AD

بررسی بازی اکشن War Robots؛ جنگ ربات ها از برترین‌ بازی‌های موبایلی

0 430

در این مقاله سعی داریم تا شما عزیزان را با یکی از برترین‌ بازی‌های ‌موبایلی در سبک اکشن و تیر‌اندازی آشنا کنیم؛ اگر به این سبک از بازی‌ها علاقه دارید، این بازی یک پیشنهاد عالی برای شما خواهد بود. این بازی War Robots” معروف، همان بازی جنگ ربات ها است. این بازی از پرچم‌داران کمپانی pixonic است؛ که در سال 2014 منتشر شده و تا به امروز جزء پرطرفدار‌ترین بازی‌ها بوده است. بازی جنگ ربات ها، در کنار بازی‌هایی مانند کالاف دیوتی، فورتنایت و پابجی در دسته‌ی بازی‌های اکشن و پرهیجان قرار دارد و یکی از بازی‌های تاکتیکی و در سبک شوتر محسوب می‌شود.

war Robots action game_ایموجو

بررسی بازی war Robots

روایت داستان بازی War Robots

روایت داستان بازی War Robots؛ به این صورت است که کاتاکلسیم، بیشتر قسمت‌های زمین را در قرن 21، غیر قابل سکونت کرده است؛ که در این بین پنج شرکت بزرگ تصمیم دارند که برای نجات بشریت، دست به انجام عملیات هایی شوند. در نهایت، بازماندگان باید این سیاره را ترک کنند و به به سیاره مریخ بروند؛ هر کدام از گروه‌های اعزامی به مریخ، روش‌ها و عملیات مختلفی را برای رویارویی با چالش‌های آن منطقه دارند.

در داستان بازی جنگ ربات ها این‌گونه می‌گذرد که سال‌ها و چندین دهه از ترک زمین گذشته است و اکنون سال 2142، است؛ و هم‌چنان مریخ منطقه‌ی قابل سکونت، صلح و آرامش است. اما خانه‌ی قدیمی انسان‌ها، به میدان نبردی برای جنگجویان و مزدوران تبدیل شده است و از ربات‌ها برای مبارزه و دستیابی به اهداف خود استفاده می‌کنند.

story war Robot game_ایموجو

روایت داستان بازی جنگ ربات ها

بررسی گیم پلی بازی جنگ ربات ها

در بازی جنگ ربات‌ ها، که به صورت تیم های 6 نفره در مقابل همدیگر و به‌صورت بازیکن در مقابل بازیکن، انجام می شود؛ در این بازی تعداد زیادی ربات‌ها وجود دارند که با قدرتی حیرت‌انگیز و بسیار عظیم‌الجثه، با هم در نبرد هستند؛ این ربات‌ها از سلاح‌ها و تاکتیک‌‌های بسیار ماهرانه و جنگی دارند که در میان بازی‌‌های موبایلی، آن را به بهترین محبوب‌ترین گیم پلی‌ها تبدیل کرده است.

شخص گیمر در این بازی می‌بایست هر ثانیه منتظر نبرد‌ها و حمله‌های غافلگیرانه و هجومی باشد؛ در این بازی اکشن مانور های تاکتیکی بسیار پرهیجانی وجود دارد و رغیب شما هرگز به شما رحم نخواهد کرد و باید تا پای جان در میدان نبرد بجنگید و از مهارت و تاکتیک‌های خود استفاده کنید.

شخص گیمر، باید توانایی و مهارت استفاده‌ی هم‌زمان از انواع سلاح‌ها و تاکتیک‌ها را در بازی جنگ ربات ها داشته باشد. سرعت و استقامت ربات جنگی شما در این بازی، می‌تواند توسط شما ارتقاء یابد و همچنین می‌توانید از نقشه‌ها و تاکتیک‌های مختلف برای پیروزی در میدان نبرد استفاده کنید.

