AD

آموزش گرفتن ژتون در کلش رویال با چند کلیک!

0 7,035

یکی از راه های مبادله کارت در کلش رویال استفاده از ژتون در کلش رویال می باشد. ژتون ها انواع مختلفی دارند که با توجه به کارتی که می خواهید مبادله کنید استفاده می شوند. ما در این مقاله از آموزش بازی سایت ایموجو قصد داریم به نحوه به گرفتن ژتون در بازی کلش رویال بپردازیم. پس در ادامه با ما همراه باشد.

این مطلب آموزشی هم می تواند برای شما مفید باشد: هر آنچه که باید درباره ژتون در بازی کلش رویال بدانید

گرفتن ژتون در کلش رویال (Clash Royale)

معامله ژتون در کلش رویال یکی از ویژگی های جدید بازی کلش رویال می باشد که شما از طریق آن می توانید با هم کلنی های خود تجارت کنید. شما حتی می توانید از کارت های لجندری برای این معامله استفاده کنید. به ژتون در clash royale توکن نیز گفته می شود. ما در این پست می خواهیم همه چیز را در مورد توکن در کلش رویال به شما بگوییم.

همان طور که گفتم ژتون در کلش رویال برای تبادل کالا می باشد. این معامله توکن در کلش رویال پس از به روز رسانی که در ماه سپتامبر ارائه شد به ویژگی های این بازی افزوده شد. به نظر من این ویژگی یکی از بهترین دستاورد های کلش رویال بود. شما اگر بخواهید که یک کارتی را بدهید و یک کارت دیگر را بگیرید که به اصطلاح داد و ستد کردن می شود، نیازمند ژتون در کلش رویال خواهید بود.

ژتون در کلش رویال به چهار دسته تقسیم می شود و دسته بندی نوع توکن در کلش رویال مانند کارت ها است. لجندری، اپیک، ریر و کامن انواع ژتون در clash royale می باشند. مبادله کارت ها متناسب با نوع ژتون در کلش رویال می باشد که ما تعداد آن ها را در زیر آورده ایم:

  • ژتون های عادی یا کامن: به این صورت است که شما می توانید ۲۵۰ کارت بدهید و به همان تعداد کارت بگیرید.
  • ژتون نوع دوم کمیاب ها می باشند که در این نوع ژتون در کلش رویال مبادله ۵۰ عدد کارت اتفاق می افتد.
  • ژتون نوع سوم که با استفاده از آن می توانید ده کارت حماسی مبادله کنید.
  • ژتون افسانه ای نیز فقط یک کارت افسانه ای برای شما می تواند جا به جا کند.

گرفتن ژتون در کلش رویال (Clash Royale)

روش های گرفتن ژتون در کلش رویال

در حال حاضر شما می توانید با استفاده از سه راه معامله توکن در کلش رویال را انجام دهید. روش اول به دست آوردن پاداش در وار می باشد، روش دوم چالش ها می باشند و در نهایت در روش سوم شما می توانید از طریق فروشگاه ها ژتون تهیه کنید. البته شانس گرفتن ژتون در clash royale از روش اول کم می باشد، این شانس چیزی حدود ۱۰ درصد می باشد. جالب این جاست تا قبل از به روز رسانی کریسمس شما برای قبول کردن یک تبادل نیازمند توکن نبودید، ولی بعد از آن شما باید یک ژتون بدهید.

در کل دو روش برای مبادله کارت ها وجود دارد، با استفاده از ژتون در کلش رویال و درخواست عادی این روش ها می باشند. که خوب مشخص است که استفاده از توکن در کلش رویال گزینه بهتری می باشد. شما تعداد کارتی که در این روش می گیرید بیشتر از تعداد کارتی است که با درخواست ها می توانید بگیرید.

روش انجام ترید توکن در کلش رویال

برای انجام تبادل ژتون در clash royale شما نیاز به چند پیش شرط خواهید داشت. یکی از این ها عضویت در کلن و دیگری داشتن ژتون مورد نظر برای کارتی است که می خواهید تبادل کنید که پیش شرط های منطقی می باشند و زیاد هم سخت نمی باشند. برای انجام معامله با استفاده از ژتون باید داخل کلن بروید. با توجه به ژتون هایی که می خواهید استفاده کنید، یک سری کارت لیست شده است. شما می توانید کارتی را که می خواهید را انتخاب کنید.

سپس کارتی را که می خواهید در قبال این کارت بدهید را انتخاب کنید، حال یک پنجره باز خواهد شد که شما می توانید توضیحی را که در مورد معامله دارید را در آن جا بنویسید. فقط چند نکته وجود دارد که شما باید حواستان باشد. شما نمی توانید کارتی را که از آن یک عدد دارید و سطح یک می باشد مبادله کنید ولی اگر از کارتی نداشته باشید می توانید در خواست کنید البته این به شرطی می باشد که به آن آرنا رسیده باشید.

یا یکی دیگر از مقالات آموزشی و کاربردی سایت مجله بازی موبایل ایموجو همراه شما بودیم. در این مقاله آموزشی به نحوه گرفتن ژتون در بازی کلش رویال پرداختیم. امیدواریم که این مقاله نیز مورد توجه شما قرار گرفته باشد. در صورتی که در بازی کلش رویال به مشکل برخورد کردید می توانید با مراجعه به بخش مشکل بازی در سایت با راه حل آن آشنا شوید و به راحتی آن را برطرف نمایید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.