AD

معرفی برترین و بهترین بازی های اندروید در سال 2020

0 382

سبک نبرد رویال در سال های اخیر بسیار مطرح شده است، ما در این مقاله از مجموعه مقالات سایت رسانه بازی موبایل ایموجو می خواهیم در مورد بهترین بازی های اندروید این سبک صحبت کنیم که بی شک بازی پابجی موبایل و fortnite دو نمونه مطرح این سبک می باشند که آن را در سراسر جهان تقویت کرده اند.

بازی های محبوب نبرد رویال: پابجی موبایل، فری فایر و کال آف و…

در این پست می خواهیم بهترین بازی های اندروید را به شما معرفی کنیم، اکثر این بازی ها روی پلت فرم آی او اس نیز قابل اجرا می باشند. نبرد رویال یا همان Battle Royale یکی از ژانر های محبوب میان طرفداران بازی ها می باشد. این ژانر میلیون ها از مردم را جذب خود کرده است. اگرچه این ژانر خیلی وقت است که وجود دارد اما بعد از منتشر شدن Fortnite و پابجی موبایل بسیار محبوب شد.

در حال حاضر بیش از هزاران بازی سبک نبرد رویال روی پلت فرم های اندروید و Android وجود دارد، اما همه ی آن ها پرطرفدار نیستند. اما نگران نباشید در این پست ما برترین بازی های سال ۲۰۲۰ سبک نبرد رویال را به شما معرفی خواهیم کرد. ۱۰ مورد از بهترین بازی های Android و iOS در زیر آمده است.

همچنین بخوانید: اعلام تاریخ انتشار بازی فار کرای ۶ (Far cry 6)

۱۰ مورد از بهترین بازی های اندروید:

۱. Fortnite

2. Call of Duty:Mobile

۳. پابجی موبایل (PUBG Mobile)

4. Knives out

۵. گارنا فری فایر (Garena free fire)

۶. Rules of survival

۷. Creative Survival

۸. Battlelands Royale

۹. Last Day on Earth

۱۰. Grand Battle Royale:Pixel FPS

بهترین بازی های اندروید : Fortnite

قطعا زمانی که بخواهیم از برترین بازی های سال ۲۰۲۰ صحبت کنیم نمی توانیم Fortnite را کنار بگذاریم. فورتنایت یکی از بهترین بازی های سبک نبرد رویال می باشد و این بازی یکی از دو بازی ای هست (پابجی موبایل بازی دیگر است) که ژانر نبرد رویال را بسیار قوی تر کرده است.

در این بازی شما در یک جزیره با ۹۹ بازیکن دیگر انداخته می شوید و راز موفقیت این می باشد که شما نفر آخری باشید که در این جزیره زنده می ماند. شما با سلاح های قدرتمند و جذابی بازی خواهید کرد، البته منابعی نیز برای زنده ماندن شما قرار داده شده است.

بهترین بازی های اندروید : 1. Fortnite

بهترین بازی های اندروید : نسخه موبایل ندای وظیفه (Call of Duty: Mobile)

این بازی یکی از بهنرین بازی های Android می باشد و اگر شما طرفدار بازی های سبک نبرد رویال باشید امکان ندارد که نام آن را نشنیده باشید. این بازی قبلا روی کامپیوتر های شخصی وجود داشت و در آن جا ام یکی از پر طرفدارترین بازی های نبرد رویال بود اما چند سالی است که این بازی تبدیل به یکی از بهترین بازی های اندروید و iOS شده است.

در این بازی علاوه بر حالت های بازی regular، ranked و zombie حالت Battle Royale نیز وجود دارد که شما می توانید از این حالت لذت ببرید.

بهترین بازی های اندروید : ۲. نسخه موبایل ندای وظیفه (Call of Duty: Mobile)

بهترین بازی های Android : پابجی موبایل (PUBG Mobile)

پابجی موبایل یکی دیگر از برترین بازی های سال ۲۰۲۰ است که در ژانر نبرد رویال قدرت نمایی می کند. به نظر خود من این بازی است که ژانر نبرد رویال را تا این حد تقویت کرده است. این بازی توانسته است میلیون ها طرفدار را در سراسر جهان جذب خودش کند و همین باعث شده است که یکی از پر دانلود ترین بازی های اندروید و iOS بشود.

در این بازی شما به یک جزیره فرستاده می شوید، البته شما در آن جا تنها نیستید و ۹۹ نفر دیگر وجود دارند که علیه یکدیگر برای زنده ماندن می جنگند. تعداد زیادی از سلاح ها، ماشین ها و منابع در این بازی وجود دارند که شما می توانید از آن ها برای زنده ماندن استفاده کنید. علاوه بر این شما می توانید در نبرد های تیمی بازی کنید تا لذت بیشتری از پابجی موبایل ببرید.

گرافیک بازی پابجی موبایل نسبت به بقیه بازی ها واقعی تر به نظر می رسد علاوه بر گرافیک قوی این بازی جلوه های صوتی نیز از جذابیت فوق العاده ای بر خوردار می باشند.

بهترین بازی های اندروید : ۳.پابجی موبایل (PUBG Mobile)

بهترین بازی های اندروید :Knives Out

Knives Out یکی دیگر از بهترین بازی های Android در ژانر نبرد رویال می باشد که با یک گرافیک عالی و گیم پلی فوق العاده خود نمایی می کند. شما در این بازی در گروه های پنج نفره به یک جزیره فرستاده می شوید که در آن باید با گروه های دیگر بجنگید. هدف اصلی در بازی زنده ماندن و ایستادن روی پاهای خودتان می باشد، در این حین دشمن ها را نیز باید حذف کنید.

