AD

معرفی و بررسی بازی Angry Birds AR

0 184

معرفی و بررسی بازی Angry Birds AR

بازی Angry Birds AR ;یکی از اولین موفقیت‌‌های بزرگ دنیای بازی‌‌های ویدیویی موبایل بود. که توسط شرکت فنلاندی Rovio با همکاری کمپانی Resolution Games منتشر شده است، بازی Angry Birds AR  تغییری در بازی کلاسیک Angry Birds است که از فناوری AR استفاده می‌‌کند.

خوب این به چه معنا است؟ این بدان معنی است که می‌‌توانید با قرار دادن دوربین دستگاه اندرویدی خود بر روی هر سطح صاف، گیم پلی بازی را دقیقاً در مقابل خود تماشا کنید. کنترل‌ها در بازی Angry Birds AR; دقیقاً مشابه بازی اصلی هستند.

بازی Angry Birds AR

هدف شما در بازی Angry Birds AR; این است که تمام خوک‌‌هایی را که در پشت ساختارهای سه بعدی پنهان شده‌‌اند بیرون بیاورید. برای از بین بردن اینها و گرفتن خوک‌‌ها، پرندگان خود را پرتاب کنید و تا جایی که می‌‌توانید در کمترین پرتاب ممکن، بیشترین آسیب را وارد کنید.

در بازی Angry Birds AR;سطوح زیادی در انواع محیط‌های مختلف وجود دارد. البته، تنظیمات اصلی همیشه به شما بستگی دارد، زیرا پس‌زمینه‌ای که در آن تمام اقدامات انجام می‌شود، با توجه به جایی که دوربین دستگاهتان را به سمت آن بگیرید تعیین می‌شود.

همچنین، مثل همیشه، اگرچه ارتقاء سطح نسبتاً آسان است، اما گرفتن هر سه ستاره بسیار دشوارتر است. بازی Angry Birds AR; یک بازی شبیه سازی فوق العاده است که به طور یکپارچه از فناوری AR استفاده می‌کند. علاوه بر این، بازی دارای گرافیک بسیار جذاب و البته پرندگان محبوب این حماسه است.

معرفی بازی Angry Birds AR

بازی Angry Birds AR; در ابتدا در سال 2009 برای پلتفرم‌های موبایل منتشر شد، اما در نهایت در سال 2019 از لیست حذف شد. Rovio تصمیم گرفت بدون اخطار، بازی را از ویترین فروشگاه‌ها حذف کند. اکنون نسخه جدید این بازی با جلوه‌‌ای متفاوت در اختیار کاربران قرار گرفته است.

در نسخه AR Augmented Reality) )، واقعیت مجازی را تجربه خواهید کرد. در این نسخه جذاب، کاربر تنها به یک گوشی هوشمند و یک سطح صاف برای دیدن فضای بازی رو به روی خود از طریق دوربین موبایل نیاز دارید.

بازی Angry Birds AR

یک بازی سرگرم کننده ساخته شده با گرافیک سه بعدی خیره کننده، از سری بازی‌‌های ویدیویی معروف در مورد رویارویی بی پایان بین پرندگان بدخواه و خوک‌‌های سبز. کاربر باید با پرندگان متحد شود تا تخم‌های دزدیده شده را از خوک‌ها پس بگیرد. در هر یک از مراحل، بازیکن باید ساختارهای اصلی دشمن را از بین ببرد و می‌توان آنها را مستقیماً در خیابان‌های شهر یا در برخی از ساختمان‌ها قرار داد. برای دستیابی به یک موفقیت بزرگ، کاربر می‌‌تواند ساختمان‌‌های خوک‌‌ها را دور بزند، نقاط ضعف آنها را پیدا کند و آنها را شکست دهد.

گیم پلی بازی Angry Birds AR

در بازی Angry Birds AR به Red، Chuck، Bomb و Blues بپیوندید تا تخم‌‌های دزدیده شده را در Angry Birds AR: Isle of Pigs، نجات دهید. جزیره دورافتاده‌ای را کشف کنید که در آن خوک‌های سبز حریص در بیش از 70 سطح مملو از سرگرمی به تعطیلات می‌روند.

