هر آنچه که باید درباره ژتون در بازی کلش رویال بدانید

0 96

بازی کلش رویال مانند خیلی دیگر از بازی‌هایی دیگر کمپانی سوپرسل برای افزایش امتیاز و برد در مراحل نیاز به برخی از کارت‌ها دارد البته موضوعی که قصد داریم در این مقاله در مورد آن صحبت کنیم به طور مستقیم بر روی کارت‌ها اشاره ندارد و موضوع آن در رابطه با ژتون کارت است.

ژتون در بازی به نوعی پول گفته می شود که رد و بدل کردن پول در بازی را آسانتر می کند. برای مثال هنگامی که شما قصد دارید تا کارتی را برای یکی از مراحل خرید کنید این ژتون‌ها را در بین خود و کاربر دیگر که اصولا به آن هم کلنی گفته می‌شود داد و ستد می‌کنید.

در واقع در این بازی شرایطی برای شما وجود دارد که به عنوان گیمر می‌توانید کارت‌های غیر ضروری خود را بدهید و کارتی که مهم و قابل استفاده در مرحله مورد نظر است را خریداری کنید. از این روی در این مقاله قصد داریم تا به صورت اختصاصی به ژتون در بازی کلش رویال بپردازیم. پس تا انتهای این پست با ایموجو همراه باشید.

این مطلب آموزشی می تواند برای شما مفید باشد: آموزش حرفه ای شدن در بازی کلش رویال (Clash Royale)

معرفی و بررسی قدرت هر ژتون در بازی کلش رویال

در ابتدای این موضوع سوالی مطرح می‌شود که هر ژتون تقریبا چقدر قدرت دارد؟ برای پاسخ باید اول این مورد را مشخص کنید که چه کارتی را برای خرید با هم کلنی خود در نظر دارید. همانطور که با این بازی آشنایی دارید، 4 نوع کارت در این بازی وجود دارد.

لجندری، اپیک، کامان و ریر چهار کارت برتر در این بازی هستند که شما باید برای طی کردن مراحل از آن ها استفاده کنید. این موضوع شرایطی دارد که از این رو قصد داریم در ادامه این مقاله به آن اشاره کنیم:

کارت کامان در بازی کلش رویال

کارت کامان در بازی کلش رویال به طور کلی یکی از کارت‌های بی‌ارزش در این بازی است که معمولا افراد برای خرید آن هزینه زیادی را پرداخت نمی‌کنند. از این نظر به دلیل قیمت پایین این کارت رد و بدل کردن این کارت در کلش رویال بالا است. در واقع گیمر به ازای هر ژتون در این کارت‌ها، 250 کارت کامان را به هم کلنی‌های خود خواهد داد.

کارت های ریر در بازی کلش رویال

کارت‌های ریر در مقایسه با کارت‌های کامان بهتر هستند و از این رو می‌توانید به ازای یک ژتون حدود 50 کارت کامان دریافت کنید. در یافت این کارت برای پیشبرد مراحل اولیه این بازی مناسب است.

کارت های اپیک در بازی کلش رویال

کارت اپیک که کارتی نام آشنا در بازی کلش رویال می‌باشد نیز به دلیل ارزش بالا معمولا هر ژتون برای خرید آن به ازای 10 کارت است. از این روی برای اینکه بتوانید این کارت را برای بازی تهیه کنید باید شرایط سخت‌تری را طی کنید.

 هرچه امتیازات بالاتری را کسب کنید ژتونی را که به ازای خرید اپیک پرداخت خواهید کرد نیز بیشتر و هم کلنی‌های بیشتری نیز دریافت خواهید کرد.

کارت های لجندری در بازی کلش رویال

خب رسیدیم به ارزشمندترین کارت بازی کلش رویال که کارت لجندری نام دارد. تمام شخصیت‌هایی که در این کارت وجود دارند از قابلیت‌های بالایی برخوردارند و از این جهت برای معامله کردن این کارت باید دریافت این کارت هم کلنی خود را متقاعد کنید تا به شما در ازای ژتون، لجندری بدهد. به هیچ وجه این کارت را برای ادامه دادن بازی کلش رویال دسته کم نگیرید.

