تفاوت فری فایر Max در مقایسه با نسخه اصلی

تفاوت فری فایر Max در مقایسه با نسخه اصلی

در گذشته بازی پابجی موبایل با ایجاد پابجی موبایل لایت سعی کرد که بازی کردن در گوشی های مدل پایین را امکان پذیر کند. اما کمپانی سازنده فری فایر بر عکس عمل کرده و با ساختن فری فایر Max گرافیک و گیم پلی بهتری را برای بازیکن ها به اجرا گذاشته است. با ما در سایت مجله بازی موبایل ایموجو همراه باشید تا درباره این بازی اطلاعات لازم را دریافت کنید.

تفاوت فری فایر Max؛ پنج تغییر بزرگ در مقایسه با نسخه اصلی

در این پست می خواهیم در مورد نسخه فری فایر Max و تفاوت های اصلی این بازی با نسخه معمولی فری فایر بپردازیم. در حالی که سایر بازی های بتل رویال سعی کرده اند که با ساختن نسخه های ضعیف تر مانند پابجی موبایل، بازی کردن در گوشی ها مدل پایین تر را ممکن کنند. بازی فری فایر به طور کامل برعکس عمل کرده و نسخه پیشرفته تری از فری فایر به نام بازی فری فایر مکس منتشر کرده است. در این نسخه گرافیک بهبود یافته و همه چیز در سطح بالاتری می باشد.

در حال حاضر بازی Free Fire Max در مرحله آزمایش بتا است و انتظار می رود به زودی منتشر شود، در اصل در این مقاله ما می خواهیم ۵ مورد از تفاوت های اساسی نسخه مکس و نسخه اصلی فری فایر را شناسایی کنیم.

همچنین بخوانید: معرفی شخصیت های فری فایر برای ترکیب قدرت با DJ Alok

تفاوت فری فایر مکس در مقایسه با نسخه اصلی: بهبودهای گرافیکی

به احتمال زیاد این مورد اصلی ترین مورد از تفاوت های اساسی نسخه مکس و نسخه اصلی فری فایر می باشد. در حالی که بهترین تنظیمات بازی اصلی فقط Ultra است، بازیکن های بازی فری فایر مکس می توانند از حالت بهتری به نام Super Ultra لذت ببرند. همه اشیا، بافت شخصیت ها، جلوه های ویژه و سایه ها به طور گسترده بهبود می یابند.

تفاوت فری فایر Max در مقایسه با نسخه اصلی: اندازه فایل بزرگ تر

با توجه به گرافیک ارتقا یافته، بازی فری فایر Max به فضای ذخیره سازی بیشتری در دستگاه شما نیاز دارد. در حالی که اندازه بازی اصلی حدود ۵۰۰ مگابایت است، حداکثر ۱.۵ گیگابایت خواهد بود.

تفاوت فری فایر مکس در مقایسه با نسخه اصلی: بهبودهای گرافیکی

تفاوت فری فایر Max در مقایسه با نسخه اصلی: فاصله دید

بازیکن ها در این نسخه می توانند حتی به اشیا دورتر بیشتری نیز نگاه کنند، این به این دلیل است که نسخه مکس فری فایر از عملکرد بالاتری برای ارائه دادن یک منطقه استفاده می کند. این مورد می تواند بر گیم پلی بازی نیز تاثیر بگذرد، دلیل آن هم این است که بازیکنان نسخه مکس توانایی دیدن مسافت بیشتری را نسبت به بازیکن های نسخه معمولی دارند.

تفاوت فری فایر مکس در مقایسه با نسخه اصلی: سخت افزارها

در بازی فری فایر Max شما نیاز به رم ۲ گیگابایتی یا بیشتر از آن دارید.

تفاوت فری فایر مکس در مقایسه با نسخه اصلی: سخت افزارها

تفاوت فری فایر Max در مقایسه با نسخه اصلی: تعداد بازیکن های بازی فری فای مکس و نسخه اصلی

آخرین مورد از تفاوت های اساسی نسخه مکس و نسخه اصلی فری فایر تعداد بازیکن ها می باشد و به احتمال زیاد این مورد جذاب ترین قسمت در نسخه مکس فری فایر می باشد. بر خلاف پابجی موبایل گارنا فری فایر قصد ندارد تعداد بازیکن های خود را عوض کند. همه بازیکن های دو نسخه می تواند از یک نوع بازی لذت ببرند، علاوه بر این شما می توانید با اکانت نسخه اصلی فری فایر خود وارد نسخه مکس شوید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بازی فری فایر مکس و تازه ترین اخبار این بازی می توانید با ما در بخش اخبار بازی سایت ایموجو همراه باشید.

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا