AD

تاریخ پایان فصل 15 پابجی موبایل و زمان انتشار فصل جدید

1 1,338

تاریخ پایان فصل 15 پابجی موبایل مشخص شده است و به زودی این فصل به پایان خواهد رسید. بازیکنان می توانند سطح خودشان را ارتقا دهند یا درهمان سطح بمانند تا برای دریافت آیتم ها و بتل پس های فصل جدید آماده شوند. همان طور که می دانید، فصل جدید بعد از اتمام هر فصل منتشر می شود. با ما در رسانه بازی موبایل ایموجو همراه باشید تا اطلاعات کاملی را در این خصوص به دست آورید.

تاریخ پایان فصل 15 پابجی موبایل

اکنون زمان شروع فصل جدید پابجی موبایل نزدیک است و می خواهیم در این مورد صحبت کنیم. بازیکنان می توانند به روی قسمت رویال پس بروند و زمان باقی مانده برای پایان فصل 15 پابجی موبایل را ببینند. تاریخ پایان فصل 15 PUBG Mobile نیز نزدیک است.

فصل 15 پاجی موبایل به همراه رویال پس اختصاصی به نام Beyond the A.C.E از 15 سپتامبر آغاز شده بود. طبق معمول، یک فصل بعد از 2 ماه بسته خواهد شد و توسعه دهندگان بازی از قبل آماده می شوند تا فصل جدید را بسازند تا وقتی که پایان فصل 15 پابجی فرا رسید، آن را راه اندازی کنند.

تاریخ پایان اغلب دقیقاً همزمان با تاریخ اکران رویال پس فصل جدید مشخص می شود؛ و این بار، تاریخ پایان فصل 15 در اواخر نوامبر سال 2020 خواهد بود که همچنین در هنگام پایان فصل بخش RP را می بندد. بازیکنان می توانند دوباره جوایز جدیدی را بدست آورند؛ بنابراین، بازیکنان هنوز زمان کافی برای صعود به رده های بالاتر و حداکثر پاداش ها و جوایز را در آخر فصل دارند.

همچنین بخوانید: همه چیز در مورد نقشه پارامو در فصل ۹ پابجی موبایل

شروع فصل جدید پابجی موبایل و پایان فصل ۱۵ پابجی موبایل

وقتی یک فصل به پایان خود نزدیک می شود، بازیکنان می توانند بر روی بخش رویال پس کلیک کنند تا زمان باقی مانده برای شروع فصل آینده را ببینند. انتظار می رود که فصل 16 پابجی موبایل دقیقاً مشابه فصل قبل آغاز شود. چند روز دیگر به پایان فصل 15 پابجی موبایل خواهیم رسید. هنوز تأییدی از طرف توسعه دهندگان درمورد تاریخ خاصی وجود ندارد، اما به هر حال روند این کمپانی همیشه ادامه دارد.

شروع فصل جدید پابجی موبایل و پایان فصل ۱۵ پابجی موبایل
شروع فصل جدید پابجی موبایل و پایان فصل ۱۵ پابجی موبایل

هزینه رویال پس فصل جدید پابجی موبایل

رویال پس بعدی دقیقاً مانند فصل قبلی فعال خواهد شد، زمان شروع فصل جدید پابجی موبایل یک نسخه رایگان و دو نسخه دیگر رویال پس ارائه می شود. این رویال پس های پابجی موبایل به ترتیب Elite Pass و Elite Pass Plus نامیده می شود. هزینه های پرداخت این دو هریک به ترتیب ۶۰۰ یوسی برای الایت پس و برای الایت پس پلاس، ۱۸۰۰ یوسی خواهد بود. بازیکنان همچنین می توانند انتخاب کنند که اشتراکی می خواهند یا خیر.

همه بازیکنان به محض شروع فصل جدید به دلایل مشخص شدن رتبه ها و آمار ها، بهتر است سطح فعلی خود را ارتقا دهند. علاوه بر این، تعداد جوایز و پاداش ها قابل ارائه در فصل 16 مشخص شده است و برای کسب اطلاعات بیشتر و در صورت تمایل می توانید ویدئوی مربوط به آن را در یوتیوب تماشا کنید.

شما برای ما ازپایان فصل 15 پابجی موبایل بنویسید

پایان فصل 15 پابجی موبایل را در این مطلب از سایت ایموجو مورد بررسی قرار دادیم. می توانید هر گونه سوال خود را در مورد بازی های موبایلی با کارشناسان ایموجو به اشتراک بگذارید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. اگر به مطالب بیشتری در مورد بازی پابجی موبایل علاقه دارید و می خواهید به یک حرفه ای تبدیل شوید می توانید بخش آموزش بازی سایت ایموجو را دنبال کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 نظر
  1. رامتین می گوید

    من از سایت ایموجو پلی ستیشن چهار رو خریدم هم قیمتش مناسبه وهم به موقع رسید دستم ممنون از سایت خوبتون.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.