AD

معرفی و بررسی اسلحه Mk12 در بازی پابجی موبایل

0 140

اسلحه های پابجی موبایل همیشه بازیکنان را شگفت زده می کند. ما در این مقاله از رسانه بازی موبایل ایموجو می خواهیم درمورد اسلحه Mk12 پابجی موبایل صحبت کنیم. بسیاری از نقشه های بازی دارای آیتم های متفاوتی هستند که در بازی شما تاثیرات زیادی می گذارد. برای تبدیل شدن به یک بازیکن حرفه ای یادگیری روش استفاده از آن ها برای شما ضروری است.

بنر بعد از x پاراگراف در هر مقاله

اسلحه Mk12 در بازی پابجی موبایل و استفاده از آن

ما در پست قبلی در مورد تاریخ پایان فصل ۱۵ پابجی موبایل و شروع فصل جدید صحبت کردیم، در این پست نیز می خواهیم در مورد سلاح MK12 در PUBG Mobile صحبت کنیم. در کل شما برای تبدیل شدن به یک پابجی باز حرفه ای باید با همه سلاح های پابجی موبایل آشنا شوید و علاوه نحوه و زمان استفاده از آن را نیز بدانید. حال سوال این جاست که آیا می دانید چگونه به درستی باید از این اسلحه استفاده کرد؟ جدیدترین اسلحه Mk12 پابجی موبایل یکی از DMR های پابجی موبایل است که بسیار قوی است. ما برای شما یک نمونه استفاده از اسلحه های پابجی موبایل را آورده ایم.

آخرین اسلحه طراحی ‌شده یعنی سلاح MK12 در پابجی موبایل هنوز به طور کامل بررسی نشده است. زمانی که می بینم یک اسلحه مناسب نادیده گرفته می شود، واقعا افسوس می خورم. ما در این جا اصلی ترین دلیل انتخاب این اسلحه را در بازی پابجی را به شما توضیح خواهیم داد. سپس یک راهنمای دقیق برای استفاده از یکی از DMR ها را خواهیم داشت. همان طور که گفتم یادگیری روش استفاده بهتر از اسلحه های پابجی موبایل برای شما بسیار مهم است.

اسلحه MK12 پابجی موبایل به صورت انحصاری در نقشه Livik قرار دارد

همه می دانند که اسلحه MK12 پابجی موبایل در دسته سلاح های جدید بازی پابجی موبایل است. سلاح  MK12 در پابجی موبایل به صورت انحصاری در نقشه Livik قرار گرفته است؛ بنابراین، فقط هنگام بازی پابجی موبایل در نسخه بتا Livik می توانید از آن استفاده کنید. وقتی سلاح یا وسیله نقلیه به طور انحصاری برای یک نقشه بازی یا دیگر بازی ها باشد، به این معنی است که این اسلحه بیشترین کارایی را در این نقشه دارد.

قبل از سلاح های Mk12 و P90، ما برخی از سلاح های منحصر به فرد را در برخی از نقشه های خاص داشته ایم. به عنوان مثال QBU و QBZ دو اسلحه انحصاری در نقشه شانوک هستند. آن ها در این جزیره گرمسیری جایگزین Mini-14 و SCAR-L می شوند. همچنین در زمان تیراندازی در این نقشه تأثیرات شگفت انگیز خود را اثبات می کنند. علاوه بر این اسلحه G36C در نقشه برفی ویکندی منحصر به فرد می باشد که به عنوان بهترین AR در این نقشه به شمار می آید؛ بنابراین هنگام بازی کردن در این نقشه بهتر است اسلحه MK12 پابجی Mobile را به عنوان سلاح اصلی یا ثانویه انتخاب کنید. این سلاح یک نمونه از بهترین اسلحه های پابجی موبایل هستند.

اسلحه Mk12 پابجی موبایل
اسلحه Mk12 پابجی موبایل

ویژگی های اسلحه MK12 پابجی موبایل

سلاح MK12 در PUBG Mobile دارای ویژگی های بسیاری است که آن را به بهترین انتخاب برای این نقشه جذاب تبدیل کرده اند.