از طریق جنگل، صحرا و مخفیگاه یخبندان جزیره، به شهر مهمانی بروید و ساختارهای آنها را نابود کنید تا حداکثر ستاره‌‌ها را به دست آورید و تخم‌‌های دزدیده شده را بازیابی کنید. تیرکمان بچه گانه را در دستان خود بگیرید تا پرندگان خشمگین مورد علاقه خود را به سمت مهمانی شلیک کنید.

با AR، می‌‌توانید به طور فیزیکی در اطراف ساختارهایی که در مهمانی قرار گرفته‌‌اند قدم بزنید تا عناصر ضعیف را پیدا کنید، زوایای مختلف را برای بهترین شلیک با بیشترین دقت شناسایی کنید، و همچنین شگفتی‌‌های پنهان را کشف کنید تا با خوک‌‌های سبز بیشتری روبرو شوید، امتیاز بیشتری کسب کنید و قفل‌‌های بیشتری را برای محتوای بیشتر باز کنید. طبق یک گزارش، این بازی دارای 78 سطح است.

به لطف AR، گیمرها آزادی راه رفتن در اطراف سازه‌‌ها و روی اشیاء را دارند. در کنار این، بازی دارای عناصر شگفت انگیزی برای بازیکنان است. در حین بازی، گیمرها می‌توانند امتیازات اضافی را جمع‌آوری کنند و حتی محتوای جدید را در زمانی که کشف می‌شوند، کرک کنند.

به لطف نسخه AR بازی Angry Birds AR; گیمر می‌‌تواند فضای مجازی بازی را در واقعیت و جلوی چشمان خود ببیند که باعث می‌‌شود با کمی تحرک و احساس نزدیکی با محیط بازی خود را کاملا در فضای بازی احساس کند.

در هر سطح از جزیره خوک‌ها، هدف شما این است که خوک‌‌های پراکنده در هر سطح را با استفاده از تعداد کمی از سه پرنده خود از بین ببرید.

برای شروع، ابتدا باید یک سطح صاف پیدا کنید که بازی هر سطح را روی آن بسازد. رنگ قرمز به شما کمک می‌کند متری را انتخاب کنید که بسته به میزان مناسب بودن سطحی که می‌‌توانید از طریق دوربین تلفن یا تبلت خود ببینید، پر می‌‌شود.

هنگامی که مکان مناسب را پیدا کردید، فقط روی دایره ضربه بزنید تا سطح را قرار دهید و شروع به بازی کنید.

در حال حرکت یا به بیان ساده از جایی که جزیره را شکسته‌‌اید ناراضی هستید؟ جای نگرانی نیست می‌توانید با ضربه زدن روی نماد مکعب سه بعدی کوچک در گوشه سمت راست، مکان خود را دوباره تغییر دهید و به شما امکان می‌دهد بازی را در جای دیگری تنظیم کنید.

در ارتباط با پرت کردن پرندگان، ساده ترین مرحله از بازی است، به سادگی روی صفحه ضربه بزنید و به پایین بکشید تا تیرکمان را عقب بکشید.

خطی روی صفحه ظاهر می‌شود که نشان می‌دهد کجا هدف می‌گیرید، و هر چه بیشتر به عقب برگردید، سرعت پرنده شما هنگام پرتاب بیشتر می‌شود.

این قسمت ممکن است کمی برایتان دشوار باشد: شما آزاد هستید که در هر سطح قدم بزنید تا دقیقاً تصمیم بگیرید که از کدام زاویه شلیک کنید و حتی در صورت لزوم به سمت مخالف بروید. غریزه شما این است که فقط به هر سطح، از جلو حمله کنید.

تمام تلاش خود را برای مقاومت در برابر آن انجام دهید، زیرا با بررسی هر سطح از زوایای مختلف، برنامه‌های حمله بهتری خواهید داشت، شاید حتی خوک‌ها یا جعبه‌های TNT را پیدا کنید که نمی‌توانید از جلو ببینید.

حتی اگر می‌توانید جزیره را در هر جایی که بازی به شما می‌گوید فضای کافی وجود دارد قرار دهید، باید تا حد امکان به خودتان فضای بیشتری بدهید تا بتوانید 360 درجه در اطراف آن حرکت کنید. مرزبندی آن با دیوار یا موانع دیگر به طور پیش فرض درجه سختی بالاتری را برای شما ایجاد می‌‌کند.

