AD

همه چیز درباره جوایز هالووین و Diwali فری فایر

1 680

درباره جوایز هالووین و Diwali فری فایر چه می دانید؟ فری فایر هر چند وقت یک بار رویدادهایی را برگزار می کند و این بار اکتبر خود را با رویدادهای هالووین و Diwali به پایان می رساند. این کار فری فایر باعث ترغیب متقاضیان این بازی برای پرداختن به آن است. در این مقاله از رسانه بازی موبایل ایموجو می خواهیم در مورد جوایز هالووین صحبت کنیم، البته باید بدانید که شما نمی توانید همه جوایز را به دست بیاورید.

جوایز هالووین و Diwali فری فایر

در پست قبلی ۵ نکته برای هدشات کردن در فری فایر به شما آموزش دادیم، امروز نیز می خواهیم در مورد جوایز هالووین و Diwali فری فایر صحبت کنیم. فری فایر اکتبر خود را با دو رویداد همزمان هالووین و Diwali به پایان می رساند.

جوایز هالووین و دیوالی فری فایر: اسکین های لجندری اسلحه به صورت رایگان

اولین مورد از جوایز Diwali و هالووین Free Fire اسکین های لجندری سلاح ها می باشد. گارنا قصد دارد چهار اسکین رایگان لجندری را در اختیار شما قرار دهد که این پوسته ها به ترتیب Water Elemental SCAR، Flaming Red AK، Scorching Sands M4A1 و Lightning Strike MP40 می باشند.

Water Elemental SCAR: قدرت ضربه و دقت سلاح را بیشتر می کند، اما در مقابل کمی از محدوده ای که سلاح می تواند به آن شلیک کند، کم می کند.

Flaming Red AK: قدرت ضربه و محدوده ضربه سلاح شما را بیشتر می کند، اما ظرفیت خشاب شما را کمتر خواهد کرد.

Lightning Strike MP40: این پوسته نیز همانند دو اسکین قبلی قدرت ضربه را زیاد می کنند، علاوه بر این میزان ظرفیت خشاب را نیز افزایش می دهد. اما مشکلی که این اسکین دارد این است که قدرت بارگیری را کمتر می کند.

Scorching Sands M4A1: این پوسته کمی متفاوت می باشد، میزان سرعت تیراندازی با استفاده از این پوسته بیشتر می شود، کمی هم قدرت ضربه را افزایش می دهد اما مانند پوسته Flaming Red AK از ظرفیت خشاب کم می کند.

همان طور که می بینید، همه ی پوسته های بالا برای سلاح های برتر بازی می باشند و خود آن ها نیز بسیار محبوب می باشند. بنابراین شما نباید به هیچ وجه رویداد هالووین و Diwali فری فایر را از دست بدهید. البته ناگفته نماند که شما فقط می توانید یکی از این جوایز هالووین فری فایر را انتخاب کنید، بنابراین هوشمندانه انتخابش کنید.

جوایز هالووین و Diwali فری فایر
جوایز هالووین و Diwali فری فایر

جوایز هالووین و دیوالی فری فایر: ایموت های رایگان

دومین مورد از جوایز Diwali و هالووین فری فایر، ایموت های رایگان می باشد. در این رویداد ها ۳ ایموت به صورت رایگان داده می شود: Moon Flip، Shake with Me و Party Dance.

به طور کلی Moon Flip بهترین ایموت در بین آن ها می باشد، زیرا دو ایموت دیگر قبل از این به صورت رایگان در اختیار بازیکن ها قرار گرفته است.

جوایز هالووین و Diwali فری فایر: بسته های رایگان

سومین مورد از جوایز هالووین فری فایر، بسته های رایگان می باشند. شما می توانید این بسته ها را از طریق ایر دراپ ها یا کشتن حریف ها به دست بیاورید، البته این نوع از بسته ها بسیار کمیاب می باشند. در کل این مجموعه پنج قطعه دارد که به طور قطعی ارزش حساب شما را افزایش خواهد داد.

جوایز هالووین و Diwali فری فایر
جوایز هالووین و Diwali فری فایر

جوایز هالووین و دیوالی فری فایر: دراپ های مکعبی جادویی

در رویداد هالووین و Diwali فری فایر، پس از ۳۰ تا ۴۰ بازی به شما یک مکعب جادویی داده می شود.

جوایز هالووین و Diwali فری فایر: Diamond Royal

دایاموند رویال جدید Mutant برای خرید در دسترس شما قرار خواهد گرفت، وقتی که شما این را داشته باشید بازوی راست شما به رنگ بنفش درخشان بزرگ تر خواهد شد.

جوایز هالووین و Diwali فری فایر
جوایز هالووین و Diwali فری فایر

شما برای ما از جوایز هالووین و Diwali فری فایر بنویسید

در این مطلب شما را به طور کامل با جوایز هالووین و Diwali فری فایر آشنا کردیم. شما می توانید هر گونه سوال خود را در مورد بازی های موبایلی با کارشناسان ایموجو به اشتراک بگذارید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. همچنین می توانید از طریق قسمت نظرات نظرهای خود را با ما به اشتراک بگذارید. نظرات شما میتوانید به مخاطبین سایت ایموجو کمک کند تا بهترین بازخورد را از این بازی به دست بیاورند.برای دریافت تازه ترین و جدیدترین اخبار بازی های روز دنیا می توانید با ما در بخش اخبار بازی سایت ایموجو همراه باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 نظر
  1. زانا می گوید

    من خودم تونستم دریافتش کنم اینقدر حس خوبی داشت انشالله شماها هم بتونید دریافتش کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.