فاصله مؤثر متوسط: فاصله موثر این مورد از DMR های پابجی موبایل ۱۵۰ متر است؛ بنابراین، این سلاح به طور کامل برای این نقشه کوچک مناسب است. شما می توانید دشمن را از یک تپه به تپه دیگر یا از یک ساختمان به تپه متروک بکشانید و سپس شلیک کنید.

آسیب این سلاح سطح بالا می باشد به طوری که (46-48) ضربه به دشمن وارد می کند و هنگام استفاده از این سلاح در یک سطح متوسط با 3 تا 4 شلیک می توانید دشمن را از بین ببرید.

اسلحه MK12 در پابجی موبایل دارای دو پایه برای کاهش عقب رفتن اسلحه هنگام شلیک کردن در حال دراز کش است؛ بنابراین می توانید هنگام استفاده از آن در بوته ها پنهان شوید و دشمن را که بدون پوشش در تیر رس است، از بین ببرید. علاوه بر این، این اسلحه نسبت به SLR و SKS لگد کمتری در هنگام شلیک دارد.

مکان هایی برای به دست آوردن اسلحه Mk12 در پابجی

این اسلحه در سراسر نقشه بازیابی می شود، بنابراین می توانید آن را در تمام ساختمان ها ی نقشه اختصاصی Livik پیدا کنید. در اینجا چند مکان وجود دارد که شما به طور قطعی می توانید یک اسلحه MK12 را پیدا کنید.

نیروگاه: این مکان بزرگ همیشه پر از غنیمت های خوب است. شما اغلب می توانید یک سلاح MK12 در پابجی موبایل را با 6 گلوله 5.56 میلی متری اضافی و 20 گلوله از پیش پر شده در خشاب در اطراف آن جا پیدا کنید. این مکان برای یافتن سلاح های پابجی موبایل فوق العاده است.

Blomster: بیش از دو اسلحه MK12 در این قسمت وجود دارد. یکی در انبار واقع شده است و برخی دیگر در ساختمان های دیگر پیدا می شوند.

Midstein: این مکان بسیار شلوغ می باشد، شما می توانید برای یافتن اسلحه MK12 به این مکان بروید.

کشتی سازی: حدود 2 تا 3 اسلحه Mk12 در این نقطه ساحلی وجود دارد. این مکان اصلا منحصر به فرد نیست؛ بنابراین می توانید در اینجا شروع خوبی داشته باشید و قبل از شروع مبارزه به اندازه کافی سلاح اولیه، ثانویه و تجهیزات لازم را بدست آورید.

Crabgrass: در این مکان غنیمت های خوبی وجود دارد، اسلحه MK12 پابجی موبایل یکی از این غنیمت ها می باشد که آن را می توانید پیدا کنید. البته در آن جا باید بسیار مراقب باشید زیرا احتمال در گیری وجود دارد.

Gronhus، Gass، Holdhus، Wengen و Ice Borg این اسم ها برخی از نقشه های کوچک و متوسط هستند که اغلب در آن ها سلاح Mk12 وجود دارد. این نقشه ها برای یافتن اسلحه های پابجی موبایل فوق العاده هستند.

اسلحه Mk12 پابجی موبایل
اسلحه Mk12 پابجی موبایل

بهترین تجهیزات مکمل سلاح MK12 پابجی موبایل

Mk12 دارای برخی از اسلات های مختلفی می باشد که هر کدام از آن ها به آمار این اسلحه اضافی می کنند. اسکوپ، مهار لگد اسلحه، جلوه های بصری و کومبو است. بیاید چند نکته توصیه شده برای این اسلحه را بررسی می کنیم.

چشم بند: بیشتر اوقات فایده ای ندارد زیرا وقتی از هدف اصلی برای هدف گیری و شلیک استفاده می کنید بخشی از بینایی شما را می پوشاند. اگر مجبورید با نبرد نزدیک تر کنار بیاید، می توانید hip-fire را انتخاب کنید؛ بنابراین، ما توصیه می کنیم که برای استفاده بهتر این اسلحه از چشم بند استفاده نکنید.