چگونه امتیاز بیشتری کسب کنیم؟

امتیاز شما در هر سطح از این بازی شبیه سازی به چند چیز بستگی دارد. برای ایجاد تخریب بیشتر امتیاز بیشتری دریافت خواهید کرد، بنابراین حتی اگر مثلاً می‌توانید خوک تنها را در سطح اول بازی فقط با تک تیراندازی به سمت او بیرون بیاورید، از آنجایی که چیزی را خراب نکرده‌اید، امتیاز خیلی بالایی دریافت نخواهید کرد.

همچنین پس از حذف همه خوک‌ها، 10000 امتیاز به ازای هر پرنده‌ای که باقی مانده‌اند، حداکثر تا 20000 امتیاز دریافت خواهید کرد. همه اینها اطلاعات مهمی است، زیرا هر سطح، بسته به امتیاز شما می‌‌تواند تا سه سکه (یک سکه در هر ستاره) تولید کند، و سکه‌‌ها برای باز کردن قفل مناطق دیگر استفاده می‌‌شود.

اگر فقط یک پرنده بیشتر داشته باشید، می‌‌توانید یک سطح را تمام کنید؟ شما این امکان را دارید که با تماشای یک آگهی درون بازی یک پرنده دیگر را دریافت کنید، و اگر بعد از استفاده از همه پرندگان، خوکی باقی ماند، از شما خواسته می‌‌شود این کار را انجام دهید.

اما یک هشدار: شما فقط می‌‌توانید یک پرنده اضافی دریافت کنید، بنابراین اگر این کافی نیست، بهتر است بازی را دوباره از ابتدا شروع کنید.

همچنین، اگر موفق نشدید، حتماً به نکاتی که قبل از راه‌اندازی مجدد نمایش داده می‌شود توجه داشته باشید، زیرا ممکن است در دفعه بعد به شما ایده دهد که چگونه بهتر با آن مقابله کنید.

چگونه سکه‌‌های بیشتری بدست آوریم

همانطور که اشاره شد، می‌توانید در هر سطح سه سکه به دست آورید، و می‌توانید به عقب برگردید و یک سطح را هر چند بار که می‌خواهید دوباره پخش کنید. اگر حتی این برای شما کافی نیست، گزینه‌‌ای برای تماشای یک تبلیغ برای گرفتن یک سکه بیشتر در هر سطح وجود دارد.

هنگامی که امتیاز شما در پایان یک سطح بالا آمد، فقط روی نماد فیلم در سمت راست ضربه بزنید. با در نظر گرفتن این موضوع، در واقع حداکثر چهار سکه وجود دارد که می‌‌توانید در هر مرحله کسب کنید.

توجه داشته باشید که وقتی سکه‌‌ها را برای باز کردن قفل منطقه جدیدی از جزیره خرج می‌‌کنید، آنها از بین می‌‌روند. بنابراین، به عنوان مثال، هنگامی که 12 سکه دارید و منطقه دوم بازی را باز می‌‌کنید، باید 20 سکه دیگر را به دست آورید تا به منطقه سوم بروید.

آیا پرندگان دیگری به جز پرندگان قرمز رنگ وجود دارند؟

حتما وجود دارد. دومین پرنده خشمگینی که با آن روبرو می‌‌شوید چاک است که همان پرنده زرد رنگ است. او توانایی خاصی دارد که سرعت پروازش را افزایش می‌‌دهد. در حالی که چاک در حال حرکت به سمت یک هدف است، فقط روی صفحه ضربه بزنید تا سرعت او افزایش ‌‌یابد.

آیا پرنده مورد علاقه شما هنوز در بازی نیست؟ حدس می‌‌زنیم به این دلیل است که طراحی سطوح به صورت سه بعدی برای AR بسیار دشوارتر از چیدمان آنها به صورت دوبعدی است، بنابراین توسعه دهندگان با ساده نگه داشتن شخصیت‌‌های بازی به خوبی خدمات‌‌رسانی کردند.

کمپانی Rovio بعد از انتشار این نسخه منحصر به فرد به‌روزرسانی‌های زیادی را وعده می‌دهد، بنابراین به نظر می‌رسد شرط مطمئنی است که بیشتر پرندگان در نهایت به جزیره خوک‌ها راه پیدا کنند.

