AD

تفاوت فری فایر Max در مقایسه با نسخه اصلی

0 12,264

کمپانی سازنده فری فایر با ساختن فری فایر max نسل جدیدی از بازی های موبایل را به معرض نمایش گذاشت. فری فایر max گرافیک و گیم پلی بهتری برای بازیکن ها به اجرا می‌گذارد. تمام این موارد در صورتی است که کمپانی بازی پابجی موبایل برای اینکه بتوانند بازیکنان بیشتری را به خود جذب کند، پابجی لایت را به بازار عرضه کرد. پابجی لایت شرایطی را فراهم می سازد تا بازیکن ها با استفاده از گوشی های مدل پایین بتوانند این بازی را بازی کنند. سوال اینجاست که تفاوت فری فایر max با نسخه اصلی آن چیست؟ برای که تفاوت این دو را بدانید با ما در  مجله بازی موبایل ایموجو همراه باشید.

تفاوت فری فایر Max؛ پنج تغییر بزرگ در مقایسه با نسخه اصلی

در این پست می خواهیم در مورد نسخه فری فایر Max و تفاوت های اصلی این بازی با نسخه معمولی فری فایر بپردازیم. در حالی که سایر بازی های بتل رویال سعی کرده اند که با ساختن نسخه های ضعیف تر مانند پابجی موبایل، بازی کردن در گوشی ها مدل پایین تر را ممکن کنند. بازی فری فایر به طور کامل برعکس عمل کرده و نسخه پیشرفته تری از فری فایر به نام بازی فری فایر مکس منتشر کرده است. در این نسخه گرافیک بهبود یافته و همه چیز در سطح بالاتری می باشد.

در حال حاضر بازی Free Fire Max در مرحله آزمایش بتا است و انتظار می رود به زودی منتشر شود، در اصل در این مقاله ما می خواهیم ۵ مورد از تفاوت های اساسی نسخه مکس و نسخه اصلی فری فایر را شناسایی کنیم.

همچنین بخوانید: معرفی شخصیت های فری فایر برای ترکیب قدرت با DJ Alok

تفاوت فری فایر مکس در مقایسه با نسخه اصلی: بهبودهای گرافیکی

به احتمال زیاد این مورد اصلی ترین مورد از تفاوت های اساسی نسخه مکس و نسخه اصلی فری فایر می باشد. در حالی که بهترین تنظیمات بازی اصلی فقط Ultra است، بازیکن های بازی فری فایر مکس می توانند از حالت بهتری به نام Super Ultra لذت ببرند. همه اشیا، بافت شخصیت ها، جلوه های ویژه و سایه ها به طور گسترده بهبود می یابند.

تفاوت فری فایر Max در مقایسه با نسخه اصلی: اندازه فایل بزرگ تر

با توجه به گرافیک ارتقا یافته، بازی فری فایر Max به فضای ذخیره سازی بیشتری در دستگاه شما نیاز دارد. در حالی که اندازه بازی اصلی حدود ۵۰۰ مگابایت است، حداکثر ۱.۵ گیگابایت خواهد بود.

فری فایر Max
فری فایر Max

تفاوت فری فایر Max در مقایسه با نسخه اصلی: فاصله دید

بازیکن ها در این نسخه می توانند حتی به اشیا دورتر بیشتری نیز نگاه کنند، این به این دلیل است که نسخه مکس فری فایر از عملکرد بالاتری برای ارائه دادن یک منطقه استفاده می کند. این مورد می تواند بر گیم پلی بازی نیز تاثیر بگذرد، دلیل آن هم این است که بازیکنان نسخه مکس توانایی دیدن مسافت بیشتری را نسبت به بازیکن های نسخه معمولی دارند.

تفاوت فری فایر مکس در مقایسه با نسخه اصلی: سخت افزارها

در بازی فری فایر Max شما نیاز به رم ۲ گیگابایتی یا بیشتر از آن دارید.

فری فایر Max
فری فایر Max

تفاوت فری فایر Max در مقایسه با نسخه اصلی: تعداد بازیکن های بازی فری فای مکس و نسخه اصلی

آخرین مورد از تفاوت های اساسی نسخه مکس و نسخه اصلی فری فایر تعداد بازیکن ها می باشد و به احتمال زیاد این مورد جذاب ترین قسمت در نسخه مکس فری فایر می باشد. بر خلاف پابجی موبایل گارنا فری فایر قصد ندارد تعداد بازیکن های خود را عوض کند. همه بازیکن های دو نسخه می تواند از یک نوع بازی لذت ببرند، علاوه بر این شما می توانید با اکانت نسخه اصلی فری فایر خود وارد نسخه مکس شوید.

شما برای ما از فری فایر Max بنویسید

در این مطلب از مجله بازی ایموجو شما را با فری فایر Max آشنا کردیم. می توانید هر گونه سوال خود را در مورد بازی های موبایلی با کارشناسان ایموجو به اشتراک بگذارید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. همچنین می توانید از طریق قسمت نظرات نظرهای خود را با ما به اشتراک بگذارید. نظرات شما میتوانید به مخاطبین سایت ایموجو کمک کند تا بهترین بازخورد را از این بازی به دست بیاورند. برای آموزش های بیشتر بازی فری فایر با ما در بخش آموزش بازی سایت ایموجو همراه باشید.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.