اسکوپ: 4x و 6x دو محدوده بسیار توصیه شده برای این اسلحه هستند، اما اسکوپ 6x بسیار نادر است. به نظر می رسد اسکوپ 8 برابر در این نقشه که بسیار کوچک است، به طور تقریبی بی فایده باشد.

مهار لگد اسلحه: وقتی این آیتم را استفاده می کنید، اسلحه کمتر لگد میزند؛ بنابراین برای پنهان کردن موقعیت خود باید از یک عامل کاهش دهنده سرعت یا مهار کننده لگد اسلحه استفاده کنید.

معمولی گرفتن اسلحه یا گرفتن زاویه دار برای Mk12 بهتر خواهد بود. این موضوع به شما کمک می کند فاصله دید خودتان را سریع تر بیشتر کنید و گسترش دهید. این موارد برای بیشتر اسلحه های پابجی موبایل توصیه می شوند.

بهترین قدرت شلیک با سلاح MK12 در پابجی موبایل

Mk12 بهترین سلاح برای نبردهای میان برد است، بنابراین برای شلیک گلوله در نبردهای نزدیک به اسلحه دیگری نیاز دارید. در این جا چند سلاح توصیه شده برای استفاده با اسلحه قدرتمند Mk12 وجود دارد که بهتر است از آن ها استفاده کنید. در کل سلاح های پابجی موبایل فوق العاده می باشند.

بهترین قدرت شلیک با سلاح MK12 در پابجی موبایل
بهترین قدرت شلیک با سلاح MK12 در پابجی موبایل

بهترین سلاح های مناسب برای ترکیب با سلاح MK12 در پابجی موبایل

M416: هر دو سلاح M416 و MK12 از مهمات 5.56 میلی متری استفاده می کنند. استفاده از این دو اسلحه به شما کمک می کند فضای زیادی از کوله پشتی را برای سایر وسایل ذخیره کنید.  M416یکی از مهم ترین اسلحه هایی است که می توانید برای شلیک گلوله در نبردهای کوتاه و میان برد مورد استفاده قرار بدهید.

UZI یا P90: اگر نمی توانید M416 پیدا کنید، UZI می تواند انتخاب خوبی برای این نقشه کوچک باشد. این بهترین سلاح برد کوتاه با سرعت شلیک فوق العاده بالا است.  P90 همچنین یک تفنگ ایده آل برای درگیری نزدیک است در حالی که Mk12 بیشتر دشمنان می تواند از بین ببرد.

DP-28: یکی از محبوب ترین اسلحه های برای رگبار گلوله در این نقشه است که می توانید با آن برجسته شوید.

AKM یا Beryl M762: اگر بتوایند 7.62 AR را کنترل کنید، این دو سلاح گزینه های عالی برای نابودی سریع دشمنان خواهند بود.

متناوباً، اگر بتوانید یک شلیک راه دور خوب را انجام بدهید پیروزی قطعا با شما خواهد بود. از برخی از سلاح های کمیاب مانند Mk14، Groza، AUG A3 یا M249 استفاده کنید، این سلاح ها باعث زیبا تر شدن بازی شما می شوند. اگر از اسلحه MK12 پابجی Mobile استفاده می کنید، نقشه AWM دیگر برای شما فایده ای ندارد، مگر این که فقط بخواهید شلیک کنید. علاوه براین، این نقشه همچنین دارای برخی از سلاح ها با برچسب XT است که از نمونه های معمولی در بازی قدرتمند تر هستند.

شما برای ما از اسلحه Mk12 پابجی موبایل بنویسید

این ها مواردی بود که در مورد اسلحه MK12 پابجی موبایل باید می دانستید. شما می توانید هر گونه سوال خود را در مورد بازی های موبایلی با کارشناسان ایموجو به اشتراک بگذارید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. همچنین می توانید از طریق قسمت نظرات نظرهای خود را با ما به اشتراک بگذارید. نظرات شما میتوانید به مخاطبین سایت ایموجو کمک کند تا بهترین بازخورد را از این بازی به دست بیاورند. برای به ‌روز رسانی و آخرین اخبار بازی پابجی موبایل  با ما در بخش اخبار بازی سایت ایموجو همراه باشید.

بنر انتهای هر مقاله
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.