AD

معرفی و بررسی بازی بازی سامانتا کجاست؟Where’s Samantha

0 243

اگر باد بیاید و علاقه عشق شما را از بین ببرد، از باد متنفر نمیشوید؟ این مشکل و نگرانی جورج بیچاره است، جورج یک تکه پارچه دوخته شده قرمز است، که به طور غیر منتظره‌ای از همسرش سامانتا دور شده است. در این بازی جورج نهایت تلاش خود را می‌کند که دوباره به عشق از دست رفته خود برسد. داستان اصلی بازی سامانتا کجاست؟این است.

گیم پلی بازی

بیشتر و مکانیزم بازی یادآور پلتفرم‌های کلاسیک دوبعدی مانند بازی سوپر ماریو است. شما در این بازی بیشتر در نقش جورج بازی خواهید کرد. با این حال مرحله‌های وجود دارد که شما در آن هدایت شخصیت‌های دیگر بازی را نیز در اختیار خواهید داشت. در برخی از مراحل شما تنها با کمک تمامی شخصیت‌های بازی میتوانید عبور کنید و مرحله را به نقطه پایانی برسانید. در مجموع این بازی دارای 45 سطح و مرحله است.

گیم پلی بازی

شخصیت‌های بازی

شخصیت‌های اصلی بازی سامانتا کجاست؟: جورج، سامانتا و فرانک هستند. جورج و سامانتا یک زوج بسیار عاشق هستند و مدتی است که دلیل اتفاقات ناگهانی از یکدیگر دور شده‌اند. همواره جورج و سامانتا در این بازی در تلاش‌اند که به یکدیگر برساند و دوباره زندگی شاد و جذاب را در کنار یکدیگر تجربه کنند. اما بهترین رفیق و همراه این زوج در بازی فرانک است که کمک می‌کند جورج و سامانتا باز در کنار هم باشند.

گرافیک بازی

سبک هنری و گرافیک قسمتی از بازی است که تمام توجهات را به خود جلب می‌کند. شما به وضوح میتوانید بافت‌های روی پارچه‌ها، اشیا و سطوح مختلف را مشاهده کنید. این بازی سطح بالایی از جزئیات را با توجه به طراحی دستی نشان می‌دهد. تمام چیزهایی که شما در بازی می‌بینید بسیار ساده و روان هستند. در این بازی از جوراب، پیچ، مداد، درب بطری و دکه استفاده شده است. زیرا برای شخصیت‌هایی که خود نمونه پارچه‌ای دارند بسیار منطقی تر است که با اشیا این چنینی در ارتباط باشند.

گرافیک بازی

امتیازات و سطح محبوبیت بازی

این بازی به دلیل دارا بودن صحنه‌های جذاب و منحصر به فرد برای بسیاری از گیمر‌ها تازگی دارد. به همین دلیل هر گیمری در مرحله اول دوست دارد این بازی را تجربه کند. اما نمیتوان از این موضوع که شما با ادامه و پیشرفت در بازی به چیز خاصی نمی‌رسید چشم پوشی کرد. این بازی اما محبوبیت زیادی در بین کودکان داشته و میتوان گفت هدف اصلی ساخت بازی سامانتا کجاست؟ نیز سرگرمی کودکان بوده است.

سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی

این بازی قابلیت اجرا بر روی گوشی‌های اندروید را دارد. شما می‌توانید این بازی را بر روی اکثر گوشی‌های اندرویدی اجرا کنید و  از بازی لذت ببرید. در ادامه این بازی به پلتفرم نینتندو نیز اضافه شد و هم اکنون این بازی در استور و فروشگاه نینتندو نیز در دسترس است. اما در کل به دلیل اینکه این بازی حجم بالا و گرافیک سنگینی را دارا نمی‌باشد بر روی گوشی‌های سطح متوسط نیز قابل اجرا است.

سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی

جمع بندی پایانی

بازی سامانتا کجاست؟ یکی از جذابترین و خاص ترین بازی‌هایی است که کودک شما میتواند تجربه کند و برای چند ساعت سرگرم شود. اگر شما هم به بازی‌های دو بعدی و نوستالژیک مانند سونیک و سوپر ماریو علاقه دارید این بازی نیز میتواند تجربه‌ای جدید را برای شما رقم بزند. در صورتی که شما نیز تجربه اجرای این بازی را داشته‌اید حتما نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.