AD

نحوه خرید شماره مجازی

شماره مجازی چیست؟

شماره مجازی نوعی شماره است که به وسیله‌ی آن می‌توانید در بستر اینترنت با سایر افراد ارتباط برقرار کنید. این شماره درست مانند نام خود به صورت فیزیکی نیست و تنها یک شماره مجازی است که قابلیت استفاده در بستر اینترنت با سرعت مناسب را دارد. هر خدمتی که با استفاده از شماره فیزیکی شخصی می‌توانید دریافت کنید، با شماره مجازی نیز قابل دسترسی است.شماره مجازی بر پایه‌ی خط تلفن نیست. محدودیت‌های سیاسی و مکانی در آن کاملا برداشته شده و می‌توانید با کمک آن یک خط بین‌المللی داشته باشید که پیش شماره‌ی آن متعلق به هر کشوری باشد. نیازی به حضور شما در کشور انتخابی نخواهد بود و مرزها در این پدیده از بین رفته‌اند. در این ویدئو در مورد نحوه ثبت شماره مجازی توضیح داده شده است. همچنین شما میتوانید برای خرید شماره مجازی به سایت ایران موجو مرکز خرید جم و انواع پول بازی ها مراجعه نمایید.

گسترش اینترنت و پیشرفت تکنولوژی تغییرات شگرفی را در زندگی ما پدید آورده‌اند. روند رو به رشد این تغییرات، به گونه‌ای است که زندگی کاملا متحول شده و کارهایی که تا پیش از این ناممکن به نظر می‌رسیدند، به امری بدیهی تبدیل شده است. شماره مجازی یکی از این تغییرات است.

تا پیش از گسترش اینترنت و استفاده از آن، گوشی‌های موبایل تنها وسیله‌ای برای برقراری ارتباط بر پایه خط تلفن بودند. سیم‌کارت‌ها برای استفاده در تلفن‌های همراه طراحی و ساخته شدند؛ تا بتوان با افراد در هر کجا ارتباط گرفت و تماس برقرار کرد. سیستم پیام کوتاه نیز با این خطوط امکان‌پذیر بود. هر فرد با داشتن یک خط مشخص با شماره‌ای که به آن تعلق می‌گیرد می‌تواند توسط آن شماره با سایر افراد ارتباط برقرار کند.

با ظهور شبکه‌های اجتماعی مختلف و همچنین تبدیل شدن اینترنت به عنوان بستری برای افزایش و آسان کردن ارتباطات افراد در سرتاسر کره‌ی زمین، نیاز به امنیت و ارتباط نیز افزایش پیدا کرد. اینترنت فضایی را فراهم کرد تا افراد مختلف بتوانند به سادگی و در کوتاه‌ترین زمان با یکدیگر ارتباط برقرار کرده و کسب و کار خود را گسترش دهند. هر چه میزان ارتباطات بیشتر شد، نیاز به امنیت نیز بالاتر رفت. افراد مختلف و صاحبان کسب و کار باید شماره تلفن شخصی خود را به اشتراک می‌گذاشتند، تا بتوانند ارتباط راحت‌تری با مردم داشته باشند. این شماره موجبات دستیابی به سایر اطلاعات شخصی افراد را فراهم می‌کند. به همین سبب برخی از شرکت‌ها، اقدام به تولید شماره مجازی کردند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.