مشخصات بازی موبایلی جنگ ربات ها

 • استفاده از تاکتیک‌های بسیار پیچیده و معمایی
 • اجرا در حالت 6v6 و pv6
 • دارای تجهیزاتی هم‌چون موشک‌های بالستیک و تفنگ‌های انرژی‌ و پلاسما است.
 • دارای 12 نقشه برای نبرد است
 • استفاده از قابلیت‌های ترکیبی برای ساخت ماشین جنگی مد نظر بازیکن
 • توانایی تشکیل گروه
 • امکان نبرد‌های پر‌هیجان و تن‌به‌تن

دنیای ربات‌ها در بازی War Robots

بازی موبایلی جنگ ربات‌ ها، در مجموع دارای 71 نوع ربات است. از ربات‌ها بسیار عظیم الجثه تا ربات های قدرتمند و یا ربات های چابک گرفته تا ربات‌های بسیار سریع و چابک در بازی War Robots وجود دارد که بازیکن بنابر موقعیت و علاقه خود می تواند از آن‌ها استفاده کند.

kinds of robots in the game of war robots_ایموجو

نمایش ربات‌های پرقدرت در بازی War Robots

معرفی تعدادی از ربات‌های موجود در بازی جنگ ربات‌ها

 • ربات Gepard : دومین ربات از نظر سرعت، در بازی جنگ ربات هاست که با سرعت 58 کیلومتر بر ساعت، حرکت می کند.
 • ربات jesse : یک ربات بسیار پرقدرت و خشن است که دارای سرعت زیادی نیز می‌باشد.
 • ربات pursuer : این ربات نیز به نسبت ربات سریعی محسوب می‌شود؛ اما نسبت به دو ربات قبلی دوام بالاتری دارد و همچنین دارای قدرت فایر پاور است.
 • ربات phantom : این ربات یک قابلیت بخصوص به نام بلینک” دارد که می‌تواند سرعت را در مواقع نیاز تا 50 درصد افزایش دهد. ضربات این ربات از امتیاز بالایی برخوردار است.
 • ربات Rhino : ربات‌هایی که در بالا ذکر کردیم در دسته‌ی سبک وزن‌ها بودند، آن‌ها مزایای خودشان را دارن، اما ربات Rhino، در دسته‌ی ربات‌های سنگین در بازی جنگ ربات ها محسوب می‌شود. این ربات دارای قابلیت فایر پاور بوده و همچنین دارای دوام بالایی است؛ این ربات یکی از قدرتمندترین ربات‌های این بازی محسوب می‌شود.
 • ربات Leech : این ربات می‌تواند نحوه مدیریت وضعیت سلامتی ربات‌ها را تغییر دهد و کنترل کند. با فعال کردن قابلیت Repulse در این ربات، لیچ 90 درصد از ضربات و آسیب‌ها را کاهش داده و این آسیب‌ها را به حرف منتقل می‌کند.
 • ربات Ao jun: در بازی جنگ ربات ها به‌طور کلی سه مدل استراتژی وجود دارد: مدافع- تانک- کمین‌گر. شخص مدافع می‌بایست از دور بجنگد و تانک‌ها باید به جلوترین نقطه جنگ یا خط مقدم نبرد بروند و کین‌گر نیز باید سرعت را توسعه و بهبود ببخشد تا دشمنان به عقب بروند. ربات Ao jun” یک ربات کمین‌گر است و قابلیت ربات‌های سنگین را دارد با اینکه یک رباط در وزن متوسط محسوب می‌شود. سرعت یک ربات را به مقدار 33 کیلومتر بر ساعت، افزایش می‌دهد.
 • ربات Ares : آرس خدای جنگ و خرابی‌ها نیز در بازی جنگ ربات‌هاست که در میدان نبرد خرابی‌های زیادی را به بار می‌آورد. آرس قابلیت و توانایی جذب کردن حملات را با سپر انرژی” خود دارد.
 • و ….

در بازی جنگ ربات‌ها همان‌گونه که اشاره شد، تعداد زیادی ربات وجود دارد؛ که ما در اینجا به بررسی و معرفی ویژگی‌های برخی از این ربات‌ها پرداختیم. برخی ربات های دیگر وجود دارند که قابلیت ضد ضربه دارند، برخی ها قابلیت تحمل و دوام بالا و برخی سرعت و برخی دیگر نیز توانایی مهار دشمن و … دارند.

سخن نهایی

بازی جنگ ربات‌ها جزء برترین بازی‌های موبایلی است که سبک سوم شخص شوتر اجرا می شود. این بازی دارای محبوبیت ویژه‌ای در بین هواداران بازی‌های اکشن است و هر روزه نیز به تعداد طرفداران این بازی اضافه می‌شود. بازی War Robots، آن چنان پر هیجان و لذت‌بخش است که می‌تواند مخاطب و گیمر را برای طولانی‌مدت سرگرم کند. امیدوار هستیم که در این مقاله تا حد زیادی شما دوستان عزیز را با این بازی پرهیجان و لذت‌بخش آشنا کرده باشیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.