شما می توانید این بازی را به صورت رایگان از اپ استور یا گوگل پلی دانلود کنید. علاوه بر حالتی که گفتم شما می توانید در حالت نبرد اسنایپر در نبرد های ۵۰ نفر به ۵۰ نفر بازی کنید که این حالت شما را برای مدت زمان طولانی مشغول خواهد کرد.

بهترین بازی های اندروید : گارنا فری فایر (Garena Free Fire)

Garena Free Fire یکی دیگر از برترین بازی های سال ۲۰۲۰ می باشد که در این اواخر حدود ۱۰۰ میلیون دانلود از پلی استور داشته است. در این بازی ۵ بازیکن در ۱۰ دقیقه با هم رقابت می کنند و نفر آخری که زنده بماند برنده بازی می شود.

یکی از دلیل های اصلی موفقیت گارنا فری فایر این است که مسابقات کوتاه می باشند و دلیل های دیگری همچون  آسان بودن کنترل های مربوط به شخصیت و شلوغ نبودن بیش از حد بازی باعث شده است بازی طرفدار های زیادی جذب کند. بر خلاف این که دکمه های مربوط به کنترل در پابجی موبایل بسیار کوچک هستند در این جا اندازه آن ها بزرگتر است و بازیکن می تواند به راحتی شخصیت خود را کنترل کند. شما می توانید این بازی را هم برای پلت فرم اندروید و هم iOS به صورت رایگان دانلود کنید.

بهترین بازی های اندروید : ۵. گارنا فری فایر (Garena Free Fire)

بهترین بازی های اندروید : قوانین زنده ماندن (Rules of Survival)

این بازی یکی دیگر از بهترین بازی های Android می باشد، NatEase می خواهد که خودی نشان دهد و در بین کسانی که بازی های ۱۲۰ نفره طراحی کرده اند پیشرو می باشد، همان طور که می دانید حالت اصلی پابجی فقط ۱۰۰ بازیکن دارد و این بازی بیشتر از آن بازیکن دارد. علاوه بر این کمپانی این بازی با به روز رسانی های متعدد حالت های جدید این بازی را از حالت سنتی در آورده است.

بهترین بازی های reative Destruction:Android

این بازی هفتمین مورد از برترین بازی های سال ۲۰۲۰ می باشد. این بازی ترکیبی از ماسه بازی و سبک نبرد رویال می باشد که سبک هنری کارتونی نیز در آن جای داده شده است. بازیکن ها در یک میدان نبرد در مقیاس بزرگ با ۱۶ میلیون متر مربع با ۱۳ مکان مورد علاقه شروع به بازی می کنند. در این مکان ها می شود با استفاده از یک سیستم نو آورانه وسایلی را ساخت یا از بین برد.

بهترین بازی های اندروید : Battlelands Royale

Battlelands Royale یکی از بهترین بازی های Android می باشد. مانند بازی های دیگر این پست همان طور که از نام این بازی مشخص است، این عنوان مربوط به موضوع بقا می باشد. اما در این بازی شما فقط با سه بازیکن در نبرد های ۳ تا ۵ دقیقه ای بازی خواهید کرد.

شما این بازی را هم می توانید به صورت تک نفره بازی کنید و هم این که در یک تیم بازی کنید. همچنین از محتوای منحصر به فرد Battle Pass که دارای جوایز عالی است نیز بهره می برد. این بازی به صورت رایگان است، اما خوب از طریق فروشگاه درون بازی در آمد کسب می کند.

بهترین بازی های اندروید : Last Day on Earth

این بازی یکی دیگر از برترین بازی های سال ۲۰۲۰ در سبک بقا می باشد که داستان بازی در سال ۲۰۲۷ اتفاق می افتد. داستان از این قرار است که در آن سال جهان تحت تاثیر شیوع یک عفونت ناشناخته قرار می گیرد که تقریبا کل نژاد بشر را نابود خواهد کرد.

مشکل به همین جا ختم نخواهد شد. همه آن مردگان شروع به تبدیل به زامبی ها می کنند و معدود باز ماندگان در تلاشند تا در خرابه ها زنده بمانند. شما باید در این بازی سعی کنید تا جایی که می توانید آن ها را شکست دهید باید تله هایی مستحکم بسازید تا به شما حمله نشود و بتوانید منابع نادر را غارت کنید.

بهترین بازی های اندروید : ۹. Last Day on Earth

بهترین بازی هایGrand Battle Royale: Pixel FPS :Android

این بازی یکی دیگر از بهترین بازی های اندروید می باشد که ترکیبی از پابجی موبایل و minecraft است. ترکیب این دو بازی تبدیل به یک بازی نبرد رویال محبوب شده است. همان طور که عنوان به شما نشان می دهد این بازی امکان بازی با شخصیت های پیکسلی که از بلوک ساخته شده است را برای بازیکن ها فراهم کرده است. این بازی برای کسانی که به جلوه های Minecraft علاقه دارند مناسب می باشد.

در این مقاله از سایت ایموجو شما را با بهترین بازی های اندرویدی در سال 2020 آشنا ساختیم. امیدواریم که این مقاله نیز مورد توجه شما قرار گرفته باشد. برای دسترسی به تازه ترین اخبار گیم شما می توانید به دسته اخبار بازی در سایت ایموجو مراجعه نمایید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.