AD

معرفی 5 نکته برای هدشات کردن در بازی فری فایر

0 3,210

در این مقاله از مجله بازی موبایل ایموجو ، می خواهیم روش هایی برای بهتر شدن تیراندازی شما با سلاح های تک تیرانداز را در بازی فری فایر معرفی کنیم تا بتوانید هدشات های بهتری را انجام دهید. شما با هدشات در بازی فری فایر خیلی سریع می توانید امتیاز خود را افزایش دهید. با استفاده از این ترفندها دشمنان خود را از پای درآورید. با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید.

5 نکته برای هدشات در بازی فری فایر

در پست قبل معرفی ترفند های برتر Ranked در فری فایر را انجام دادیم، اکنون نیز زمان معرفی ترفند های هدشات در بازی فری فایر است. بازی فری فایر در جذب مخاطب در هند و سایر کشور ها از پابجی موبایل پیشی گرفته و به بهترین بازی در هند تبدیل شده است. تعداد بیشتری از بازیکن ها پس از ممنوعیت پابجی موبایل در هند به بازی فری فایر رو آورده اند. همان طور که گفتم در این مقاله، ما برخی از مفید ترین نکات را برای انجام یکی از بهترین روش ها برای کشتن، گرفتن هدشات در بازی فری فایر می باشد را ذکر کرده ایم.

عکس 1

بیشتر اسلحه ها در بازی در فری فایر به هنگام تیر اندازی با Sniper Rifle ، می توانند یک بازیکن را با HP کامل به قتل برسانند. کشتن فوری دشمن ها با شلیک به سر، یکی از بهترین احساسات در بازی فری فایر می باشد.

استفاده از تنظیمات سفارشی برای گرفتن Headshot  در بازی فری فایر

اگر چه تنظیمات پیش فرض در برخی موارد قابل استفاده  هستند اما توصیه می شود برای این که شلیک های دقیق تری برای گرفتن Headshot در بازی Free Fire داشته باشید باید تنظیمات خود را تغییر دهید. دلیل این کار هم این است که تنظیمات عادی به طور معمول زمان واکنش شما را کم می می کنند. به همین خاطر که این موضوع باعث کاهش سرعت هدف گیری می شود، بهتر است از تنظیمات سفارشی برای هدشات کردن استفاده کنید.

با سلاحی که استفاده می کنید آشنا باشید

یکی از دلایل که به شما کمک می کند تا به خوبی هدشات در بازی Free Fire را انجام دهید، این است که سلاح خود را بیشتر بشناسید. هنگام برداشتن اسلحه، سعی کنید به سلاحی که استفاده  از آن آسان است یا چیزی که می دانید چگونه استفاده کنید، پایبند باشید. به عنوان مثال، آزمایش سلاح AK برای اولین برای در یک مسابقه Ranked ایده خوبی نیست.

با سلاحی که استفاده می کنید آشنا باشید

برای گرفتن هدشات  در بازی فری فایر محدوده دید خود را بیشتر کنید

اسکوپ در بازی فری فایر یکی ملاک های بسیار مهم است زیرا که در این بازی مبارزات و جنگ ها در فاصله های متوسط و طولانی اتفاق می افتد. قبل از هر کاری سعی کنید ابتدا سعی کنید از یک اسکوپ برای خود استفاده کنید. به طور معمول یک AR برای حداکثر استفاده به اسکوپ 4x نیاز دارد در حالی که سلاح هایی مانند SMG ها فقط به دامنه ی 2x نیاز دارند.

برای گرفتن هدشات در بازی فری فایر باید صبر داشته باشید

 اگر شما موفق شوید حریفتان را از حالت گارد خارج کنید، می توانید با اطمینان بیشتری شلیک کنید. برای رسیدن به این هدف، شما باید صبور باشید و قبل از این که به جلو بروید محدوده ی خود را جستجو کنید. ممکن است با صبر کردن بتوانید فرصت های فوق العاده تری را به دست بیاورید.

برای گرفتن هدشات در بازی فری فایر باید صبر داشته باشید

“Dragshot” را تمرین کنید

برای گرفتن هدشات در بازی Free Fire باید عمل کشیدن سریع دکمه Fire به سمت بالا برای هدشات را خوب بلد باشید، این عمل Dragshot نامیده می شود. انجام این کار با استفاده از سلاح های سریع با ضربه زدن متوسط آسان تر است.

شما برای ما از هدشات در بازی فری فایر بنویسید

هدشات در بازی فری فایر را در این مطلب از سایت ایموجو مورد بررسی قرار دادیم. شما می توانید هر گونه سوال خود را در مورد بازی های موبایلی با کارشناسان ایموجو به اشتراک بگذارید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. همچنین می توانید از طریق قسمت نظرات نظرهای خود را با ما به اشتراک بگذارید. نظرات شما میتوانید به مخاطبین سایت ایموجو کمک کند تا بهترین بازخورد را از این بازی به دست بیاورند. برای آموزش های بیشتر بازی فری فایر با ما در بخش آموزش بازی سایت ایموجو همراه باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.