AD

تولید محتوا در بازی Honor of Kings و دریافت جایزه

تولید محتوا در بازی Honor of Kings و دریافت جایزه
0 368

Creator Program بازی Honor of Kings و دریافت جایزه از فرصت هایی است که شرکت سازنده این بازی در اختیار بازیکنان قرار داده است تا فرصت ها و جوایز انحصاری را بدست آورند.

بررسی اجمالی و الزامات تولید محتوا در Honor of Kings

 

Creator Program ورود به انجمن تولید محتوای بازی موبایلی Honor of Kings را امکان پذیر می‌سازد و شرکت کنندگان را قادر می‌سازد تا از به روز رسانی‌های بازی و ویژگی‌های جدید مطلع شوند. علاوه بر علاقمند بودن به بازی Honor of Kings، معیارهای واجد شرایط بودن برای ثبت نام در Creator Program به شرح زیر است.

  • سن 18 سال یا بیشتر باشد.
  • برای سازندگان محتوا، حداقل 60 درصد از محتوای اختصاص داده شده به بازی را حفظ کنید.
  • مهارت‌های تولید محتوای با کیفیت بالا را در رسانه‌های مختلف از جمله ویدئو، صدا و تصویر نشان دهید.

شرکت در این برنامه فرصت‌هایی را برای گسترش چشمگیر مخاطبان شما باز می‌کند. به‌عنوان یک سازنده محتوای رسمی برای Honor of Kings، می‌توانید فرصت‌ها و جوایز انحصاری، چه در بازی یا سایر موارد، به دست آورید که به شما این فرصت را می‌دهد تا خود را نه تنها در میان طرفداران HoK بلکه در جامعه بازی‌ها نیز بشناسانید.

علاوه بر این، ممکن است این امتیاز را داشته باشید که محتوای بازی جدید را جلوتر از مخاطبان عمومی ببینید و آزمایش کنید، که به شما امکان می‌دهد قبل از انتشار عمومی، محتوای لازم را ایجاد کنید و مخاطبان بیشتری را جذب کنید.

نحوه درخواست برای Honor of Kings Creator Program

برای درخواست، به سادگی فرم ارائه شده در این بازی را پر می کنی و از شما خواسته می‌شود جزئیات اولیه مانند UID بازی Honor of Kings و اطلاعات رسانه‌های اجتماعی خود را ارائه دهید. فرم را ارسال کنید و برای دریافت دستورالعمل‌های بیشتر منتظر تایید از طریق ایمیل باشید. این برنامه عمدتاً مخاطبان برزیلی را هدف قرار داده است زیرا بازی در حال حاضر در این کشور در دسترس است، اما می‌توانید HoK را از هر نقطه‌ای از جهان دانلود کنید.

در مورد انتشار جهانی بازی، این بازی قرار بود در 20 مارس 2023 منتشر شود، به دلیل تاخیر در توسعه، اکنون به نظر می‌رسد که عرضه جهانی HoK در تاریخ 20 ژوئن 2024 با عرضه زودهنگام برای ترکیه و عربستان سعودی با تاریخ انتشار برای 21 فوریه 2024 برنامه ریزی شده‌اند.

علاوه بر این، می‌توانید سرور تست جهانی HOK را نیز امتحان کنید. اگر قصد دارید یک creator باشید، حتماً راهنمای مبتدیان، راهنمای مسیریابی و راهنمای نقشه این بازی را بخوانید و البته کدهای بازخرید HOK را برای موارد رایگان درون بازی بررسی کنید تا با اصول اولیه آماده شوید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.