بسیاری از مناطق دیگر جهان جشن گرفته می شود. در طول این رویداد ۵ روزه، مردم خانه های خود را تزئین کرده و با تعداد زیادی لامپ، شمع و چراغ در جشنواره شرکت می کنند. از زمان شروع بازی فری فایر، این بازی رویداد های زیادی را برگزار کرده است، این رویداد نیز مخصوص بازیکن های هندی طراحی شده اند تا جشنواره دیوالی را در فری فایر جشن بگیرند.

در رویداد Light Up برمودا بازیکن ها برای جمع آوری پاداش ها نیاز به انجام ماموریت ها دارند. دو نوع ماموریت در این رویداد وجود دارد: ماموریت های استاندارد و ماموریت های دیوالی. برای انجام ماموریت ها ی استاندارد باید برخی از کار ها مانند ورود به سیستم، بازی در رده بندی Cs، دریافت Booyah در یک بازی کلاسیک یا Ranked و ترکیب تیم در یک بازی کلاسیک برای پیروزی باشد. در حالی که می توانید برای هر کار ۱ Diyas دریافت کنید، گرفتن Booyah به شما ۳ Diyas می دهد.

در حالی که در روز های معمولی شما می توانید ۱ دیه به دست بیاورید، اگر در روز ایونت Diwali سال ۲۰۲۰ فری فایر که در ۱۴ نوامبر می باشد وارد شوید می توانید ۳ دیه به دست بیاورید، پس این تاریخ را فراموش نکنید.

رویداد Diwali سال ۲۰۲۰ فری فایر
رویداد Diwali سال ۲۰۲۰ فری فایر

جوایز رویداد ایونت سال ۲۰۲۰ فری فایر

پس از انجام تمام ماموریت ها و جمع آوری هر چه بیشتر دیه، بازیکن ها می توانند از دیه ها برای خرید هدیه های فروشگاه دیوالی استفاده کنند. ۳ نوع هدیه وجود دارد، ایموت ها، اسکین های سلاح ها و موارد مصرفی. البته انتخاب کردن بین پوسته های مختلف اسلحه ها در این ایونت کار بسیار سختی می باشد. لیست پوسته های لجندری سلاح ها، پوسته قرمز AK، پوسته روشن MP40، پوسته SCAR Water و پوسته M4A1 Schorching Sands می باشد.

در همین حال، بخش های ایموت ها شامل اقدامات منحصر به فرد و با تم هندی مانند Shake with Me، Moon Flip و Party Dance است. این ایموت ها بهترین انتخاب برای رویداد Diwali فری فایر می باشند.

در همین حال فری فایر یک رویداد تخفیف برگزار می کند که خوشبختانه بازیکم ها می توانند هنگام خرید اقلام ۹۹ درصد تخفیف بگیرند.

روش گرفتن مکعب جادویی در رویداد Diwali سال ۲۰۲۰ فری فایر

طبق گفته سازنده بازی، در ۱۴ نوامبر، اگر بازیکن ها بتوانند ماموریت های مربوطه را انجام دهند و به صدر برسند، می توانند به صورت رایگان Magic Cube را دریافت کنند. علاوه بر این بازیکن ها می توانند این شانس را داشته باشند که از کالاهای ویژه فروشگاه های مکعب جادویی استفاده کنند.

رویداد Diwali سال ۲۰۲۰ فری فایر
رویداد Diwali سال ۲۰۲۰ فری فایر

به غیر از رویداد Light Up برمودا که اصلی ترین ایونت Diwali سال ۲۰۲۰ free fire می باشد، بازیکن ها همچنین می توانند در رویداد های دیگری مانند Diwali Preparation، Diwali Ludo، Diwali Baloon Bust و Special Modes Open شرکت کنند و جوایز انحصاری بازی را بگیرند. به نظر می رسد مهم ترین پاداش Assasin Bundle است که در رویداد Diwali ludo موجود است، این رویداد از ۶ نوامبر شروع می شود و تا ۱۵ نوامبر ادامه دارد.

دیده می شود که رویداد Diwali فری فایر دومین رویداد درون بازی است که پس از رویداد Be The Hero برای بازیکن های هندی ایجاد شده است. به غیر از رویداد های درون بازی، فری فایر همچنین یک ویدیوی ویژه را برای این جشن در هند ساخته است.

شما برای ما از رویداد Diwali سال ۲۰۲۰ فری فایر بنویسید

رویداد Diwali سال ۲۰۲۰ فری فایر را در این مطلب از سایت ایموجو مورد بررسی قرار دادیم. می توانید هر گونه سوال خود را در مورد بازی های موبایلی با کارشناسان ایموجو به اشتراک بگذارید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. از شما ممنونیم که پست رویداد Diwali سال ۲۰۲۰ فری فایررویداد Diwali سال ۲۰۲۰ فری فایر را مطالعه کردید و اگر دوست داشتید می توانید نظرات خود را در زیر برای ما بنویسید.  پس هیچ فرصتی را برای به دست آوردن جوایز ایونت Diwali سال ۲۰۲۰ فری فایر از دست ندهید. برای اطلاع از تازه ترین اخبار بازی فری فایر با ما در بخش اخبار بازی سایت ایموجو همراه باشید.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.