آیا کاری می‌‌توان در مورد تبلیغات درون بازی انجام داد؟

احتمالا نه. متوجه خواهید شد که حتی اگر از تماشای تبلیغات برای سکه‌های اضافی اجتناب کنید، باز هم پیش از شروع یک سطح، هر چند وقت یک‌بار برخی از آنها را تماشا خواهید کرد.

آزار دهنده است، اما با توجه به اینکه بازی Angry Birds AR ;رایگان است و حتی هیچ خرید درون برنامه‌‌ای (حداقل در زمان راه اندازی) ندارد، هزینه نسبتاً کمی برای پرداخت این کلیپ‌ها را برای بازی‌های دیگر بهای کوچکی برای پرتاب Birds خود در AR در نظر بگیرید.

گرافیک بازی Angry Birds AR

بازی Angry Birds AR

گرافیک تاثیرگزار و بسیار جذاب همچنین صداگزاری منحصر به فرد این بازی به گونه‌‌ای است که تامی پالم، مدیر عامل کمپانی Resolution Games گفت: بازی Angry Birds AR ;واقعاً زیبایی واقعیت مجازی را نشان می‌دهد و به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا پرندگان مورد علاقه‌شان را به محیط واقعی خودشان بیاورند.

بازیکنان خواه در یک روز بارانی در خانه باشند یا در پارک یا ایستگاه اتوبوس، می‌‌توانند هرجا که می‌‌روند پرندگان خشمگین را با خود ببرند و شخصیت‌‌های بازی را عضو جدا نشدنی زندگی خود بدانند.

امتیازات بازی از نظر کاربران

بازی Angry Birds AR ;یک بازی شبیه سازی بسیار جذاب است که در سال 2009 به درجه‌‌ای از محبوبیت دست پیدا کرد که دو فیلم و یک سریال تلویزیونی انیمیشنی را به اضافه 20 بازی موبایل دیگر تولید کرد. از زمانی که به پلتفرم‌‌های تلفن همراه راه پیدا کرد، حدود 4. 5 میلیارد بار دانلود شده است.

به لطف کمپانی Rovio با انتشار نسخه  AR اکنون جان تازه‌ای به آن داده شده است، بنابراین باید جالب باشد که ببینیم آیا به محبوبیت این بازی در نسل جدید افزوده خواهد شد؟

جمع بندی

بازی Angry Birds AR; که قبلاً در iOS منتشر شده بود. به طرفداران بازی شبیه سازی این امکان را می‌‌دهد که واقعیت‌‌های محیط فیزیکی خود و دنیای پرندگان خشمگین را با هم ترکیب کنند همچنین به بازیکنان اجازه می‌‌دهد سطوح Angry Birds را روی محیط اطراف خود قرار دهند.

این بازی در اندروید با 78 سطح گیم پلی عرضه می‌شود که به بازیکنان امکان می‌‌دهد شخصیت‌‌های فوق العاده واقعی و کل بازی را روی محیط واقعی ببینند. Rovio که بیشتر به خاطر محصولات Angry Birds شناخته می‌شود، گفت که عنصر واقعیت مجازی بازی به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا با مشاهده آن از طریق گوشی هوشمند یا آی‌پد، محیط سه‌بعدی آن را روی محیط اطراف خود مانند میز قرار دهند.

Rovio در بیانیه‌ای گفت: این بازی به بازیکنان این امکان را می‌دهد که قدرت تیرکمان Angry Birds را مانند قبل در دستان خود بگیرند و برج‌های کلاسیک ساخته شده از خوک را با استفاده از فناوری ARKit در محیط خود بازیکن قرار دهند.

آیا شما نیز بازی‌‌های دیگری را می‌‌شناسید که با استفاده از فناوری ARKit لحظات جذاب بسیاری را برای کاربران فراهم کند تا به طور واقعی خود را در محیط بازی حس کنند؟ نظرات خود را با ما در سایت ایموجو به اشتراک بگذارید تا ما نیز در مقاله‌‌های بعدی به معرفی آنها بپردازیم.

 

لینک های دانلود بازی Angry Birds AR

نسخه اندروید

نسخه ios

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.