معرفی و بررسی قدرت هر ژتون در بازی کلش رویال

نحوه دریافت ژتون در بازی کلش رویال

  • برای دریافت ژتون در بازی کلش رویال می‎توانید به یکی از فروشگاه‌های خرید جم سر بزنید و از آنجا ژتون مورد نظرتان را دریافت کنید. خرید این ژتون پرداخت درون برنامه‌ای دارد که از این جهت بهتر است که امیتازات و جم درون بازی را نیز افزایش دهید تا راحت‌تر این ژتون‌ها را خریداری کنید.
  • یکی دیگر از راه‌هایی که می‌توانید بدون پرداخت هزینه ژتون دریافت کنید این است که از چلنج‌ها در بازی استفاده کنید. استفاده از چلنج در بازی کلش رویال باعث می‌شود که به بهترین صورت و رایگان از ژتون بهره مند شوید. پس برای اینکه در چلنج‌ها موفق عمل کنید رقابت‌هایی مانند “جاینت گابلین درفت” را جدی بگیرید.
  • اگر بتوانید از بازی‌هایی که انجام می‌دهید امتیازات و پاداش‌های زیادی دریافت کنید به راحتی می‌توانید از ژتون بیشتری بهره مند شوید. البته امکان بدست آوردن ژتون در این بازی به این روش تنها 10 درصد است اما این 10 درصد هم می تواند شما را برای بدست آوردن ژتون رایگان کمک کند.

در این روش می‌توانید با استفاده از کارت‌های ریر، کامان، اپیک و لجندری درصدی از ژتون را دریافت کنید. به این صورت که با استفاده از کارت کامان می توانید 40 درصد، کارت ریر 30 درصد، کارت اپیک 20 درصد و کارت لجندری 10 درصد شانس خود را برای گرفتن ژتون افزایش دهید.

اما یکی دیگر از موضوعاتی که بوجود می‌آید این است که با استفاده از جم چگونه ژتون تهیه کنید. در ادامه این مقاله قصد داریم تا در این مورد صحبت کنیم. یعنی استفاده از ژتون با خرید جم.

خرید ژتون در بازی کلش رویال با استفاده از جم

برای اینکه بتوانید با استفاده از جم ژتون بخرید باید با استفاده از اکانت شخصی شرایط خریداری ژتون را آسان‌تر کنید. از این رو مراحل زیر را با دقت مطالعه کرده و طی کنید:

  1. به قسمت کلن بازی مراجعه کنید و قسمت چپ گزینه ای که در پایین قرار دارد را لمس کنید.
  2. در قسمت بالا گزینه ترید را انتخاب کنید.
  3. کارت هایی برایتان نمایش داده می شود که می توانید به دلخواه خود آن ها را انتخاب کنید.
  4. کارت هایی که می خواهید معامله کنید را انتخاب کنید و در هنگامی که هم کلنی شما موافقت کرد باید ژتون را پرداخت کنید.

خرید ژتون در بازی کلش رویال با استفاده از جم

جمع بندی

بازی کلش رویال یکی از بازی‌های معروف و محبوب است که توسط کمپانی سوپرسل به صورت رایگان در اختیار افراد قرار گرفته است. این بازی در دو شکل اندروید و ios برای گیمرها موجود است و از این رو استقبال زیادی از این بازی محبوب شده است. خرید ژتون و استفاده از آن در بازی کلش رویال نیز یکی دیگر از موضوعات مهم در این بازی است که به همین دلیل افرادی زیادی به دنبال ایجاد این شرایط برای ادامه بهتر بازی هستند.

در این مقاله از آموزش بازی به آموزش ژتون در بازی کلش رویال پرداختیم و شما را به صورت کامل با آن آشنا ساختیم. امیداوریم که این مطلب هم مورد توجه شما قرار گرفته باشد. همچنین اگر به اخبار بازی های موبایلی و کامپیوتری علاقه مند هستید می توانید برای دریافت تازه ترین اخبار گیم به دسته اخبار بازی ایموجو مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.