AD

شایعه عرضه گوشی آیفون 15 اپل در ماه سپتامبر

0 144

به نظر می‌رسد اپل آماده عرضه گوشی آیفون 15 جدید خود در ماه آینده است. طبق گزارش یکشنبه بلومبرگ، آیفون بعدی این شرکت پس از رونمایی در رویدادی که برای 12 یا 13 سپتامبر برنامه ریزی شده بود، در حدود 22 سپتامبر به فروش می‌رسد.

این با رویدادهای گذشته معرفی آیفون مطابقت دارد، زیرا اپل تمایل دارد رویدادهای خود را در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه برگزار کند. آیفون 14 در روز چهارشنبه، 7 سپتامبر سال گذشته معرفی شد، در حالی که رویداد آیفون 13 در روز سه شنبه، 13 سپتامبر سال 2021 برگزار شد. آیفون‌ها معمولا یک هفته و نیم پس از معرفی عرضه می‌شوند، که به طور کلی حدودا هفته سوم سپتامبر است.

شایعه شده است که گوشی جدید دارای حاشیه‌های نازک‌تر، پردازنده سریع‌تر، دوربین به‌روزرسانی‌شده و شارژ USB-C است. اگرچه این می‌تواند یکی از بزرگ‌ترین به‌روزرسانی‌هایی باشد که خط تولید آیفون از زمان عرضه آیفون 12 در سال 2020 دیده است، هنوز مشخص نیست که آیا این تغییرات برای ترغیب مشتریان کافی هستند یا خیر.

این غول فناوری در هفته گذشته به رکود در بازار گوشی‌های هوشمند آمریکا اذعان کرد. اپل اعلام کرد که فروش آیفون 14 در سه ماهه سوم مالی منتهی به 31 جولای 2.4 درصد کاهش یافته است.

سازندگان تلفن مانند سامسونگ و موتورولا (اگرچه از نظر سهم بازار از اپل عقب ترند) با عرضه گوشی‌هایی با طراحی کاملاً جدید به پیشرفت‌هایی دست یافته‌اند. Motorola Razr Plus و Samsung Galaxy Z Flip 5 زیبایی گوشی‌های تاشو کلاسیک را به گوشی‌های هوشمند مدرن آورده‌اند، در حالی که Samsung Galaxy Z Fold 5 یک ترکیب گوشی/تبلت تاشو ایجاد می‌کند. گوشی‌های تاشو سامسونگ در بین مصرف‌کنندگان محبوب هستند و تقریباً به اندازه گزینه‌های غیرتاشو خود به فروش می‌رسند.

اپل هنوز گوشی تاشو عرضه نکرده است و به نظر نمی‌رسد که برنامه‌ای فوری برای این کار داشته باشد. طراحی گوشی اپل از زمان عرضه آیفون در سال 2007 به همین شکل بوده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.